Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iOS 13


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4868 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2476   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 28/10/2019 - 10:33

Μισό να καταλάβω...αφού το βάλουμε μπορούμε να επαναφέρουμε το δικό μας id και region Ελλάδα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κανονικότατα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2477   nikolas81

nikolas81

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2019 - 11:00

Καλημέρα παιδιά.πως γίνεται να απενεργοποίησω την αυτόματη απάντηση σε ένα Bluetooth που έχω στο κράνος;ψάχνω να το βρω και δεν μπορώ!

#2478   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 28/10/2019 - 11:11

Accessibility - Touch - Call Audio Routing.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2479   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 28/10/2019 - 11:38

Μισό να καταλάβω...αφού το βάλουμε μπορούμε να επαναφέρουμε το δικό μας id και region Ελλάδα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

ναι όπως είπε ο Φιλος παραπάνω και ν πούμε ότι υπάρχει και το Facebook lite (11mb) που είναι σε να μπαίνεις από το σαφάρι με τη διαφορά όμως ότι σου στέλνει ειδοποιήσεις με την εφαρμογή :)

#2480   dimprio

dimprio

    iPH User

  • 178 μηνύματα

Δημοσίευση 28/10/2019 - 11:46

εβγαλα τελείως το facebook & messenger και η βελτίωση στη μπαταρία ειναι τρομερή. από 5 το μεσημέρι και μέχρι τώρα παραμένει στο 100% με νορμάλ χρήση. Έβαλα το friendly for facebook το οποίο έχει dark mode και είναι ΟΚ αλλά δε μου στέλνει ειδοποιήσεις στο messenger ρε γαμώτο... καμιά λύση;


Άμα βγάλεις κ όλες τις εφαρμογές κ αφήσεις κλήσεις μηνύματα θα δεις κιαλλη βελτίωση .
Νορμαλ χρήση αυτό που λες δεν λέγεται πάντως . Απλά το έχεις αφήσει σε ένα τραπέζι κ το κοιτάς . Χαρείτε τα κινητά σας κ μην έχετε εμμονές


Sent from my iPhone XS Max

#2481   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/10/2019 - 11:57

Άμα βγάλεις κ όλες τις εφαρμογές κ αφήσεις κλήσεις μηνύματα θα δεις κιαλλη βελτίωση .
Νορμαλ χρήση αυτό που λες δεν λέγεται πάντως . Απλά το έχεις αφήσει σε ένα τραπέζι κ το κοιτάς . Χαρείτε τα κινητά σας κ μην έχετε εμμονές


Sent from my iPhone XS Max


Καλά αν βγάλεις το Facebook δεν είναι ότι εγκαταλείπεις και το iPhone εντελώς . Απλά είναι κακογραμμένη εφαρμογή . Άσε που αν δούνε ότι δεν μπαίνει Κόσμος από την εφαρμογή τους Αλλά από άλλες συγγενείς και browser παίζει να θορυβηθούν και να την ξανά γράψουν /ανανεώσουν
Πάντα προσωπική μου άποψη

#2482   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 28/10/2019 - 12:07

Άμα βγάλεις κ όλες τις εφαρμογές κ αφήσεις κλήσεις μηνύματα θα δεις κιαλλη βελτίωση .
Νορμαλ χρήση αυτό που λες δεν λέγεται πάντως . Απλά το έχεις αφήσει σε ένα τραπέζι κ το κοιτάς . Χαρείτε τα κινητά σας κ μην έχετε εμμονές


Sent from my iPhone XS Max

ρε φίλε είναι γνωστό ότι αυτές οι εφαρμογές είναι κακογραμμένες. Ποιο το κακό λοιπόν να εγκαταστήσεις τις ελαφριές εκδόσεις που κάνουν την ίδια δουλειά για τις δικές μου απαιτήσεις;

#2483   conili

conili

    iPH Enthousiast

  • 503 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 28/10/2019 - 12:11

Συγγνώμη τώρα είδα 444ΜΒ για να κάνω like, share και να ανεβάζω φωτογραφίες; Παιχνίδια και ταινίες δεν πιάνουν τόσο χώρο...  :blink:

χρωστάνε της μιχαλούς εκεί στο fb

 

 

εβγαλα τελείως το facebook & messenger και η βελτίωση στη μπαταρία ειναι τρομερή. από 5 το μεσημέρι και μέχρι τώρα παραμένει στο 100% με νορμάλ χρήση. Έβαλα το friendly for facebook το οποίο έχει dark mode και είναι ΟΚ αλλά δε μου στέλνει ειδοποιήσεις στο messenger ρε γαμώτο... καμιά λύση;

Ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά άλλη συσκευή μη σας πω πως και στο χέρι είναι ελαφρύτερη.

Έβγαλα τελείως facebook και messenger και 100% 5 ώρες τώρα. Δεν την παλεύει μία και τελικά δε φταίει το ios!!

Κάνω περισσότερη δουλειά χωρίς αντιπερισπασμούς ήδη από το πρωί. Ότι να ναι, η apple καλά θα κάνει να την αποσύρει ή να βάλει rating στο appstore για το πόσο καλογραμμένη είναι η κάθε εφαρμογή/ αυτονομία κλπ. Ξεφτιλίζει το iphone

 

Άμα βγάλεις κ όλες τις εφαρμογές κ αφήσεις κλήσεις μηνύματα θα δεις κιαλλη βελτίωση .
Νορμαλ χρήση αυτό που λες δεν λέγεται πάντως . Απλά το έχεις αφήσει σε ένα τραπέζι κ το κοιτάς . Χαρείτε τα κινητά σας κ μην έχετε εμμονές


Sent from my iPhone XS Max

Δοκίμασε και θα αλλάξεις γνώμη


Τελευταία επεξεργασία από: conili, 28/10/2019 - 12:15


#2484   nikolas81

nikolas81

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2019 - 12:31

Accessibility - Touch - Call Audio Routing.

Ευχαριστώ πολύ Νίκο.παντως απ ότι είδα ήταν στο όχι .ισως πρέπει να το κάνω όταν είναι συνδεδεμένο.

#2485   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 28/10/2019 - 12:33

Βαλ'το και Automatic απο πάνω.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2486   nikolas81

nikolas81

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2019 - 12:43

Ναι έτσι το έχω.σε λίγο που θα κατέβω στη μηχανή θα το δοκιμάσω.γιατι εχθές μου απάντησε ένα τηλεφώνημα χωρίς να το καταλάβω!

#2487   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 28/10/2019 - 12:57

Συγγνώμη τώρα είδα 444ΜΒ για να κάνω like, share και να ανεβάζω φωτογραφίες; Παιχνίδια και ταινίες δεν πιάνουν τόσο χώρο... :blink:
χρωστάνε της μιχαλούς εκεί στο fb


Ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά άλλη συσκευή μη σας πω πως και στο χέρι είναι ελαφρύτερη.
Έβγαλα τελείως facebook και messenger και 100% 5 ώρες τώρα. Δεν την παλεύει μία και τελικά δε φταίει το ios!!
Κάνω περισσότερη δουλειά χωρίς αντιπερισπασμούς ήδη από το πρωί. Ότι να ναι, η apple καλά θα κάνει να την αποσύρει ή να βάλει rating στο appstore για το πόσο καλογραμμένη είναι η κάθε εφαρμογή/ αυτονομία κλπ. Ξεφτιλίζει το iphone

Δοκίμασε και θα αλλάξεις γνώμη

ρε παιδιά χαλαρώστε με τα ειρωνικά σχόλια. Εγώ είχα background χρήση στο messenger ενώ δε θα έπρεπε. Το έβγαλα για να δω τι φταίει και είδα ότι είναι αυτό. Στη συνέχεια έβαλα το friendly αλλά δεν έστελνε ειδοποιήσεις και τελικά κατέληξα στο lite το οποίο είναι κορυφή. Που είναι το κακό; Έχω πάλι τις ίδιες λειτουργίες που εγώ θέλω χωρίς drain. Δοκιμάστε το κ μετά σχολιάστε για τον αν αξίζει.

#2488   dimprio

dimprio

    iPH User

  • 178 μηνύματα

Δημοσίευση 28/10/2019 - 13:14

Συγγνώμη τώρα είδα 444ΜΒ για να κάνω like, share και να ανεβάζω φωτογραφίες; Παιχνίδια και ταινίες δεν πιάνουν τόσο χώρο... :blink:
χρωστάνε της μιχαλούς εκεί στο fb


Ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά άλλη συσκευή μη σας πω πως και στο χέρι είναι ελαφρύτερη.
Έβγαλα τελείως facebook και messenger και 100% 5 ώρες τώρα. Δεν την παλεύει μία και τελικά δε φταίει το ios!!
Κάνω περισσότερη δουλειά χωρίς αντιπερισπασμούς ήδη από το πρωί. Ότι να ναι, η apple καλά θα κάνει να την αποσύρει ή να βάλει rating στο appstore για το πόσο καλογραμμένη είναι η κάθε εφαρμογή/ αυτονομία κλπ. Ξεφτιλίζει το iphone

Δοκίμασε και θα αλλάξεις γνώμη

Καταρχήν δεν το λέω λόγω hate προς εσάς . Γραπτός λόγος παρεξηγείται .
Την έχω βγάλει άπειρες φορές . Ότι κ να δοκίμασα πάντα γυρίζω στις κανονικές τους εφαρμογές . Γιατί τρέχουν άψογα ειδικά στο iOS . Τώρα να χάσω κ λίγη αυτονομία δν με χαλάει γιατί απολαμβάνω την εμπειρία χρήσης


Sent from my iPhone XS Max

#2489   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 28/10/2019 - 13:34

Άψογα και -άθλιο- Facebook App δε πάνε μαζί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2490   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 28/10/2019 - 13:36

Ναι έτσι το έχω.σε λίγο που θα κατέβω στη μηχανή θα το δοκιμάσω.γιατι εχθές μου απάντησε ένα τηλεφώνημα χωρίς να το καταλάβω!

Αυτες οι ρυθμισεις φιλε μου ειναι συνηθως απο την ιδια την συσκευη η απο καποια τυχον εφαρμογη που συνδεονται για επεξεργασια των ρυθμισεων.
Εγω πχ το εχω σε αυτοματη απαντηση με φωνητικη αναγνωριση.
Δηλαδη λεω ναι για απαντηση της κλησης και οχι για αποριψη.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες