Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 12 Pro/Pro Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2521 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 02/11/2020 - 15:23

Μια είδηση που θα ενδιαφέρει πολλούς νέους και μελλοντικούς κατόχους της σειράς 12.

 

H Xiaomi κυκλοφορεί 20W USB-C ταχυφορτιστή συμβατό με iPhone 12 στα 5 ευρώ

https://techmaniacs....kmBRD3WFUCFYM5o



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   bill_2

bill_2

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:06

Το Pro Max κυριολεκτικά καλά χριστούγεννα (στη καλύτερη).

Επειδη εχω πουλήσει το 11 pro max εδω και 20 μερες ,και εχω προπαραγγείλει( εκδήλωση ενδιαφέροντος )  το 12 pro max , απο που είναι αυτες η πηγές που το υποστηρίζεις αυτό για Χριστούγεννα για 12 pro max ? είσαι τοσο  σίγουρος 100% και το λες ? σε ρωτάω γιατι εμένα μου είπανε θα έρθουνε κάποια κομμάτια 12 pro max στις 20 , οσοι εχουνε σειρά θα πάρουνε , στο λεω αυτο γιατι αν ειναι να μείνω άλλες 60 μερες χωρίς iphone να ξερω τη  να κανω ! 


Τελευταία επεξεργασία από: bill_2, 02/11/2020 - 16:07


#273   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:22

Έκανες εκδήλωση ενδιαφέροντος για να σε ειδοποιήσουν όοοοοοταν ανοίξουν οι προπαραγγελίες.

Τώρα αν εσύ καταφέρεις και βρείς συσκευή εκεί στα τέλη Νοέμβρη, παίξε στα καπάκια Τζόκερ..

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 02/11/2020 - 16:23

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#274   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:37

Επειδη εχω πουλήσει το 11 pro max εδω και 20 μερες ,και εχω προπαραγγείλει( εκδήλωση ενδιαφέροντος )  το 12 pro max , απο που είναι αυτες η πηγές που το υποστηρίζεις αυτό για Χριστούγεννα για 12 pro max ? είσαι τοσο  σίγουρος 100% και το λες ? σε ρωτάω γιατι εμένα μου είπανε θα έρθουνε κάποια κομμάτια 12 pro max στις 20 , οσοι εχουνε σειρά θα πάρουνε , στο λεω αυτο γιατι αν ειναι να μείνω άλλες 60 μερες χωρίς iphone να ξερω τη  να κανω !


Bill έχει δίκιο ο Νικόλας.
Έχω γνωστό στα media που ψωνίζω χρόνια. Η εκδήλωση ενδιαφέροντος δεν είναι τίποτα.
Μόλις ανοίξουν οι προπαραγγελίες τότε θα αρχίσει το πανηγύρι μου είπε.
Ειδικά για το max που λογικά όπως είπε θα αργήσει σε σχέση με τα pro, θα στείλουν λίγα κομμάτια και καταλαβαίνεις τι θα γίνει...

As always οποίος έχει μπάρμπα γνωστό κτλ κτλ
Οποτε αν θες οπωσδήποτε max τότε ή κοιτάς απέξω ή περιμένεις ή πας σε άλλη μηλοεπιλογη

#275   bill_2

bill_2

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:39

Λογικα θα ερθουν εστω και λιγα , δεν μπορει να μην ερθει και κανένα ! αλλιώς θα το ανακοίνωναν , εκτός και αν είναι ότι να ναι! η Apple στην Ελλάδα ! 

Εχω κανει την παραγγελία κανονικά και εχω δώσει και προκαταβολή σε μεγάλη αλυσίδα καταστήματος , εχει κοπεί αποδειξη τιμολόγιο κανονικά ! ( ισως επειδή ειμαι πελάτης Καλός χρονια ? αν οπως λενε ... ) 

φυσικά αν δεν έρθει μέχρι 20 - 22 και μου πουνε χριστουγεννα κατα τα λεγομενα σου , παίρνω προκαταβολή και ακύρωση παραγγελίας πισω , αλλιώς θα παίξω και τζoκερ :)


Τελευταία επεξεργασία από: bill_2, 02/11/2020 - 16:41


#276   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:40

Λογικα θα ερθουν εστω και λιγα , δεν μπορει να μην ερθει και κανένα ! αλλιώς θα το ανακοίνωναν , εκτός και αν είναι ότι να ναι! η Apple στην Ελλάδα ! 
Εχω κανει την παραγγελία κανονικά και εχω δώσει και προκαταβολή σε μεγάλη αλυσίδα καταστήματος , εχει κοπεί αποδειξη τιμολόγιο κανονικά ! 
φυσικά αν δεν έρθει μέχρι 20 - 22 και μου πουνε χριστουγεννα κατα τα λεγομενα σου , παίρνω προκαταβολή και ακύρωση παραγγελίας πισω , αλλιώς θα παίξω και τζoκερ :)


Να μαντέψω.... Κωτσόβολο?
Μόνο αυτοί....

#277   bill_2

bill_2

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:44

Να μαντέψω.... Κωτσόβολο?
Μόνο αυτοί....

ναι .. λογο επαγγέλματος εχω πάρει πολλα πράγματα , δεν ξερω αν αυτο ισχύει , νομίζω το κανουν και σε αλλους κανονικά .. 



#278   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:49

Λογικα θα ερθουν εστω και λιγα , δεν μπορει να μην ερθει και κανένα ! αλλιώς θα το ανακοίνωναν , εκτός και αν είναι ότι να ναι! η Apple στην Ελλάδα ! 

Εχω κανει την παραγγελία κανονικά και εχω δώσει και προκαταβολή σε μεγάλη αλυσίδα καταστήματος , εχει κοπεί αποδειξη τιμολόγιο κανονικά ! ( ισως επειδή ειμαι πελάτης Καλός χρονια ? αν οπως λενε ... ) 

φυσικά αν δεν έρθει μέχρι 20 - 22 και μου πουνε χριστουγεννα κατα τα λεγομενα σου , παίρνω προκαταβολή και ακύρωση παραγγελίας πισω , αλλιώς θα παίξω και τζoκερ :)

Αυτό που σκάτε προκαταβολές για πράγματα που δεν έχετε στα χέρια σας δε θα το καταλάβω ποτέ.

 

Τα βλέπω και με το PS5 που φωνάζουν και με πιάνουν τα γέλια..

 

Και όχι μόνο αυτό, οι άλλοι οι θέοι έκοψαν και τιμολόγιο για κάτι που ουσιαστικά δεν υπάρχει.

 

Ακόμα δεν έχει βγεί ούτε καν στην Αμερική καλά καλά.

 

Ελλαδάρα. Πρωτιές παντού.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 02/11/2020 - 16:50

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#279   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:56

Αυτό που σκάτε προκαταβολές για πράγματα που δεν έχετε στα χέρια σας δε θα το καταλάβω ποτέ.

Τα βλέπω και με το PS5 που φωνάζουν και με πιάνουν τα γέλια..

Και όχι μόνο αυτό, οι άλλοι οι θέοι έκοψαν και τιμολόγιο για κάτι που ουσιαστικά δεν υπάρχει.

Ακόμα δεν έχει βγεί ούτε καν στην Αμερική καλά καλά.

Ελλαδάρα. Πρωτιές παντού.


Αφού βρίσκουν Νίκο και τα κάνουν τι να πούμε ... εγώ έχω άνθρωπο (δυνατό χαρτί )στο istorm και όταν τον ρώτησα αν μπορούμε λιγάκι να σπρώξουμε την φάση να πάρω ένα Max από τα πρώτα που θα έρθουν μου είπε ΠΑΝΤΑ τα πρώτα είναι κλεισμένα από τους "αφεντάδες" εκτός λέει αν έρθει καμία τρελή ποσότητα πράγμα απίθανο... μέσα Γενάρη μου φαίνεται το ποιο λογικό.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#280   bill_2

bill_2

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:56

Αυτό που σκάτε προκαταβολές για πράγματα που δεν έχετε στα χέρια σας δε θα το καταλάβω ποτέ.

 

 

Την προκαταβολη την εδωσα γιατι παράγγειλα και αλλα πράγματα και ήθελα εγω να την δώσω , δεν μου είπανε με ζάρι δωστε μου αλλιως δεν γινετε να το παραγγείλετε, ητανε δικια μου επιλογη .. και φυσικα ειπα οτι αν δεν ερθει , μπορεις να κάνεις υπαναχώρηση της παραγγελίας ! 


Τελευταία επεξεργασία από: bill_2, 02/11/2020 - 16:57


#281   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 02/11/2020 - 16:58

Την προκαταβολη την εδωσα γιατι παράγγειλα και αλλα πράγματα και ήθελα εγω να την δώσω , δεν μου είπανε με ζάρι δωστε μου αλλιως δεν γινετε να το παραγγείλετε, ητανε δικια μου επιλογη .. και φυσικα ειπα οτι αν δεν ερθει , μπορεις να κάνεις υπαναχώρηση της παραγγελίας !


Μέσα στο τιμολόγιο έχει χρεωμένο IPhone 12;;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#282   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/11/2020 - 17:00

Αφού βρίσκουν Νίκο και τα κάνουν τι να πούμε ... εγώ έχω άνθρωπο (δυνατό χαρτί )στο istorm και όταν τον ρώτησα αν μπορούμε λιγάκι να σπρώξουμε την φάση να πάρω ένα Max από τα πρώτα που θα έρθουν μου είπε ΠΑΝΤΑ τα πρώτα είναι κλεισμένα από τους "αφεντάδες" εκτός λέει αν έρθει καμία τρελή ποσότητα πράγμα απίθανο... μέσα Γενάρη μου φαίνεται το ποιο λογικό.

Εννοείται ρε 'συ πως βρίσκουν και τα κάνουν.

 

Τόσα χρόνια η ίδια ιστορία.

 

Εγώ ξέρω περιπτώσεις που πάει απο μόνος του ο άλλος και δίνει τα 50έυρα με τη πεποίθηση πως θα είναι απο τους πρώτους.

 

Τι να λέμε τώρα..

 

Εγώ θέλω να πιστεύω πως μέσα Δεκεμβρίου θα βρίσκουμε.

 

Δύσκολα, αλλά θα βρούμε.
 


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#283   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 02/11/2020 - 17:08

Εννοείται ρε 'συ πως βρίσκουν και τα κάνουν.

Τόσα χρόνια η ίδια ιστορία.

Εγώ ξέρω περιπτώσεις που πάει απο μόνος του ο άλλος και δίνει τα 50έυρα με τη πεποίθηση πως θα είναι απο τους πρώτους.

Τι να λέμε τώρα..

Εγώ θέλω να πιστεύω πως μέσα Δεκεμβρίου θα βρίσκουμε.

Δύσκολα, αλλά θα βρούμε.


Κοίτα έχουμε 2 εμπόδια... το πρώτο είναι να βρούμε κομμάτι να πάρουμε. Το δεύτερο είναι να βρούμε στο χρωμα που το θελουμε και όχι ότι έχει [emoji23] γιατί νομίζω το pacific blue θα φορεθεί πολύ φέτος!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#284   bill_2

bill_2

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/11/2020 - 17:13

Μέσα στο τιμολόγιο έχει χρεωμένο IPhone 12;;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

δεν θυμαμαι το εχεi ο λογιστής μου , προφανώς είναι και το iphone .. αλλα τους  ειπα σε περίπτωση μεγάλης καθυστέρησης θα το ακυρώσω .. πέρυσι το πείρα 3 μερες ποιο γρήγορα απο τι κυκλοφόρησε , ητανε να το παρω δευτέρα αν θυμάμαι καλα , και ειχανε ερθει απο πέμπτη βράδυ εδω στο κατάστημα ,και την παρασκευή επειδη δώσανε καποια κομμάτια στον Γερμανο, δωσανε και τα δικα τους ..

φετος λογο covid αλλάξανε ήδη η Ημερ , αν ειναι να αλλαξουν και να καθυστερήσουνε και άλλο τι να πω ..

ίσως στραφώ αλλού μερια μετα .. 


Τελευταία επεξεργασία από: bill_2, 02/11/2020 - 17:14


#285   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 02/11/2020 - 17:23

δεν θυμαμαι το εχεi ο λογιστής μου , προφανώς είναι και το iphone .. αλλα τους ειπα σε περίπτωση μεγάλης καθυστέρησης θα το ακυρώσω .. πέρυσι το πείρα 3 μερες ποιο γρήγορα απο τι κυκλοφόρησε , ητανε να το παρω δευτέρα αν θυμάμαι καλα , και ειχανε ερθει απο πέμπτη βράδυ εδω στο κατάστημα ,και την παρασκευή επειδη δώσανε καποια κομμάτια στον Γερμανο, δωσανε και τα δικα τους ..
φετος λογο covid αλλάξανε ήδη η Ημερ , αν ειναι να αλλαξουν και να καθυστερήσουνε και άλλο τι να πω ..
ίσως στραφώ αλλού μερια μετα ..


Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω...
Πως μπορείς να χρεώνεις κάτι το οποίο δεν έχεις stock και περασμένο στο μαγαζί. Επαγγελματίας είμαι και εγώ, έχω εταιρία αλλά σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με τον Κωτσόβολο.
Μακάρι να το πάρεις νωρίτερα από όλους να μας το δείχνεις εδώ να περάσουν οι μέρες να έρθουν και τα δικά μας [emoji6]
Με το καλό λοιπόν χωρίς περιπέτειες..


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες