Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1291   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 24/11/2016 - 23:31

Μεγεια! Βγαλτην ομως αυριο, μεθαυριο... :P


Thanks ! [emoji16]
Δωράκι από την spigen ήταν !


Την έβαλα μόνο για τις ανάγκες τις φωτογράφισης και για λίγη ώρα ...

Δεν είναι κακή, πολύ καλή εφαρμογή δεν είναι και τόσο ογκώδες για το Plus και προσφέρει την απόλυτη ασφάλεια !

Είναι θήκη σιλικόνης και έτσι την κατατάσσει στις ελαστικές θήκες που πιθανόν δεν χαράζουν το Jet Black στο βάλε βγάλε .

Γιατί όμως αύριο μεθαύριο φίλε, τι το ιδιαίτερο έχουν αυτές οι μέρες ;



On_7+

@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1292   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 24/11/2016 - 23:37

Thanks ! [emoji16]
Δωράκι από την spigen ήταν !


Την έβαλα μόνο για τις ανάγκες τις φωτογράφισης και για λίγη ώρα ...

Δεν είναι κακή, πολύ καλή εφαρμογή δεν είναι και τόσο ογκώδες για το Plus και προσφέρει την απόλυτη ασφάλεια !

Είναι θήκη σιλικόνης και έτσι την κατατάσσει στις ελαστικές θήκες που πιθανόν δεν χαράζουν το Jet Black στο βάλε βγάλε .

Γιατί όμως αύριο μεθαύριο φίλε, τι το ιδιαίτερο έχουν αυτές οι μέρες ;



On_7+


Βασικα βγαλτη τωρα εγραψα αρχικα, αλλα λογω της ευγενικης καταγωγης μου το διορθωσα. :P

You'll Never Walk Alone


#1293   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 24/11/2016 - 23:57

Βασικα βγαλτη τωρα εγραψα αρχικα, αλλα λογω της ευγενικης καταγωγης μου το διορθωσα. :P


[emoji23][emoji23][emoji23]

Είναι ήδη στο συρτάρι ... [emoji16]


Πρώτο καλό άσχημο πέσιμο με την Veil..

Έφυγε αεροπλανικά στα πατώματα πάνω από ένα μέτρο... Έσκασε με την γωνία και μετά με την οθόνη σαν τσουβάλι με πατάτες ,.

Έκανα Σταύρο και σήκωσα! Δικαιώνομαι για ακόμη μια φορά για αυτές τις θήκες που δεν είναι μόνο για γρατζουνιές. [emoji12] Τα έβγαλε τα λεφτά της και πέρασε το τεστ πεσίματος.. Το πρώτο τουλάχιστον

Το τηλέφωνο ανέπαφο και με την θηκη να την πληρώνει με ένα μικρό τίμημα κάνοντας ένα μικρό σημάδι όπως βλέπετε . .

1a3389e6f50fce16e6a12b4826a63e29.png




On_7+

@CaLi@


#1294   Stratos441

Stratos441

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 25/11/2016 - 09:38

Συνημμένο αρχείο  Evolutivelabs.PNG   265.9KB   77 λήψεις

 

Οι customized playproof για 6 & 6s/plus, 7/plus -10% με κωδικό "CUSTOM" στο checkout


Τελευταία επεξεργασία από: Stratos441, 25/11/2016 - 09:44


#1295   gkok

gkok

    iPH Enthousiast

  • 563 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 25/11/2016 - 09:41

Spigen Ultra Hybrid.

419ea6923f460bb02163262b65537986.jpg

a1bc6c61f4bf9f18252ae4925441a951.jpg




On_7+

 

Σπύρο φοράς 3D glass στο κινητό ή είναι σκέτο; Το λέω για να δω αν έχει θέμα με την συγκεκριμένη spigen.



#1296   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2016 - 09:54

Όποιος θέλει να αγοράσει κάποια συγκεκριμένη θήκη που έχει βάλει μέρες στο μάτι τώρα καλό είναι να ρίξει μια ματιά γιατί όλες οι εταιρείες είδα στις σελίδες τους σήμερα έχουν βάλει έκπτωση.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1297   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3860 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/11/2016 - 10:18

Βασικα βγαλτη τωρα εγραψα αρχικα, αλλα λογω της ευγενικης καταγωγης μου το διορθωσα. :P

Γιατί το λές? Δεν είναι καλή? Βασικά σκεφτόμουν να την πάρω γιατί θέλω διάφανη χωρίς να προσθέτει όγκο στο κινητό



#1298   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 25/11/2016 - 17:13

Σπύρο φοράς 3D glass στο κινητό ή είναι σκέτο; Το λέω για να δω αν έχει θέμα με την συγκεκριμένη spigen.


Δεν φοράω τίποτα .. Το γυαλί πέφτοντας το κινητό με την γωνία έσπασε και κατάστρεψε την οθονη κάνοντας ένα καλό σημάδι και έτσι να μου κοπεί το χέρι αν ξανά βάλω τίποτα .. 10 χρόνια δεν έβαζα και έβαλα να το δοκιμάσω φέτος και μου κατέστρεψε την μόστρα του κινητού .. [emoji13]



Γιατί το λές? Δεν είναι καλή? Βασικά σκεφτόμουν να την πάρω γιατί θέλω διάφανη χωρίς να προσθέτει όγκο στο κινητό


Μην τον ακούς είναι πολύ καλή !

Απλά εγώ και ο Atari πάνω από 0.3 χιλιοστά θηκη δεν βάζουμε στο Plus . [emoji12]

Η θηκη είναι όπως την περιέγραψα πιο πάνω την συνιστώ !!


On_7+

@CaLi@


#1299   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2016 - 20:29

Δειτε λιγο τις προσφορες της PEEL

Στη μια θηκη δωρο αλλη μια η σε παραγγελιες ανω των 50$ εκπτωση 50%, πχ θηκη+3D γυαλι ερχεται γυρω στα 30 ευρω με μεταφορικα



#1300   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/11/2016 - 20:46

Δειτε λιγο τις προσφορες της PEEL

Στη μια θηκη δωρο αλλη μια η σε παραγγελιες ανω των 50$ εκπτωση 50%, πχ θηκη+3D γυαλι ερχεται γυρω στα 30 ευρω με μεταφορικα

Λεπτή αλλά δεν μου αρέσουν .Κρύβουν το μήλο από πίσω στο μαύρο .Δεν φαίνεται που δεν φαίνεται το μήλο το έχουν κάνει πολύ διακριτικό (θα το ήθελα να είναι επιτέλους φωτεινό άλλα MacBook) μπροστά δεν έχει κάτι πίσω θα το κρύψει η θήκη μετά σαν να κρατάς Κινεζιά στα χέρια σου θα είναι .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1301   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/11/2016 - 21:31

Σπύρο φοράς 3D glass στο κινητό ή είναι σκέτο; Το λέω για να δω αν έχει θέμα με την συγκεκριμένη spigen.

Τι υλικό είναι?

 

Τσιμπήσαμε και την θηκούλα μας!

 

https://rhinoshield....ant=25223340801


Τελευταία επεξεργασία από: iStar, 26/11/2016 - 21:36

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#1302   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/11/2016 - 21:52

http://www.spigen.co...s/iphone-7-plus 

 

 

από αυτές είναι κάποια που δίνει περισσότερη ασφάλεια στο πέσιμο ? to 4άρι το έχω 6 χρόνια έχει πέσει κάτω 10 φορές και το έχω χωρίς θήκη χωρίς τίποτα αλλά το 7 που θα φύγει αγορά σε λίγες μέρες θα μπει καρφί σε θήκη και screen protector (όχι γυαλί οπότε κάποια πρόταση για ζελατίνα) ????


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#1303   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2016 - 22:08

http://www.spigen.co...s/iphone-7-plus

 

 

από αυτές είναι κάποια που δίνει περισσότερη ασφάλεια στο πέσιμο ? to 4άρι το έχω 6 χρόνια έχει πέσει κάτω 10 φορές και το έχω χωρίς θήκη χωρίς τίποτα αλλά το 7 που θα φύγει αγορά σε λίγες μέρες θα μπει καρφί σε θήκη και screen protector (όχι γυαλί οπότε κάποια πρόταση για ζελατίνα) :huh:?

αυτη, φτηνη και με καλα reviews. Αν δεν σε ενδιαφερει το αισθητικο κομματι τοσο πολυ δες αυτες της spigen με military grade protection οπως πχ αυτη η αυτη

 

ΥΓ Και η πρωτη ειναι συμφωνα με τη spigen με πιστοποιηση για πτωση απλα δεν ειχε το σηματακι της πιστοποησης


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 26/11/2016 - 22:12


#1304   Karanir

Karanir

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Karanir
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 26/11/2016 - 22:35

αυτη, φτηνη και με καλα reviews. Αν δεν σε ενδιαφερει το αισθητικο κομματι τοσο πολυ δες αυτες της spigen με military grade protection οπως πχ αυτη η αυτη

ΥΓ Και η πρωτη ειναι συμφωνα με τη spigen με πιστοποιηση για πτωση απλα δεν ειχε το σηματακι της πιστοποησης


Την πρώτη που αναφέρεις την liquid armor έχω εγώ και είναι εξαιρετική!! Πραγματικά πολύ δύσκολα θα την βγάλω για να βάλω κάτι άλλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1305   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/11/2016 - 09:24

Με εψησες τώρα! Μάλλον θα πάρω και εγώ μια! Αν και έχω πάρει 3 Apple silicone cases (storm grey, ocean blue και product red)...

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

 

 

Σπύρο φοράς 3D glass στο κινητό ή είναι σκέτο; Το λέω για να δω αν έχει θέμα με την συγκεκριμένη spigen.

 

 

Την πρώτη που αναφέρεις την liquid armor έχω εγώ και είναι εξαιρετική!! Πραγματικά πολύ δύσκολα θα την βγάλω για να βάλω κάτι άλλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Για την ακρίβεια δεν θέλω να είναι τόσο ''μεγάλη και  bulky" αυτές που προτείνεις είναι ωραίες σκεφτόμουν για αυτές τις 2 που σου έχω κάνει quote


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες