Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#556   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/04/2017 - 16:26

Δεν παράγινε λίγο το θέμα με τα λογιστικά;; Οκ μπορεί να είναι απάτη αλλά μήπως το παρακάνουμε λίγο;;
Αν θέλετε κάντε μια καταγγελία. Με το να γράφουμε εδώ, πλέον όχι για το θέμα των iPhone, αλλά για την ίδια την εταιρεία και τα λογιστικά της δεν προσφέρει κάτι.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#557   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 01/04/2017 - 16:58

Ειναι ικανοι να σκαναρουν και καλα αποδειξη με imei το οποιο θα το προσθεσουν μονοι τους...
Καλο ειναι να τσεκαρουμε και το imei μηπως αντι για iphone αντιστοιχει σε τιποτα κατσαρολες.


Θα σε σκοτώσω ... μόλις κοιμήθηκε ο μπέμπης αφού τον κούναγα 45 λεπτά, διαβάζω το σχόλιο σου, γελάω.... ξύπνησε ο μπέμπης .... άντε πάλι από την αρχή αχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#558   assoalex

assoalex

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/04/2017 - 17:21

Πιστευω να εχετε καταλαβει ολοι ο οτι ο Ρουλης δεν μπαινει να γραψει γιατι εχει παραλαβει την τηλεφωναρα και ασχολειται ολη μερα και νυχτα μαζι της.

 

Πιστευω οτι σε καμιά εβδοιμάδα που θα το εχει χαρει λιγο θα μπει να μας γραψει εντυπωσεις κτλ.  :)



#559   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 01/04/2017 - 18:12

Θα σε σκοτώσω ... μόλις κοιμήθηκε ο μπέμπης αφού τον κούναγα 45 λεπτά, διαβάζω το σχόλιο σου, γελάω.... ξύπνησε ο μπέμπης .... άντε πάλι από την αρχή αχαχαχα
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


χαχαχα. Να τον χαιρεσαι αδελφε τον παιδαρο!!
και παρτου pumbers απο dealber :)

#560   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 01/04/2017 - 18:38

Δεν παράγινε λίγο το θέμα με τα λογιστικά;; Οκ μπορεί να είναι απάτη αλλά μήπως το παρακάνουμε λίγο;;
Αν θέλετε κάντε μια καταγγελία. Με το να γράφουμε εδώ, πλέον όχι για το θέμα των iPhone, αλλά για την ίδια την εταιρεία και τα λογιστικά της δεν προσφέρει κάτι.


Sent from my iPad using Tapatalk


Έχεις δίκιο έχει παραγίνει.
Αλλα σχολιάσαμε με αφορμή τα χαρτιά που μας έδειξαν κάποιοι όποτε αναπόφευκτα ειπώθηκαν κάποια πράγματα.
Ωστόσο εδώ συζητάμε για την προσφορά της εταιρίας dealber όποτε αναπόφευκτα θα μιλήσουμε και για την εταιρία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#561   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 01/04/2017 - 18:42

Και μετά από όλα αυτά η dealber ζει και βασιλεύει ακόμη !!!!Και πλουτίζει!!!

#562   testatos

testatos

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2017 - 19:03

Και ας θυμηθούμε λιγο την περίπτωση AirFastTickets...Διαφημίσεις παντού, Μοίραζε τα κουπόνια έκπτωσης στα e-mail με το τσουβάλι (και εκλεισα αεροπορικα και ξεναδοχεια αξιας 150 ευρω μονο με 20 ευρω!Μπορω να ανεβάσω και της αποδείξεις) Κρατούσε τα χρηματα απο τα εισιτήρια δεν πλήρωνε την IATA και όταν την είπαν δεν σε βγάζουμε άλλα εισιτήρια άμα δεν πληρώσεις τα προηγούμενα σηκώθηκε και έφυγε με τα χρηματα στο χερι!Εγω πρόλαβα και έκανα το ταξίδι μου πριν βαρέσει κανόνι.Κατι τετοιο παιζει να κανει και η Dealber...



#563   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 01/04/2017 - 21:18

Το διαδίκτυο παντως ειναι γεματο με τις απατεωνιες τους.

 

Διαβαζω οτι ειχε βγαλει κατι κουπονια αξιας 59ε για αγορες 100ε απο ΙΚΕΑ. Ακολουθησε ανακοινωση του ΙΚΕΑ που ελεγε: "Η ΙΚΕΑ ενημερώνει για παραπλανητική προωθητική ενέργεια στο διαδίκτυο".

 

Με χρυσα κουταλια τρωει ο Ρουλης και τα κοριτσια του...


You'll Never Walk Alone


#564   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/04/2017 - 12:07

Το διαδίκτυο παντως ειναι γεματο με τις απατεωνιες τους.
 
Διαβαζω οτι ειχε βγαλει κατι κουπονια αξιας 59ε για αγορες 100ε απο ΙΚΕΑ. Ακολουθησε ανακοινωση του ΙΚΕΑ που ελεγε: "Η ΙΚΕΑ ενημερώνει για παραπλανητική προωθητική ενέργεια στο διαδίκτυο".
 
Με χρυσα κουταλια τρωει ο Ρουλης και τα κοριτσια του...

Και εγω παντως μιλησα με φιλο που βρισκεται σε μεγαλη αλυσιδα που το dealber υποτιθεται οτι δινει κουπονια για χαμηλοτερη τιμη και μου ειπε οτι δεν εχει δει/ακουσει ανθρωπο να πληρωνει με τετοια κουπονια


#565   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2017 - 14:40

Έχω την αίσθηση ότι πολύ ασχοληθήκαμε με το συγκεκριμένο θέμα όπως επίσης και με τα συγκεκριμένα άτομα που μπήκαν για να υπερασπιστούν την εταιρία αυτή ( βλέπε Ρούληδες Αγγελούδια Δαίμονες και δε συμμαζεύεται ). Πιστεύω κατά τη γνώμη μου πως ότι ήταν να ειπωθεί ειπωθηκε ( μέχρι και λογιστικά το αναλύσαμε το θέμα ) και οποίος θέλει να προστατευθεί ξέρει τι πρέπει να κάνει. Από εκεί και πέρα είναι χαμένος χρόνος να ασχολούμαστε είτε με τη συγκεκριμένη εταιρία είτε με τα συγκεκριμένα άτομα που την υπερασπίζονται. Φιλικά πάντα.

#566   Aggeloudi

Aggeloudi

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2017 - 15:21

Εγώ δεν υπερασπίστηκα την εταιρία και όποιος νομίζει κάτι τέτοιο δικό του πρόβλημα. Θα ξαναγράψω όμως μήπως και το καταλάβετε πως εγώ προσωπικά δεν θα ξανακάνω καμία αγορά από την συγκεκριμένη εταιρία και ούτε θα το πρότεινα σε κανέναν μα κανέναν. Ελπίζω να μην έχω θέμα με την συσκευή γενικά και απ' ότι βλέπω μερικοί εδώ έχουν την διάθεση να βοηθήσουν αν χρειαστεί κάτι. Η συμπεριφορά σας πάντως δεν μου έχει ξανατύχει σε άλλο forum και αυτό είναι λυπηρό. Θα μπορούσα να μπω στην διαδικασία να σας πείσω πως δεν δουλεύω για την εταιρία αλλά δεν έχει νόημα γιατί κανένας δεν θα με πιστέψει. Δεν θα χαθώ όπως κάποιοι νομίζουν. Εδώ θα είμαι να παρακολουθώ πόσο ακόμη θα με κράζετε και αν έχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω!
Φιλικά πάντα....



#567   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/04/2017 - 15:27

Εγώ δεν υπερασπίστηκα την εταιρία και όποιος νομίζει κάτι τέτοιο δικό του πρόβλημα. Θα ξαναγράψω όμως μήπως και το καταλάβετε πως εγώ προσωπικά δεν θα ξανακάνω καμία αγορά από την συγκεκριμένη εταιρία και ούτε θα το πρότεινα σε κανέναν μα κανέναν. Ελπίζω να μην έχω θέμα με την συσκευή γενικά και απ' ότι βλέπω μερικοί εδώ έχουν την διάθεση να βοηθήσουν αν χρειαστεί κάτι. Η συμπεριφορά σας πάντως δεν μου έχει ξανατύχει σε άλλο forum και αυτό είναι λυπηρό. Θα μπορούσα να μπω στην διαδικασία να σας πείσω πως δεν δουλεύω για την εταιρία αλλά δεν έχει νόημα γιατί κανένας δεν θα με πιστέψει. Δεν θα χαθώ όπως κάποιοι νομίζουν. Εδώ θα είμαι να παρακολουθώ πόσο ακόμη θα με κράζετε και αν έχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω!
Φιλικά πάντα....

5 ποστ έχεις κάνει και όλα σε αυτό το θέμα . Στα 4 μας λες πως δεν θα ξανασχοληθείς! Ποιον θέλεις να πείσεις δεν ξέρω. Σε κάθε περίπτωση αν έχεις θέμα με το iphone σου μπορούμε να βοηθήσουμε. Αν θέλεις γράφεις και στο αντίστοιχο θέμα γνωριμίας να μας πεις και λίγα λόγια και για το τηλέφωνο. 

Η αξιοπιστία χτίζεται, δεν θεωρείται αυτονόητη, όχι μόνο στα φόρουμ αλλά παντού. 



#568   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/04/2017 - 15:27

Έχω κουραστεί με αυτό το θέμα φίλοι μου

Όλοι ξέρουμε τι είναι οι άνθρωποι αυτή τι κάνουν πως το κάνουν γιατί όλα

Και τι παραστατικά δίνουν για εγγύηση

Μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι

Τα χουμε πει τα έχουμε ξαναπεί δεν είναι να ασχοληθεί κανείς

Οποίος πάει θα φάει τα μούτρα του και θα ξέρει από μόνος του το γιατί


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#569   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/04/2017 - 17:36

Εγώ δεν υπερασπίστηκα την εταιρία και όποιος νομίζει κάτι τέτοιο δικό του πρόβλημα. Θα ξαναγράψω όμως μήπως και το καταλάβετε πως εγώ προσωπικά δεν θα ξανακάνω καμία αγορά από την συγκεκριμένη εταιρία και ούτε θα το πρότεινα σε κανέναν μα κανέναν. Ελπίζω να μην έχω θέμα με την συσκευή γενικά και απ' ότι βλέπω μερικοί εδώ έχουν την διάθεση να βοηθήσουν αν χρειαστεί κάτι. Η συμπεριφορά σας πάντως δεν μου έχει ξανατύχει σε άλλο forum και αυτό είναι λυπηρό. Θα μπορούσα να μπω στην διαδικασία να σας πείσω πως δεν δουλεύω για την εταιρία αλλά δεν έχει νόημα γιατί κανένας δεν θα με πιστέψει. Δεν θα χαθώ όπως κάποιοι νομίζουν. Εδώ θα είμαι να παρακολουθώ πόσο ακόμη θα με κράζετε και αν έχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω!
Φιλικά πάντα....

Φιλε Αγγελουδη καλως ηρθες στο φορουμ.
Ελπιζω ειλικρινα να μεινεις και θα καταλαβεις ποσα παιδια εδω μεσα, παντα καλοπιστα εχουν βοηθησει και εχουν δωσει λυσεις σε πολλα θεματα.
Και εννοειτε και εγω ΒΑΡΕΘΗΚΑ το ολο θεμα. Οπως ειπε και ο Φιλιππος μεγαλα παιδια ειμαστε και μπορουμε να αποφασισουμε.
Το θεμα δεν εισαι εσυ και καθε ατομο που γραφει εδω.Δεν θελω εγω προσωπικα οπως λες να χαθεις αλλα ισα ισα αφου οπως λες πηρες και το 7αρακι να ανατρεχεις εδω σε καθε προβληματισμο σου και θα δεις οτι θα βρισκεις λυσεις..
Οσο για την dealber νομιζω οτι οντως παρασχοληθηκαμε και ο καθενας ξερει τι θα πρεπει να κανει.

Απλα ευχομαι τελειωνοντας να μην βρεθει ΟΥΤΕ ενα παιδι που θα παραπονεθει οτι εχασε τα χρηματα του. οι εποχες ειναι δυσκολες για ολους μας.

Και το παντα φιλικα το εννοω γιατι απλα οταν γραφουμε εδω στο φορουμ κατα την γνωμη μου προσπαθουμε να βοηθησουμε. Ο καθενας με το δικο του τροπο

Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 02/04/2017 - 17:38


#570   xrysa7

xrysa7

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Twitter:@xrysoula77
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2017 - 22:05

Ξεκίνησαν οι παραλαβές με μεγάλη πίεση στη εταιρεία. Ευτυχώς! Παιδιά αν είναι νομιμη η παρανομη η εταιρεια και τα παραστατικα της ας μεριμνησει το κρατος και οι φορεις. Σημασια εχει καποιοι εκμεταλλευτηκαμε μια προσφορα. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες