Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Νέα iPad Pro (2018) με Face ID και Apple Pencil 2ης γενιάς


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
211 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/03/2020 - 23:12

Άλλο θα πάρεις.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   Nikkos78

Nikkos78

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/03/2020 - 13:35

Καλορίζικο σε όλους όσους παρέλαβαν. Είμαι υπερήφανος κάτοχος του 11' Pro LTE μαζί με το Pencil από το Νοέμβριο και πραγματικά χαίρομαι για την επιλογή μου έναντι του Tab S6 που ήθελα να πάρω, καθαρά λόγο κόστους. Το μηχάνημα πετάει στην κυριολεξία, και υπο συνθήκες μπορεί άνετα να αντικαταστήσει ένα λαπτοπ. Φιλική συμβουλή προς όλους τους κατόχους αλλά αυτούς που σκέφτονται την αγορά του. Ψάξτε πρώτα να βρείτε συμβατή θήκη. Για κάποιον άγνωστο λόγο, οι εταιρίες αξεσουάρ δίνουν βαρύτητα περισσότερο στα κινητά και λιγότερο στα τάμπλετ, με αποτέλεσμα να είναι δυσέυρετες και ακριβές. Μετά από ταλαιπορία 2 μηνών και αρκετό ψάξιμο σε φυσικά και ιντερνετικα καταστήματα, η μοναδική αξιόπιστη και συμβατή που κατάφερα να βρω ήταν της Belkin στο iStorm της Τσιμισκή στη Θεσσαλονίκη η οποία έχει θήκη με υποστήριξη φόρτισης του Pencil.  

https://www.khomoacc...ons/ipad-pro-11

 

έχω πάρει για το ipad pro 10.5 και εκτός από φτηνή, ήταν και πολύ καλή και συμβατή με smart cover, smart keyboard και glass. Και ανοίγματα σε όλα τα κουμπιά κτλ κτλ






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες