Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 12 Pro/Pro Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2521 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   rstoned

rstoned

    iPH Member

  • 297 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 20/10/2020 - 13:14

Πρέπει να δημιουργήσεις εταιρικό λογαριασμό. Θα πρέπει να έχεις σίγουρα ενδοκοινωτικες συναλλαγές ανοιχτές. Θα σου ζητήσουν κάποια στοιχεία για να κάνουν έλεγχο και σε μια μέρα αποδέχονται το αίτημα σου.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ!
Θα είναι καλύτερο να το κάνω στο Ιταλικό ή Γερμανικό και όχι στο Αγγλικό λόγω Brexit?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   orestis78

orestis78

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2020 - 13:15

Ευχαριστώ πολύ!
Θα είναι καλύτερο να το κάνω στο Ιταλικό ή Γερμανικό και όχι στο Αγγλικό λόγω Brexit?

Αν δεν κάνω λάθος (ας με διορθώσει κάποιος), ο λογαριασμός είναι ένας. Απλά μετά παραγγέλνεις από οποίο 'κατάστημα' θες. Τώρα τι παίζει με το αγγλικό δεν ξέρω.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

#48   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/10/2020 - 14:08

Ευχαριστώ πολύ!
Θα είναι καλύτερο να το κάνω στο Ιταλικό ή Γερμανικό και όχι στο Αγγλικό λόγω Brexit?

Το ίδιο ειναι όπου και να το κάνεις.Εγω το είχα κάνει στο αγγλικό αλλά παραγγέλνω από όλες τις ευρωπαϊκές χωρες χωρίς φπα με τιμολόγιο.

#49   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/10/2020 - 16:34

 Πάντως να ξέρετε ότι το Amazon είναι αξιόπιστο από πλευράς εγγύησης κτλ αλλά όχι από χρόνους παράδοσης. Τα τελευταία 2 χρόνια και στο 11pro max και στο Xs max πήρα με τιμολόγιο από Istorm πολύ πιο γρήγορα με προπαραγγελία,  day 1. Το amazon επίσης με προπαραγγελία άλλαζε την τελευταία στιγμή την ημερομηνία παράδοσης. Στο 11 pro max έκανα και AppleCare+ από Ιταλία με ιταλική κάρτα για 2 χρόνια.



#50   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/10/2020 - 16:36

 Πάντως να ξέρετε ότι το Amazon είναι αξιόπιστο από πλευράς εγγύησης κτλ αλλά όχι από χρόνους παράδοσης. Τα τελευταία 2 χρόνια και στο 11pro max και στο Xs max πήρα με τιμολόγιο από Istorm πολύ πιο γρήγορα με προπαραγγελία,  day 1. Το amazon επίσης με προπαραγγελία άλλαζε την τελευταία στιγμή την ημερομηνία παράδοσης. Στο 11 pro max έκανα και AppleCare+ από Ιταλία με ιταλική κάρτα για 2 χρόνια.

Δυσαρεστημένος τελευταία από istorm, πρώτες προπαραγγελίες σε series 6 + 11 προ Μαξ πριν και με πήρανε τηλέφωνο 10 μέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία



#51   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/10/2020 - 16:44

Δυσαρεστημένος τελευταία από istorm, πρώτες προπαραγγελίες σε series 6 + 11 προ Μαξ πριν και με πήρανε τηλέφωνο 10 μέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία

Σίγουρα μπορεί να συμβεί. Εμένα έτσι μου έκαναν με το Χ (με κάλεσαν Χριστούγεννα) ενώ τελικά το πήρα από Κωτσόβολο Νοέμβριο επειδή μεσολάβησε ο tselpemts !! Αλλά τα τελευταία 2 χρόνια δεν με ταλαιπώρησαν. Και ενώ ήλπιζα στο Amazon είδα ότι και αυτοί μπορούν να αλλάξουν ημερομηνίες παράδοσης χωρίς καμία δικαιολογία. Μάλιστα τη μία φορά φαίνονταν ότι θα παραλάμβανα την επόμενη μέρα. Και τελικά έγινε 16+ μέρες..Αυτοί που δεν με πήραν ποτέ ήταν πλαίσιο και Public. Ποτέ όμως !!



#52   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/10/2020 - 16:59

Σίγουρα μπορεί να συμβεί. Εμένα έτσι μου έκαναν με το Χ (με κάλεσαν Χριστούγεννα) ενώ τελικά το πήρα από Κωτσόβολο Νοέμβριο επειδή μεσολάβησε ο tselpemts !! Αλλά τα τελευταία 2 χρόνια δεν με ταλαιπώρησαν. Και ενώ ήλπιζα στο Amazon είδα ότι και αυτοί μπορούν να αλλάξουν ημερομηνίες παράδοσης χωρίς καμία δικαιολογία. Μάλιστα τη μία φορά φαίνονταν ότι θα παραλάμβανα την επόμενη μέρα. Και τελικά έγινε 16+ μέρες..Αυτοί που δεν με πήραν ποτέ ήταν πλαίσιο και Public. Ποτέ όμως !!

Άλλος για μπλεδακι 12 pro max ? Τώρα που γυρίζει

#53   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:02

Άλλος για μπλεδακι 12 pro max ? Τώρα που γυρίζει

Εγωωω για τον αδερφό μου αλλά και εκείνος το θέλει τιμολόγιο. Από που ?



#54   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:10

Άλλος για μπλεδακι 12 pro max ? Τώρα που γυρίζει

Να σε εκμεταλλευτώ πάλι ; Ναιιιιι !!! χαχαχαχα 



#55   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:14

Να σε εκμεταλλευτώ πάλι ; Ναιιιιι !!! χαχαχαχα

Δύσκολα φέτος.Με το σταγονόμετρο βλέπω να έρχονται.

#56   orestis78

orestis78

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:15

Τι παίζει εδώ;

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

#57   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:17

Εγωωω για τον αδερφό μου αλλά και εκείνος το θέλει τιμολόγιο. Από που ?

Τον Κώστα απλά τον εξυπηρετησα μια χρονιά με το Χ μέσω ενός φίλου που εργάζεται στον Κωτσοβολο.Οπως και τον Φίλιππο πιο πάνω.Γιαυτο με ανέφεραν.

#58   orestis78

orestis78

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:17

Κρίμα... [emoji23][emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

#59   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:22

Δύσκολα φέτος.Με το σταγονόμετρο βλέπω να έρχονται.

Αφού ακόμα έχουν "εκδήλωση ενδιαφέροντος και όχι προπαραγγελίες" σκέψου τι θα παιχτεί.. Στην Αμερική βέβαια παρόλο τον πανικό που υποτίθεται ότι έγινε , τα δείχνουν shipped σε 5-7 μέρες. Στην Ιταλία 4-11 Νοεμβρίου. Μιλάω για τα pro.Φέτος πάντως δεν αγχώνομαι. Πήρα το MacBook Pro 2020 customised τον Ιούνιο και ακόμα είμαι τρελαμένος!!



#60   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/10/2020 - 17:24

Αφού ακόμα έχουν "εκδήλωση ενδιαφέροντος και όχι προπαραγγελίες" σκέψου τι θα παιχτεί.. Στην Αμερική βέβαια παρόλο τον πανικό που υποτίθεται ότι έγινε , τα δείχνουν shipped σε 5-7 μέρες. Στην Ιταλία 4-11 Νοεμβρίου. Μιλάω για τα pro.Φέτος πάντως δεν αγχώνομαι. Πήρα το MacBook Pro 2020 customised τον Ιούνιο και ακόμα είμαι τρελαμένος!!

Μεγεια!!!Κι εγώ δεν σκάω.Αν δεν κάτσει τις πρώτες μέρες το παίρνω αργότερα σιγα.Μια χαρά είναι το ανδροιδες μου (OnePlus 8).

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)