Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#511   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:55

κανένα email του ΣΔΟΕ γνωρίζουμε ...; τζάμπα να πανε αυτές οι "αποδείξεις" , να τις καμαρώνουμε μονο εμείς ... 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#512   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:57

κανένα email του ΣΔΟΕ γνωρίζουμε ...; τζάμπα να πανε αυτές οι "αποδείξεις" , να τις καμαρώνουμε μονο εμείς ... 

11012@hellenicpolice.gr



#513   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:59

ασχετο βλεπω να χάνει παίζει με Τσέσεκα
Χα χαχαχαχαχαχαχσχαχ
Οσο για της απόδειξης ρε παιδια τι να πω εσας δεν θα σας φαινόταν λιγο περιέργο ολο αυτο
Του άλλου του χαρίζει η Apple ποιος ειναι;;;
Ευχομαι να χαρείτε τα τηλέφωνα σας και μην χρειαστείτε ποτε service


Αυτο λεμε Φιλιππα.
Απο οπου να το πιασεις χανεσαι (κουπονι, παραδοση, αποδειξη χωρις ΦΠΑ ή ΙΜΕΙ απο σκαναρισμα)...χασιμο

Και παλι τονιζω παρολο που ο αγγελακος ειπε να ηρεμησω (χαχαχα) οτι μακαρι να τα παρουν ολοι και να ειναι και ενεργα μελη του iphonehellas με τα iphone τους.

#514   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:00

11012@hellenicpolice.gr


Ετσι φιλε!
Και να δεις που θα εξαφανιστουν παλι :)

#515   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:09

Αυτο λεμε Φιλιππα.
Απο οπου να το πιασεις χανεσαι (κουπονι, παραδοση, αποδειξη χωρις ΦΠΑ ή ΙΜΕΙ απο σκαναρισμα)...χασιμο

Και παλι τονιζω παρολο που ο αγγελακος ειπε να ηρεμησω (χαχαχα) οτι μακαρι να τα παρουν ολοι και να ειναι και ενεργα μελη του iphonehellas με τα iphone τους.

μαζι σου φίλε μου όμως ας αφήσουμε λίγο τα παιδιά να χαρούν της συσκευές τους κι όταν έρθει η ώρα χρειαστούν κάποιο service

για εμένα και πιστεύω και για τα υπόλοιπα παιδιά εδώ μέσα πάλι θα δούμε τι θα κάνουμε

Μια παρέα είμαστε όλοι

Απλός δεν θέλω να νομίζουν ότι κάποιος οτι τους την λέμε για κάτι

Γι αυτούς ήταν ευκαιρία μέχρι εκεί

Φίλοι είμαστε όλοι

Τέλος


Vamos Rafa

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 31/03/2017 - 22:11

Rafael Nadal

#516   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:20

Μπράβο στα παιδιά που παρέλαβαν το κινητό και καλορίζικο. Όσων αφορά το θέμα της απόδειξης μην την δείχνετε και πολύ παρά έξω, ένα απλό χαρτί είναι με την επωνυμία. 

 

Ούτε αριθμό από φορολογικό μηχανισμό έχει πάρει ούτε τίποτα. Και Βουλγάρικη να ήταν η απόδειξη θα έπρεπε να αποδώσουν τον φόρο στο κράτος της Βουλγαρίας έστω. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#517   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:27

μαζι σου φίλε μου όμως ας αφήσουμε λίγο τα παιδιά να χαρούν της συσκευές τους κι όταν έρθει η ώρα χρειαστούν κάποιο service
για εμένα και πιστεύω και για τα υπόλοιπα παιδιά εδώ μέσα πάλι θα δούμε τι θα κάνουμε
Μια παρέα είμαστε όλοι
Απλός δεν θέλω να νομίζουν ότι κάποιος οτι τους την λέμε για κάτι
Γι αυτούς ήταν ευκαιρία μέχρι εκεί
Φίλοι είμαστε όλοι
Τέλος
Vamos Rafa

Μπράβο στα παιδιά που παρέλαβαν το κινητό και καλορίζικο. Όσων αφορά το θέμα της απόδειξης μην την δείχνετε και πολύ παρά έξω, ένα απλό χαρτί είναι με την επωνυμία. 
 
Ούτε αριθμό από φορολογικό μηχανισμό έχει πάρει ούτε τίποτα. Και Βουλγάρικη να ήταν η απόδειξη θα έπρεπε να αποδώσουν τον φόρο στο κράτος της Βουλγαρίας έστω.


Μακαρι να πανε ολα καλα με οσους παρελαβαν.
Εννοειτε η οποια κοντρα αφορα την διαδικασια αγορας για μενα. Αν οντως παρελαβαν καλοριζικο.
Το θεμα ομως ειναι το εξης;; Οντως παρελαβαν; Εγω εδω εχω τις επιφυλλαξεις μου...
Και παλι οπως ειπα φιλαρακια ειμαστε..

#518   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:30

Μακαρι να πανε ολα καλα με οσους παρελαβαν.
Εννοειτε η οποια κοντρα αφορα την διαδικασια αγορας για μενα. Αν οντως παρελαβαν καλοριζικο.
Το θεμα ομως ειναι το εξης;; Οντως παρελαβαν; Εγω εδω εχω τις επιφυλλαξεις μου...
Και παλι οπως ειπα φιλαρακια ειμαστε..

μερικοι μπορεί φίλε μου να πιστεύουν ότι την λέμε σε κάποιον

Μακάρι να είναι όλα καλά να πάμε όλοι να αγοράσουμε

Έχουμε της επιφυλάξεις μας αυτό είναι όλο

Ο καιρός θα δείξει απλά

Εγω από πλευράς μου είτε το ένα είτε το άλλο πάλι θα κοιτάξω να βοηθήσω αν μπορώ κι όπως μπορώ

Ας χαρούν της συσκευές τους φίλε όσοι πήραν κι όλα καλά

Εμείς εδώ γύρω θα είμαστε οποίος χρειαστεί την γνώμη μας


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#519   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:36

μερικοι μπορεί φίλε μου να πιστεύουν ότι την λέμε σε κάποιον
Μακάρι να είναι όλα καλά να πάμε όλοι να αγοράσουμε
Έχουμε της επιφυλάξεις μας αυτό είναι όλο
Ο καιρός θα δείξει απλά
Εγω από πλευράς μου είτε το ένα είτε το άλλο πάλι θα κοιτάξω να βοηθήσω αν μπορώ κι όπως μπορώ
Ας χαρούν της συσκευές τους φίλε όσοι πήραν κι όλα καλά
Εμείς εδώ γύρω θα είμαστε οποίος χρειαστεί την γνώμη μας
Vamos Rafa


+1 (τελειωσαν τα like)
συμφωνω σε ολα οτι μπορουμε μεσα απο το site να βρισκουμε λυση σε ολα τα θεματα :)

#520   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:47

+1 (τελειωσαν τα like)
συμφωνω σε ολα οτι μπορουμε μεσα απο το site να βρισκουμε λυση σε ολα τα θεματα :)

ασε τα παιδιά φίλε μου οποίος θέλει ότι γουστάρει κάνει στην ζωή του μπαμπάς κανενός δεν είμαι ούτε θα γίνω εδώ στο φόρουμ

Οποίος θέλει πιστεύει ότι θέλει

Μεγάλα παιδιά είμαστε

Εμείς πάλι εδώ είμαστε να βοηθήσουμε όπως μπορούμε

Οποίος ζητήσει βοήθεια θα την έχει ακόμα και ΠΡΩΗΝ ΦΙΛΟΙ μου εγω θα είμαι δίπλα τους όπως μπορώ

Όλα τα αλλά χωρίς να υπάρχουν μέχρι στιγμής απόδειξης βασίζονται σε υπόνοιες και δεν μπορώ να συζητώ με κάτι που δεν ισχύει η ισχύει

Όταν λοιπόν τα πράγματα είναι στάνταρ εδώ είμαστε και συζητάμε ξανά



Vamos Rafa
Rafael Nadal

#521   Bill4gr

Bill4gr

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:bill4gr

Δημοσίευση 31/03/2017 - 22:53

2 φωτο απο 2 διαφορετικούς (και καλά) που πήραν το iphone...

Και στις 2 φωτο ο/οι τύπος/οι κρύβουν το ΑΦΜ της Dealber!!!!

Γιατί ρε παλικάρια το κρύβετε??
Τα ΑΦΜ των εταιριών δεν είναι προσωπικά! Τι σας νοιάζει αν το δουμε??
Πως γίνεται 2 διαφορετικοί άνθρωποι να σκέφτονται να κρύψουν το ίδιο πράγμα???

Έχει κρύψει ποτε κανεις το ΑΦΜ του public πχ?

Φάβα με λάκκο στη μέση μου μυρίζει!! ;)

Στάλθηκε από το A500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

#522   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 31/03/2017 - 23:07

gizmo δεν ζήτησαν καμία βοήθεια τα παιδιά ούτε τους αρνηθήκαμε κάτι. Μια άκρη προσπαθούμε να βγάλουμε και συζητάμε για το σαιτ Dealber.gr

Οι "νέεοι" που μπήκαν εντελώς τυχαία και το πρώτο τους ποστ ήταν για να υπερασπιστούν με τον έναν ή τον άλλο τρόπο την dealber είναι τουλάχιστον "ύποπτο".

 

Για την απόδειξη πάντως είναι τουλάχιστον αστείο να μιλάμε όταν βλέπω ένα χαρτί με πέντε γράμματα σαν να το έχει κάνει το ανίψι μου στο excel! Έγραψα και πιο πάνω πως λείπουν σημαντικότατα στοιχεία και όπως πολύ σωστά πρόσθεσε και ένας φίλος λείπει και ο κωδικός του ΦΤΜ!

 

Αν μας ζητήσουν την βοήθεια θα τους την δώσουμε, δεν την αρνηθήκαμε σε κανέναν! Αλλά εδώ συζητάμε για το dealber. Εγώ ελπίζω ο φαντάρος να το λάβει.

Πάντως ο μόνος αξιόπιστος προσωπικά για μένα είναι ο φίλος που έβαλε τα λινκ για τα σχόλια του στο fb μια και φαίνονται ονόματα. Κακά τα ψέματα και χωρίς να θέλω να μειώσω κανέναν πίσω απο ένα nickname και με "χτεσινή" εγγραφή στο site (άρα δεν απέκτησε εικονική προσωπικότητα έστω στο iph) δεν φαίνεται και το πιο Legit Που θα έλεγαν και οι αμερικανοί :P



#523   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2017 - 23:08

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κράζετε για την απόδειξη. Τα παιδιά δεν αγόρασαν το κινητό, αγόρασαν το κουπόνι του κινητού. Οπότε αυτό είναι το σωστό να πάρουν απλά ένα έντυπο που περιγράφει τα στοιχεία του κουπονιού.



#524   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 31/03/2017 - 23:13

Παιδιά invoice εντός ΕΕ δεν έχει ΦΠΑ.Το πως έκοψαν τιμολόγιο σε μη επαγγελματικό ΑΦΜ εκεί είναι το παράνομο της υπόθεσης.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

#525   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2017 - 23:14

gizmo δεν ζήτησαν καμία βοήθεια τα παιδιά ούτε τους αρνηθήκαμε κάτι. Μια άκρη προσπαθούμε να βγάλουμε και συζητάμε για το σαιτ Dealber.gr
Οι "νέεοι" που μπήκαν εντελώς τυχαία και το πρώτο τους ποστ ήταν για να υπερασπιστούν με τον έναν ή τον άλλο τρόπο την dealber είναι τουλάχιστον "ύποπτο".

Για την απόδειξη πάντως είναι τουλάχιστον αστείο να μιλάμε όταν βλέπω ένα χαρτί με πέντε γράμματα σαν να το έχει κάνει το ανίψι μου στο excel! Έγραψα και πιο πάνω πως λείπουν σημαντικότατα στοιχεία και όπως πολύ σωστά πρόσθεσε και ένας φίλος λείπει και ο κωδικός του ΦΤΜ!

Αν μας ζητήσουν την βοήθεια θα τους την δώσουμε, δεν την αρνηθήκαμε σε κανέναν! Αλλά εδώ συζητάμε για το dealber. Εγώ ελπίζω ο φαντάρος να το λάβει.
Πάντως ο μόνος αξιόπιστος προσωπικά για μένα είναι ο φίλος που έβαλε τα λινκ για τα σχόλια του στο fb μια και φαίνονται ονόματα. Κακά τα ψέματα και χωρίς να θέλω να μειώσω κανέναν πίσω απο ένα nickname και με "χτεσινή" εγγραφή στο site (άρα δεν απέκτησε εικονική προσωπικότητα έστω στο iph) δεν φαίνεται και το πιο Legit Που θα έλεγαν και οι αμερικανοί :P

φιλε μου μαζί σου είμαι βλέπω τι γίνεται κι έχω διαβάσει όλα τα ποστ

Όσοι πιστέψουν και πάνε κι αγοράσουν να μας πουν όταν πάνε για σέρβις την συσκευή τους τι θα τους πουν

Εκεί πάει το μεγάλα παιδιά είμαστε

Κάποιοι μπορεί να έχουν λεφτά για πέταμα φίλε μου

Ίσως θέλουν να κρατήσουν την συσκευή τους ένα χρόνο και μετά να της πουλήσουν σε αγγελίες όπως εδώ μέσα και καλά με απόδειξη αγοράς που δεν ισχύει καν αυτό το χαρτί

Δεν ήθελα να μιλήσω γιατί όπως λένε με τα ξερά καίγονται και μερικά χλωρά

Απλός επειδή δεν μπορώ να κάνω κάτι οποίος ψωνίσει ψώνισε φίλε μου η θα ψωνίσει από εκεί

Εγω σαν ένα μέλος του γκρουπ του λέω αν θέλει να πάει ας πάει όπου θέλει να αγοράσει πάλι φίλοι θα είμαστε και πάλι θα προσπαθήσω να τον βοηθήσω


Vamos Rafa
Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες