Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#571   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/04/2017 - 22:10

Ξεκίνησαν οι παραλαβές με μεγάλη πίεση στη εταιρεία. Ευτυχώς! Παιδιά αν είναι νομιμη η παρανομη η εταιρεια και τα παραστατικα της ας μεριμνησει το κρατος και οι φορεις. Σημασια εχει καποιοι εκμεταλλευτηκαμε μια προσφορα.

χαχαχα θα μας δείξεις το νέο σου τηλ και την απόδειξη η θα σπαμαρεις μέχρι τέλους ?


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#572   xrysa7

xrysa7

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Twitter:@xrysoula77
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2017 - 22:16

τι εννοεις σπαμαρω?? να μην γραφω δηλαδη την αληθεια? εδω μεγαλοι guru της τεχνολογιας και της οικονομιας γραφουν το μακρυ και το κοντο τους και θεωρουν εχουν δικιο!! έξυπνο tip-ακι: ρωτηστε το διαχειριστη για τις ip των σχολιαστων που δεν λενε αυτα που θελετε να διαβασετε...ελεος δηλαδη!! 



#573   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2017 - 22:52

Ξεκίνησαν οι παραλαβές με μεγάλη πίεση στη εταιρεία. Ευτυχώς! Παιδιά αν είναι νομιμη η παρανομη η εταιρεια και τα παραστατικα της ας μεριμνησει το κρατος και οι φορεις. Σημασια εχει καποιοι εκμεταλλευτηκαμε μια προσφορα.


Καλορίζικο και καλοδουλεμένο το καινούργιο σου κινητό. Μη μας ζαλίζεις όμως με επιπλέον πληροφορίες για το αν άρχισαν η όχι οι παραδώσεις ποιος πήρε η δεν πήρε και τι πήρε. Αρκετά το αναλύσαμε. Απλά φτάνει. Υπάρχουν και όρια.

#574 Guest_maliboo_*

Guest_maliboo_*

Δημοσίευση 02/04/2017 - 23:03

Χρύσα κοπέλα μου κι οι υπόλοιποι που έχετε αγοράσει από αυτή την εταιρεία μην ασχολείστε άλλο. Κι εγώ νέο μέλος είμαι αλλά βλέποντας την ειρωνεία των "παλιών" απέναντι στους νέους αποχωρώ και συμβουλεύω το ίδιο κι εσάς. Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλα φόρουμ αν έχουμε θέματα με τα κινητά μας. Απορώ όμως πώς οι διαχειριστές αυτού του φόρουμ επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές! Δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι δυσφημίζεται όλη η "παρέα"; Βγάλτε τα απωθημένα σας πίσω από τα πληκτρολόγια σας. Με τις ευλογίες μας. Χαίρετε κι αντίο σας!



#575   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/04/2017 - 23:06

Πολυ δυνατο μαρκετινγκ το dealbear εχω να πω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#576   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/04/2017 - 23:06

Χρύσα κοπέλα μου κι οι υπόλοιποι που έχετε αγοράσει από αυτή την εταιρεία μην ασχολείστε άλλο. Κι εγώ νέο μέλος είμαι αλλά βλέποντας την ειρωνεία των "παλιών" απέναντι στους νέους αποχωρώ και συμβουλεύω το ίδιο κι εσάς. Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλα φόρουμ αν έχουμε θέματα με τα κινητά μας. Απορώ όμως πώς οι διαχειριστές αυτού του φόρουμ επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές! Δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι δυσφημίζεται όλη η "παρέα"; Βγάλτε τα απωθημένα σας πίσω από τα πληκτρολόγια σας. Με τις ευλογίες μας. Χαίρετε κι αντίο σας!

φρεσκαδουρα και εσυ έτσι...31/3 εγγραφή και κατευθείαν στο θέμα με dealber....να πάτε στα αλλά φόρουμ αν δεν σας κάνει εδώ, άντε μας τα πράξατε παπαγαλάκια.


Sent from my iPad using Tapatalk

#577   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/04/2017 - 23:08

τι εννοεις σπαμαρω?? να μην γραφω δηλαδη την αληθεια? εδω μεγαλοι guru της τεχνολογιας και της οικονομιας γραφουν το μακρυ και το κοντο τους και θεωρουν εχουν δικιο!! έξυπνο tip-ακι: ρωτηστε το διαχειριστη για τις ip των σχολιαστων που δεν λενε αυτα που θελετε να διαβασετε...ελεος δηλαδη!!

δωσε στοιχεία για την παραλαβή, όχι λόγια στον αέρα, όχι βέβαια να είναι απίθανο να παραλαβει υπάλληλος που υπερασπίζεται το μεροκάματο του...


Sent from my iPad using Tapatalk

#578   malawi

malawi

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 02/04/2017 - 23:24

Πω πω νέα μεληηηηη!!! Και από σύμπτωση όλα τα νέα μέλη (τα οποία αγανακτούν πανεύκολα κιόλας) "αντικειμενικοί" υπέρμαχοι Dealber!!! Τι να πεις; ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΑ!

#579   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/04/2017 - 00:06

Κάποιοι εδώ μέσα την έχουν δει φάση στρατού. Η dealber είναι η καλύτερη εταιρία στον κόσμο.



#580   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 03/04/2017 - 06:16

Κάποιοι εδώ μέσα την έχουν δει φάση στρατού. Η dealber είναι η καλύτερη εταιρία στον κόσμο.

πάντα!!βραβείο πότε παίρνει;θα προλαβει πριν βαρέσει κανόνι πάλι;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#581   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/04/2017 - 06:38

Καλά ρε κανένας γνωστός από εδώ μέσα δεν έχει κάνει την βλακεία να δώσει τα 463€ να ξέραμε τουλάχιστον στα σίγουρα ότι πήρε η δεν πήρε κινητό. Όλοι είναι με εγγραφή ημερών τι να πιστέψεις από δαύτους. Dealber και τα μυαλια στα blender.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#582   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 03/04/2017 - 07:05

τι εννοεις σπαμαρω?? να μην γραφω δηλαδη την αληθεια? εδω μεγαλοι guru της τεχνολογιας και της οικονομιας γραφουν το μακρυ και το κοντο τους και θεωρουν εχουν δικιο!! έξυπνο tip-ακι: ρωτηστε το διαχειριστη για τις ip των σχολιαστων που δεν λενε αυτα που θελετε να διαβασετε...ελεος δηλαδη!! 

 

Χρύσα κοπέλα μου κι οι υπόλοιποι που έχετε αγοράσει από αυτή την εταιρεία μην ασχολείστε άλλο. Κι εγώ νέο μέλος είμαι αλλά βλέποντας την ειρωνεία των "παλιών" απέναντι στους νέους αποχωρώ και συμβουλεύω το ίδιο κι εσάς. Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλα φόρουμ αν έχουμε θέματα με τα κινητά μας. Απορώ όμως πώς οι διαχειριστές αυτού του φόρουμ επιτρέπουν τέτοιες συμπεριφορές! Δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι δυσφημίζεται όλη η "παρέα"; Βγάλτε τα απωθημένα σας πίσω από τα πληκτρολόγια σας. Με τις ευλογίες μας. Χαίρετε κι αντίο σας!

Συνημμένα αρχεία



#583   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 03/04/2017 - 07:14

Καλά ρε κανένας γνωστός από εδώ μέσα δεν έχει κάνει την βλακεία να δώσει τα 463€ να ξέραμε τουλάχιστον στα σίγουρα ότι πήρε η δεν πήρε κινητό. Όλοι είναι με εγγραφή ημερών τι να πιστέψεις από δαύτους. Dealber και τα μυαλια στα blender.


Sent from my iPhone using Tapatalk


+1


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll Never Walk Alone


#584   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2092 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 03/04/2017 - 08:15

Καλά ρε κανένας γνωστός από εδώ μέσα δεν έχει κάνει την βλακεία να δώσει τα 463€ να ξέραμε τουλάχιστον στα σίγουρα ότι πήρε η δεν πήρε κινητό. Όλοι είναι με εγγραφή ημερών τι να πιστέψεις από δαύτους. Dealber και τα μυαλια στα blender.

Μου είχε στείλει μήνυμα ένας γνωστός ότι ψηνόταν, και εγώ ο μ@λ@κ@ς τον απετρεψα. Και ήταν σχεδόν έτοιμος , τον έπεισαν οι διαφημίσεις , μέχρι που του άλλαξα γνώμη δυστυχώς, με είχε νευριάσει με την επιμονή του.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk

#585   assoalex

assoalex

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/04/2017 - 09:17

Μου έλειψε ο Ρουλης παντως εμενα, εκανε πιο προσωποκεντρικο μαρκετινγκ 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες