Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Αγορά iPhone 7/7plus από deals365.gr


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
338 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 13/10/2016 - 16:49

Μια μέρα πριν με πάρουν ότι ήρθε η συσκευη έστειλα μειλ στην universal και τους ψιλό εκραξα ότι λένε πίπες για 5-7 εργάσιμες κτλ. Επίσης το invoice ηταν μεσα στο δέμα και δεν το έστειλαν με μειλ όπως λένε.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 13/10/2016 - 16:51

Μολις αρχισουν τα ηπια κραξιματακια και οι ακυρωσεις ξαφνικα ερχεται πιο γρηγορα η συσκευη. :P

#288   deals365

deals365

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα

Δημοσίευση 13/10/2016 - 17:39

Καλησπέρα σας.

 

Να σας τονίσουμε πως το 90% των αγορασμένων τηλεφώνων έχει ήδη παραδοθεί με ΑΥΣΤΗΡΗ σειρά προτεραιότητας (αυτό ότι αλλάζουμε τη σειρά αν κάποιος μας ζητήσει ακύρωση είναι εκτός πραγματικότητας) και απομένει η παράδοση ΜΟΝΟ των Jet Black / Black σε 128GB (είναι backordered) και μονοψήφιος αριθμός σε 32GB (γίνονται προσπάθειες να τα εξασφαλίσουμε για παράδοση την επόμενη εβδομάδα).

 

Η φετινή κατάσταση με τα μαύρα Plus είναι άνευ προηγουμένου.

 

Μπορείτε να μας βρείτε στο 2106716596 (10 με 4 κάθε μέρα εκτός ΣΚ) και στα info@deals365.gr / http://m.me/Deals365.gr σχεδόν έως τα μεσάνυχτα.

 

Είμαστε ένα site προσφορών με 200.000 μέλη και παρουσία 6 χρόνων: Δεν κρυβόμαστε / δεν λέμε αερολογίες / δεν ενημερώνουμε ΠΟΤΕ ψευδώς / είμαστε ΕΝΤΕΛΩΣ πελατοκεντρικής πολιτικής και επιστρέφουμε το ποσό αγοράς σε αίτημα ακύρωσης μέσα σε μία εργάσιμη μέρα σε όποιον δεν θέλει να περιμένει την παράδοση ή άλλαξε γνώμη για τον Χ / Ψ λόγο.

 

:)


Τελευταία επεξεργασία από: deals365, 13/10/2016 - 17:41


#289   Alkis20

Alkis20

    iPH Enthousiast

  • 365 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2016 - 17:44

Καλησπέρα σας.

 

Να σας τονίσουμε πως το 90% των αγορασμένων τηλεφώνων έχει ήδη παραδοθεί με ΑΥΣΤΗΡΗ σειρά προτεραιότητας (αυτό ότι αλλάζουμε τη σειρά αν κάποιος μας ζητήσει ακύρωση είναι εκτός πραγματικότητας) και απομένει η παράδοση ΜΟΝΟ των Jet Black / Black σε 128GB (είναι backordered) και μονοψήφιος αριθμός σε 32GB (γίνονται προσπάθειες να τα εξασφαλίσουμε για παράδοση την επόμενη εβδομάδα).

 

Η φετινή κατάσταση με τα μαύρα Plus είναι άνευ προηγουμένου.

 

Μπορείτε να μας βρείτε στο 2106716596 (10 με 4 κάθε μέρα εκτός ΣΚ) και στα info@deals365.gr / http://m.me/Deals365.gr σχεδόν έως τα μεσάνυχτα.

 

Είμαστε ένα site προσφορών με 200.000 μέλη και παρουσία 6 χρόνων: Δεν κρυβόμαστε / δεν λέμε αερολογίες / δεν ενημερώνουμε ΠΟΤΕ ψευδώς / είμαστε ΕΝΤΕΛΩΣ πελατοκεντρικής πολιτικής και επιστρέφουμε το ποσό αγοράς σε αίτημα ακύρωσης μέσα σε μία εργάσιμη μέρα σε όποιον δεν θέλει να περιμένει την παράδοση ή άλλαξε γνώμη για τον Χ / Ψ λόγο.

 

 

 

Πότε θα λάβετε καινούργια Plus 128GB Black? Μπορείτε να μας ενημερώσετε για το νούμερο προτεραιότητας μας μέσω email?



#290   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12888 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/10/2016 - 17:45

Αυτό με την επιστροφή χρημάτων το επιβεβαιώνω και εγώ μετά από ακύρωση αγοράς σε δυο μέρες τα χρήματα είχαν πιστωθεί στην κάρτα μου .

#291   ckone

ckone

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/10/2016 - 18:09

Καλησπέρα σας.

 

Να σας τονίσουμε πως το 90% των αγορασμένων τηλεφώνων έχει ήδη παραδοθεί με ΑΥΣΤΗΡΗ σειρά προτεραιότητας (αυτό ότι αλλάζουμε τη σειρά αν κάποιος μας ζητήσει ακύρωση είναι εκτός πραγματικότητας) και απομένει η παράδοση ΜΟΝΟ των Jet Black / Black σε 128GB (είναι backordered) και μονοψήφιος αριθμός σε 32GB (γίνονται προσπάθειες να τα εξασφαλίσουμε για παράδοση την επόμενη εβδομάδα).

 

Η φετινή κατάσταση με τα μαύρα Plus είναι άνευ προηγουμένου.

 

Μπορείτε να μας βρείτε στο 2106716596 (10 με 4 κάθε μέρα εκτός ΣΚ) και στα info@deals365.gr / http://m.me/Deals365.gr σχεδόν έως τα μεσάνυχτα.

 

Είμαστε ένα site προσφορών με 200.000 μέλη και παρουσία 6 χρόνων: Δεν κρυβόμαστε / δεν λέμε αερολογίες / δεν ενημερώνουμε ΠΟΤΕ ψευδώς / είμαστε ΕΝΤΕΛΩΣ πελατοκεντρικής πολιτικής και επιστρέφουμε το ποσό αγοράς σε αίτημα ακύρωσης μέσα σε μία εργάσιμη μέρα σε όποιον δεν θέλει να περιμένει την παράδοση ή άλλαξε γνώμη για τον Χ / Ψ λόγο.

 

:)

Με βάση των παραπάνω και της εμπειρίας μου σε πολύ μεγάλη εταιρεία με δυναμικό πελατολόγιο τουλάχιστον 500000 πελατών, έχω να σας παραθέσω τα παρακάτω.

 

  1. Ξεκινάω με το δεδομένο ότι το επιτόκιο των καρτών κυμαίνεται τουλάχιστον στο 15% με συνέπεια για τον καταναλωτή η διαφορά παράδοσης για ένα προϊόν από 7 ημέρες σε 14 ημέρες να είναι σημαντική.
  2. Στους όρους/λεπτομέρειες θα πρέπει τουλάχιστον να προσθέσετε ότι υπάρχει άλλος χρόνος παράδοσης για συγκεκριμένα μοντέλα (πχ 128 Plus jet black).
  3. Οφείλετε κατά την γνώμη μου να ενημερώνετε πρώτα εσέις τους πελάτες, για τους οποίους η ημερόμηνία παράδοσης των προιόντων ξεπερνάει την αναγραφόμενη κατά την ημερομηνία αγοράς.
  4. Τέλος θα πρέπει οι απαντήσεις στα email, να φέρουν υπογραφή του ανταποκρινόμενου στην επικοινωνία.

 

Φιλικά,

 

Χρήστος Κατσέλος


Τελευταία επεξεργασία από: ckone, 13/10/2016 - 18:11


#292   gianton

gianton

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 13/10/2016 - 19:00

Καλησπέρα σας.

 

Να σας τονίσουμε πως το 90% των αγορασμένων τηλεφώνων έχει ήδη παραδοθεί με ΑΥΣΤΗΡΗ σειρά προτεραιότητας (αυτό ότι αλλάζουμε τη σειρά αν κάποιος μας ζητήσει ακύρωση είναι εκτός πραγματικότητας) και απομένει η παράδοση ΜΟΝΟ των Jet Black / Black σε 128GB (είναι backordered) και μονοψήφιος αριθμός σε 32GB (γίνονται προσπάθειες να τα εξασφαλίσουμε για παράδοση την επόμενη εβδομάδα).

 

Η φετινή κατάσταση με τα μαύρα Plus είναι άνευ προηγουμένου.

 

Μπορείτε να μας βρείτε στο 2106716596 (10 με 4 κάθε μέρα εκτός ΣΚ) και στα info@deals365.gr / http://m.me/Deals365.gr σχεδόν έως τα μεσάνυχτα.

 

Είμαστε ένα site προσφορών με 200.000 μέλη και παρουσία 6 χρόνων: Δεν κρυβόμαστε / δεν λέμε αερολογίες / δεν ενημερώνουμε ΠΟΤΕ ψευδώς / είμαστε ΕΝΤΕΛΩΣ πελατοκεντρικής πολιτικής και επιστρέφουμε το ποσό αγοράς σε αίτημα ακύρωσης μέσα σε μία εργάσιμη μέρα σε όποιον δεν θέλει να περιμένει την παράδοση ή άλλαξε γνώμη για τον Χ / Ψ λόγο.

 

:)

 

 

Αυτό με την επιστροφή χρημάτων το επιβεβαιώνω και εγώ μετά από ακύρωση αγοράς σε δυο μέρες τα χρήματα είχαν πιστωθεί στην κάρτα μου .

 

Αυτό το επιβεβαιώνω κι εγώ, μου επεστράφησαν τα χρήματα στη κάρτα μου από αλλαγή της παραγγελίας μου από Plus σε απλό την επόμενη μέρα. Γενικά είμαι ευχαριστημένος από τις άμεσες απαντήσεις είτε μέσω email ή τηλεφωνικά. Ήταν η πρώτη μου παραγγελία και σίγουρα θα αγοράσω ξανά.



#293   Snakeskin

Snakeskin

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/10/2016 - 09:08

για τα black plus 128 ελπίζουν να ξεμπλοκάρει η κατάσταση απο Αμερική σε 4 εβδομάδες και να κάνουν παραδόσεις σε 6 βδομάδες, τέλη Νοέμβρη.



#294   Alkis20

Alkis20

    iPH Enthousiast

  • 365 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/10/2016 - 09:12

για τα black plus 128 ελπίζουν να ξεμπλοκάρει η κατάσταση απο Αμερική σε 4 εβδομάδες και να κάνουν παραδόσεις σε 6 βδομάδες, τέλη Νοέμβρη.

Πότε έκανες την παραγγελία?



#295   Snakeskin

Snakeskin

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/10/2016 - 09:53

3/10



#296   MichaelDim96

MichaelDim96

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/10/2016 - 11:38

Επικοινώνησα μαζί τους ημέρα. Μου είπαν ότι έχει ψιλό αποκατασταθεί η ροή με τα 32 gb Plus σε μαύρο. Αλλά εγώ είμαι για τις αρχές της μεθεπόμενης εβδομάδας! Θα έχουν καλύτερη εικόνα την Δευτέρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#297   Alkis20

Alkis20

    iPH Enthousiast

  • 365 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/10/2016 - 11:50

Επικοινώνησα μαζί τους ημέρα. Μου είπαν ότι έχει ψιλό αποκατασταθεί η ροή με τα 32 gb Plus σε μαύρο. Αλλά εγώ είμαι για τις αρχές της μεθεπόμενης εβδομάδας! Θα έχουν καλύτερη εικόνα την Δευτέρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν θυμάμαι καλά το είχες παραγγείλει 10/10? Άρα με τα λεγόμενα τους θα παραλάβεις στις 10 μέρες περίπου



#298   MichaelDim96

MichaelDim96

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/10/2016 - 11:58

Αν θυμάμαι καλά το είχες παραγγείλει 10/10? Άρα με τα λεγόμενα τους θα παραλάβεις στις 10 μέρες περίπου

Ακριβώς. Μακάρι βέβαια να έρθει και πιο νωρίς αλλά δεν το κόβω. Ρώτησα και για τα Sim Free. Μου είπαν ότι δεν ξέρουν αν θα έρθουν από εδώ και πέρα Sim Free ή με καρτούλα μέσα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#299   Alkis20

Alkis20

    iPH Enthousiast

  • 365 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/10/2016 - 12:03

Ακριβώς. Μακάρι βέβαια να έρθει και πιο νωρίς αλλά δεν το κόβω. Ρώτησα και για τα Sim Free. Μου είπαν ότι δεν ξέρουν αν θα έρθουν από εδώ και πέρα Sim Free ή με καρτούλα μέσα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μακάρι και για τα Plus 128GB να αποκατασταθεί η ροή



#300   jmtms51

jmtms51

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:jmtms51

Δημοσίευση 15/10/2016 - 18:36

συνομιλια με deals 365

 

Καλησπέρα σας.

Δυστυχώς το εν λόγω χρώμα στα Plus είναι backordered από την ίδια την Apple με εκτίμηση παράδοσης μετά τις 2 εβδομάδες από σήμερα.

Σε περίπτωση που θέλετε να περιμένετε μπορούμε να προβούμε σε άμεση ακύρωση και επιστροφή ακέραιου του ποσού.

 
πριν κανω την παραγγελια σας ρωτησα για τις καθυστερισεις που διαβαζα παγκοσμιως και τις αρνηθηκατε
οταν περασαν οι 8 εργασιμες που ζηταγατε επικοινωνησα με mail και μου ειπατε οτι θα μου απαντησετε την τεταρτη (10 εργασιμες)
φυσικα δεν απαντησατε
εγω σας καλεσα και αφησα 2 φορες τηλεφωνο (στις 11 εργασιμες) αλλα αρνηθηκατε να με καλεσετε και μου στειλατε αυτο το τουλαχιστον απαραδεκτο και αοριστο email
στο φορουμ iphonehellas στο οποιο και απαντησατε (απαντηση 288) σε σχετικο αρθρο εχει γραψει ατομο (απαντηση 270) που παρηγγειλε μια μερα πριν απο εμενα οτι θα παραλαβει την τριτη
cleardot.gif


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες