Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απατεώνας στο Φορουμ


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   pkias87

pkias87

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/01/2020 - 20:55

Φίλε μου δε το λέω απειλώντας ούτε για να τρομάξω κάποιον μάθε αν θες τον νόμο σχετικά με το GDPR και τι ποινές επιφέρει η παραβίαση του και μετά σχολίασε.... αν γίνει παραβίαση του GDPR μέσα στο φόρουμ από
Μέλος του φόρουμ το πρόβλημα είναι χοντρό και μπορεί να κλείσει ακόμη και το ίδιο το φόρουμ! Δεν είναι αστείο, δικηγόρος τυχαίνει να είμαι και γνωριζω παρά πολύ καλά τη συγκεκριμένη νομοθεσία

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mpitsakas

mpitsakas

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 03/01/2020 - 21:12

Καταλάβατε τώρα όλοι τον τύπο τι είναι.



#33   pkias87

pkias87

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/01/2020 - 21:38

Λοιπον τελευταίο μου μήνυμα στο θέμα αυτό, επειδή δυο μέρες τώρα προσπαθώ να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας και με έχει κουράσει όλο αυτό ειλικρινά, έχω σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ δεσμεύομαι προς το χρήστη mpitsakas αλλά και όλους όσους διαβάσουν τη συνομιλία όλη αυτή πως μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή 10/1 θα προχωρήσω σε αποστολή μέσω ΕΛΤΑ με έξοδα δικά μου του πολυπόθητου κουτιού στα στοιχεία που μου έχει ήδη δώσει πληρώνοντας και τα έξοδα αποστολής φυσικά. Δε με ενδιαφέρει αν θα κατεβάσει έπειτα ή όχι την όλη συνομιλία και τους χαρακτηρισμούς. Πραγματικα δε με νοιάζει πραγματικα κουραστικά! Σε παιδάκια κάνουμε δυο μέρες τώρα! Είναι επαναλαμβάνω το τελευταίο μήνυμα μου σε όλη αυτή την κουβέντα, οποίος γράψει από δω κ πέρα και ότι γράψει απλα δε θα το διαβάσω και όπως ειπα ως 10/1 θα προχωρήσω μέσω ΕΛΤΑ στην αποστολή του κουτιού στον mpitsakas. Καλή χρονια σε όλους όλες με υγεία και χαμόγελα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες