Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple: iPhone 6s - Πρόγραμμα αντικατάστασης μπαταρίας (Νοέμβριος 2016)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#466   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 19/01/2017 - 00:10

Ναι το πιστευω οτι δεν θα ειχα θεμα.

 

Αλλα μου εκανε εντυπωση ο επαγγελματισμος τους!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   ducatista88

ducatista88

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/01/2017 - 13:19

Χθες επικοινώνησα με infoquest για να κλείσω ραντεβού για τεχνικό έλεγχο λόγω προβλήματος στη μπαταρία. Μου είπαν ότι δεν κλείνουν ραντεβού και ότι θα πρέπει να υπολογίζω 1 μισή βδομάδα αν αφήσω τη συσκευή.

#468   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/01/2017 - 15:10

Πήγαινε Document.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#469   karless

karless

    iPH Hero

  • 5021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/01/2017 - 11:40

Παιδια ναι εγω με iphone 6s 7 μηνων,οταν η μπαταρια πεσει κατω απο 20% κλεινει.ο ελεγχος γινετε απευθειας;γνωριζει καποιος;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#470   karless

karless

    iPH Hero

  • 5021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/01/2017 - 11:58

Καλημερα,μπορω να στειλω email στην document να μου κανουν απομακρισμενο διανγωστικό ελεγχο μεσω δικτυου κινητης;ή πρεπει να το παω απο κει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#471   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:07

Καλημερα,μπορω να στειλω email στην document να μου κανουν απομακρισμενο διανγωστικό ελεγχο μεσω δικτυου κινητης;ή πρεπει να το παω απο κει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Καλημερα, εννοειται πως μπορουν. Eμενα απομακρυσμενο εκαναν. Απλως επρεπε να ημουν σε καποιο δικτυο (WiFi ή 3G/4G).

Εγω επικοινωνησα μαζι τους μεσω της φορμας επικοινωνιας και με πηραν τηλεφωνο μετα απο κατι ωρες. Μπορεις να διαβασεις μερικα ποστ πιο πανω. ή μια-δυο το πολυ σελιδες πισω..



#472   karless

karless

    iPH Hero

  • 5021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:08

Καλημερα, εννοειται πως μπορουν. Eμενα απομακρυσμενο εκαναν. Απλως επρεπε να ημουν σε καποιο δικτυο (WiFi ή 3G/4G).
Εγω επικοινωνησα μαζι τους μεσω της φορμας επικοινωνιας και με πηραν τηλεφωνο μετα απο κατι ωρες. Μπορεις να διαβασεις μερικα ποστ πιο πανω. ή μια-δυο το πολυ σελιδες πισω..

και σου λενε εκεινη την στιγμη αν εχει θεμα η μπαταρια σου;στην φορμα να τους γραψω οτι θελω απομακρυσμενο ελεγχο;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: karless, 22/01/2017 - 12:08


#473   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:14

και σου λενε εκεινη την στιγμη αν εχει θεμα η μπαταρια σου;στην φορμα να τους γραψω οτι θελω απομακρυσμενο ελεγχο;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Εγω γενικως επικοινωνησα μαζι τους για το προγραμμα αντικαταστασης μπαταριας επειδη το κινητο μου βασει S/N περιλαμβανεται. Τους το ειπα και συμφωνησαν οτι οντως περιλαμβανεται και ετσι μου ειπαν να κανουμε ενα απομακρυσμενο διαγνωστικο.

 

Στειλτους αν ειναι οτι εχεις προβλημα με την μπαταρια να επικοινωνησουν μαζι σου ωστε να σου κανουν εναν απομακρυσμενο ελενχο,

 

Παντως δεν χανεις κατι και απευθειας τηλεφωνο να τους παρεις και να τους ζητησεις να σου κανουν ενα απομακρυσμενο διαγνωστικο.



#474   karless

karless

    iPH Hero

  • 5021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:19

Λιγο δυσκολο βεβαια να μου αντικαταστησουν μπαταρια ενω δεν βρισκετε στο προγραμμα αντικαταστασης αν και κλεινει στο 20%.Δεν βλεπω κανεναν απο το forum να το πηγε και να τπυ αλλαξαν την μπαταρια ενω δεν ειναι στο προγραμμα αντικαταστασης.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#475   xristos330

xristos330

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:25

Πέρασα από Document Νέας Σμύρνης, το κινητό μου εκτός προγράμματος (QQ), έσβηνε στο 40%, πανω-κάτω. Μου είπαν να το αφήσω και θα κάνουν τις ενέργειες αντικατάστασης με ανακατασκευασμένο εντός εγγύησης πρώτου έτους. Το νέο τηλέφωνο το παρέλαβα σε τέσσερις εργάσιμες στο σπιτι μου, επαρχία, σε άψογη κατάσταση. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!
Έχω μόνο τα καλύτερα να πω για Document, φιλικοί, επικοινωνιακοί και εξυπηρετικοί!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#476   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:25

Λιγο δυσκολο βεβαια να μου αντικαταστησουν μπαταρια ενω δεν βρισκετε στο προγραμμα αντικαταστασης αν και κλεινει στο 20%.Δεν βλεπω κανεναν απο το forum να το πηγε και να τπυ αλλαξαν την μπαταρια ενω δεν ειναι στο προγραμμα αντικαταστασης.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Η αληθεια ειναι οτι αν δεν εισαι στο προγραμμα δεν νομιζω να σου αντικαταστησουν την μπαταρια δωρεαν.

Βεβαια για εναν διαγνωστικο δεν χανεις κατι.



#477   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:28

Για να λένε φέρτε μας το τηλέφωνο Παρασκευή και παραλάμβανετε Δευτερα, δεν υπάρχει άλλος χρόνος εργασίας παρα μόνο το ΣΚ.
Και η λογικη λέει ύστερα απο την ελλειψη μπαταριών (η οποία δεν ήταν μονο Ελληνικό φαινόμενο, γιατι πιο πισω φιλος ανέφερε οτι και το Apple Store Ιταλίας δεν μπορούσε να εξυπηρετήσει στο συγκεκριμένο θέμα ) σε συνδυασμό με τον όγκο των κινητών που εχουν σωρευτεί για αλλαγή, μονο με μια γενική αποκλειστική επίθεση ολου του προσωπικού του σερβις σε μη εργάσιμες μερες και ωρες θα μπορέσει να αποσυμφορηθεί το ιδιο το σερβις απο τεράστιο όγκο δουλειάς που του ήρθε από λαθος της Apple.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δευτέρα θα στο έφτιαχναν! ΣΚ δεν παίζει ούτε 1 στο εκατομμύριο να δουλέψουν αυτοί! Εδώ δεν βγάζουν τη δουλειά που πρέπει τις καθημερινές, ένα ΣΚ θα σώσει την κατάσταση?!


Τελευταία επεξεργασία από: iStar, 22/01/2017 - 12:28

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#478   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:28

Πέρασα από Document Νέας Σμύρνης, το κινητό μου εκτός προγράμματος (QQ), έσβηνε στο 40%, πανω-κάτω. Μου είπαν να το αφήσω και θα κάνουν τις ενέργειες αντικατάστασης με ανακατασκευασμένο εντός εγγύησης πρώτου έτους. Το νέο τηλέφωνο το παρέλαβα σε τέσσερις εργάσιμες στο σπιτι μου, επαρχία, σε άψογη κατάσταση. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!
Έχω μόνο τα καλύτερα να πω για Document, φιλικοί, επικοινωνιακοί και εξυπηρετικοί!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ειναι τρομεροι. Δειχνουν επαγγελματισμο. Και εγω μονο τα καλυτερα εχω να πω.

 

Δηλαδη σου εδωσαν νεο τηλεφωνο ανακατασκευασμενο? ή σου αντικατεστησαν μονο την μπαταρια?



#479   xristos330

xristos330

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:32

Δηλαδη σου εδωσαν νεο τηλεφωνο ανακατασκευασμενο? ή σου αντικατεστησαν μονο την μπαταρια?

Ανακατασκευασμένο μεν καινούργιο δε! Σε ζελατίνα όπως όταν το βγάζεις πρώτη φορά από το κουτί.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#480   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/01/2017 - 12:33

Ανακατασκευασμένο μεν καινούργιο δε! Σε ζελατίνα όπως όταν το βγάζεις πρώτη φορά από το κουτί.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ωραιος!! Μια χαρα εισαι.. Καλοριζικο.!  :)  :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες