Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 12 Pro/Pro Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2521 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1036   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 05/12/2020 - 07:40

Ωραία αναλυση - συνάδερφος ?? - εκανες dimi , ισως η apple δε εχει δουλεψει τοσο τη διαμορφωση του παλμου και της χαλάει στην πιστότητα των χρωμάτων

https://www.oled-inf...m-oled-displays



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1037   grigorisP

grigorisP

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2020 - 08:01

Για παράδειγμα, σήμερα το πρωί ήταν πλήρως φορτισμένο, έκανα 2 με δεδομένα, καμία 10αριά mail, σερφάρισμα καμία ωρίτσα με WiFi, περίπου μιάμιση ώρα ομιλία εκτός σπιτιού και τώρα που γράφω το μήνυμα έχω 55%. Τι άλλο να ζητήσω δηλαδή, μην τρελαθούμε κιόλας. Βέβαια, όλα τα update με restore και με όλα ανοιχτά.


Τι θεωρείται καλό drain overnight? Πχ από τις 12 μέχρι τις 7 έπεσε 5%, πως το αξιολογείτε


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1038   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2020 - 08:53

Ποια προηγούμενα με oled δεν είχανε flickering? Μάλλον δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς. Ένα κινητό υπάρχει όλο κι όλο στην αγορά με oled που δεν εμφανίζει φλικερ στη χαμηλή φωτεινότητα κι αυτό γιατί δίνει την επιλογή για dc dimming με τα κατά που σου ανέφερα από πάνω (της oneplus btw).
Όσο για το μαύρο προσωπικά εγώ βλέπω TOTAL BLACK στην οθόνη μου και πώς να μην βασικά από τη στιγμή που μιλήσαμε για oled σημαίνει ότι σβήνουν τα pixels.
Για το πρασινισμα, δεν έχω παρατηρήσει κατι περαν μισού δευτερολέπτου στο startup το οποίο κάνει κρα ότι είναι software bug και δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω για κάτι που δεν με τρώει στην μόνιμη μου χρήση.
Προσωπικά το μόνο πρόβλημα που εντοπίζω στο 12 pro μου, είναι το άκυρο battery drain στο standby, το οποίο ελπίζω να λυθεί σύντομα.
Όσο για την κάμερα που την τσέκαρα μέχρι αηδίας σε κάθε πιθανό σενάριο, δεν είχα θέματα ούτε focus, ουτε παγώματα.
Συμβουλή μου είναι να κάνετε ένα restore και setup as new, να φύγουν τα ψιλά που μπορεί να έχετε και για τα υπόλοιπα υπομονή και θα λυθούν.
Τα 1300 τα δίνουμε για την ποιότητα κατασκευής, τη σταθερότητα του λειτουργικού, την τελευταία λέξη της τεχνολογίας, την ταχύτητα και την τουλάχιστον πενταετή υποστήριξη της συσκευής και πάνω από όλα για το βάρος που φέρει το μήλο σαν εταιρεία.
Παραμένουν όμως προϊόντα τεχνολογίας με πιθανότητες σφαλμάτων κλπ.
Για μένα όποιος τα δίνει, μιζεριάζει που τα δωσε και διυλίζει μονίμως τον κώνωπα , κακό στην ψυχολογία του κάνει που τα δίνει σε πρώτο χρόνο. Δε θα κρίνω όμως τις οικονομικές και ψυχολογικές επιλογές του καθενός.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Σωστά ειπωμένα !

Ειδικά η τελευταία παράγραφος συνοψίζει δυστυχώς την τρέχουσα κατάσταση της πλειοψηφίας των αγοραστών.

Έχουν αναγάγει το iPhone σε επενδυτικό προϊόν από εργαλείο και fun toy που θα έπρεπε να είναι.

Κρίμα.

#1039   COSTASK

COSTASK

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2020 - 10:14

Και στις καλύτερες εταιρίες γίνονται λάθη:

https://9to5mac.com/...h-touch-issues/

https://9to5mac.com/...arging-problem/


Απλά στο Ip12 θα βγάλει το πρόγραμμα αντικαταστάσης , οταν βγει το Ip13....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: COSTASK, 05/12/2020 - 10:15


#1040   grigorisP

grigorisP

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2020 - 10:21

Και στις καλύτερες εταιρίες γίνονται λάθη:

https://9to5mac.com/...h-touch-issues/

https://9to5mac.com/...arging-problem/


Απλά στο Ip12 θα βγάλει το πρόγραμμα αντικαταστάσης , οταν βγει το Ip13....


Sent from my iPhone using Tapatalk


Γενικά αν χρησιμοποιείς κινεζιες έχεις θέματα, μόνο τα επίσημα που προτείνει η ίδια στο μαγαζί της επίσημα δηλ belkin k moshi...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1041   COSTASK

COSTASK

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2020 - 10:26

Γενικά αν χρησιμοποιείς κινεζιες έχεις θέματα, μόνο τα επίσημα που προτείνει η ίδια στο μαγαζί της επίσημα δηλ belkin k moshi...


Sent from my iPhone using Tapatalk


??


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1042   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/12/2020 - 11:25

https://forums.macru...-close.2263511/

https://forums.macru...e-time.2268929/

Και γενικά στο γειτονικό site είναι λίγο απαισιόδοξα τα πράγματα .. με το 11 δεν τα θυμάμαι τόσο «χάλια» τα πράγματα

Το είχα ξεχάσει το θέμα του Focus.

 

Και γι αυτό ξεκάθαρη απάντηση δεν υπάρχει, φαίνεται να είναι θέμα των μηχανισμών της κάμερας.

 

Φέτος ναι, έχουν πέσει με το κιλό.

 

Ποια προηγούμενα με oled δεν είχανε flickering? Μάλλον δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς. Ένα κινητό υπάρχει όλο κι όλο στην αγορά με oled που δεν εμφανίζει φλικερ στη χαμηλή φωτεινότητα κι αυτό γιατί δίνει την επιλογή για dc dimming με τα κατά που σου ανέφερα από πάνω (της oneplus btw).
Όσο για το μαύρο προσωπικά εγώ βλέπω TOTAL BLACK στην οθόνη μου και πώς να μην βασικά από τη στιγμή που μιλήσαμε για oled σημαίνει ότι σβήνουν τα pixels.
Για το πρασινισμα, δεν έχω παρατηρήσει κατι περαν μισού δευτερολέπτου στο startup το οποίο κάνει κρα ότι είναι software bug και δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω για κάτι που δεν με τρώει στην μόνιμη μου χρήση.
Προσωπικά το μόνο πρόβλημα που εντοπίζω στο 12 pro μου, είναι το άκυρο battery drain στο standby, το οποίο ελπίζω να λυθεί σύντομα.
Όσο για την κάμερα που την τσέκαρα μέχρι αηδίας σε κάθε πιθανό σενάριο, δεν είχα θέματα ούτε focus, ουτε παγώματα.
Συμβουλή μου είναι να κάνετε ένα restore και setup as new, να φύγουν τα ψιλά που μπορεί να έχετε και για τα υπόλοιπα υπομονή και θα λυθούν.
Τα 1300 τα δίνουμε για την ποιότητα κατασκευής, τη σταθερότητα του λειτουργικού, την τελευταία λέξη της τεχνολογίας, την ταχύτητα και την τουλάχιστον πενταετή υποστήριξη της συσκευής και πάνω από όλα για το βάρος που φέρει το μήλο σαν εταιρεία.
Παραμένουν όμως προϊόντα τεχνολογίας με πιθανότητες σφαλμάτων κλπ.
Για μένα όποιος τα δίνει, μιζεριάζει που τα δωσε και διυλίζει μονίμως τον κώνωπα , κακό στην ψυχολογία του κάνει που τα δίνει σε πρώτο χρόνο. Δε θα κρίνω όμως τις οικονομικές και ψυχολογικές επιλογές του καθενός.

Μιζεριάζουμε κιόλας γιατί έχουμε το θράσος, αυτό που κρατάμε στα χέρια να μην έχει το παραμικρό.

 

Αν είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιες απαιτήσεις, όχι μόνο εδώ μέσα αλλά και σε κάτι Forum τύπου MacRumors.

 

Απαράδεκτα πράγματα που δε μπορούν να συνειδητοποιήσουν το μεγαλείο της Apple που φέρνει.

 

Πέρυσι το Flickering με το 11 Pro Max δεν το είχα.

 

Φέτος λέω ένα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Apple που με αυτό το βάρος σαν εταιρεία που έχει, μου έδωσε την ευκαιρία να απολάυσω σε μεγαλύτερο εύρος τα χρώματα της οθόνης.

 

Αχάριστοι παντού.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1043   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/12/2020 - 11:33

??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μαλλον για φορτιστες εννοει



#1044   nikolas81

nikolas81

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/12/2020 - 12:55

Ποια προηγούμενα με oled δεν είχανε flickering? Μάλλον δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς. Ένα κινητό υπάρχει όλο κι όλο στην αγορά με oled που δεν εμφανίζει φλικερ στη χαμηλή φωτεινότητα κι αυτό γιατί δίνει την επιλογή για dc dimming με τα κατά που σου ανέφερα από πάνω (της oneplus btw).
Όσο για το μαύρο προσωπικά εγώ βλέπω TOTAL BLACK στην οθόνη μου και πώς να μην βασικά από τη στιγμή που μιλήσαμε για oled σημαίνει ότι σβήνουν τα pixels.
Για το πρασινισμα, δεν έχω παρατηρήσει κατι περαν μισού δευτερολέπτου στο startup το οποίο κάνει κρα ότι είναι software bug και δεν πρόκειται να ασχοληθώ παραπάνω για κάτι που δεν με τρώει στην μόνιμη μου χρήση.
Προσωπικά το μόνο πρόβλημα που εντοπίζω στο 12 pro μου, είναι το άκυρο battery drain στο standby, το οποίο ελπίζω να λυθεί σύντομα.
Όσο για την κάμερα που την τσέκαρα μέχρι αηδίας σε κάθε πιθανό σενάριο, δεν είχα θέματα ούτε focus, ουτε παγώματα.
Συμβουλή μου είναι να κάνετε ένα restore και setup as new, να φύγουν τα ψιλά που μπορεί να έχετε και για τα υπόλοιπα υπομονή και θα λυθούν.
Τα 1300 τα δίνουμε για την ποιότητα κατασκευής, τη σταθερότητα του λειτουργικού, την τελευταία λέξη της τεχνολογίας, την ταχύτητα και την τουλάχιστον πενταετή υποστήριξη της συσκευής και πάνω από όλα για το βάρος που φέρει το μήλο σαν εταιρεία.
Παραμένουν όμως προϊόντα τεχνολογίας με πιθανότητες σφαλμάτων κλπ.
Για μένα όποιος τα δίνει, μιζεριάζει που τα δωσε και διυλίζει μονίμως τον κώνωπα , κακό στην ψυχολογία του κάνει που τα δίνει σε πρώτο χρόνο. Δε θα κρίνω όμως τις οικονομικές και ψυχολογικές επιλογές του καθενός.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Φίλε μου κάπου έχεις χάσει τη μπάλα!
Όταν πληρώνω κάτι θέλω να είναι σωστό και να αξίζει τα χρήματα που δίνω...τα οποία δουλεύω για να τα βρω!
Τώρα αν εσυ τα έχεις έτοιμα ή στο χάρισαν το iPhone έχεις κάθε δίκιο να μην έχεις απαιτήσεις!

#1045   dimifoti

dimifoti

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2020 - 13:10

Φίλε μου κάπου έχεις χάσει τη μπάλα!
Όταν πληρώνω κάτι θέλω να είναι σωστό και να αξίζει τα χρήματα που δίνω...τα οποία δουλεύω για να τα βρω!
Τώρα αν εσυ τα έχεις έτοιμα ή στο χάρισαν το iPhone έχεις κάθε δίκιο να μην έχεις απαιτήσεις!

Απίστευτο το τι συμπέρασμα μπορεί να βγάλει ο καθένας από μία διαφορετική άποψη σε ένα forum. Πριν φτάσεις τόσο μακριά στη σκέψη σου, μπορείς πρώτα να σκεφτείς ότι ίσως κάποιοι αντιλαμβάνονται ότι ανεξαρτήτως χρημάτων, τα iPhone παραμένουν προϊόντα τεχνολογίας τα οποία υπόκεινται στις πιθανές βλάβες και αδυναμίες του είδους, όπως και όλα τα άλλα smartphones. Και ξαναλέω γιατί χάθηκε η μπάλα με τα συμπεράσματα που βγάζει ο καθένας και τις προεκτάσεις που δίνει σε αυτό που έγραψα. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ 12, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ/ ΠΟΥΛΗΣΕΙ/ ΑΛΛΑΞΕΙ. Η γκρίνια δεν προσφέρει τίποτα, αντιθέτως μεγαλοποιεί στο μυαλό του καθενός την πραγματική κατάσταση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1046   Psychosocial

Psychosocial

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/12/2020 - 13:20

Μετοχοι παντου.



#1047   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 05/12/2020 - 14:28

Τι θεωρείται καλό drain overnight? Πχ από τις 12 μέχρι τις 7 έπεσε 5%, πως το αξιολογείτε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολύ είναι. Σε εμένα πέφτει 2% το πολύ, ανάλογα το ποσοστό μπαταρίας που είναι φορτισμένο. Είναι γνωστό ότι πέφτει πιο δύσκολα από το 100 έως το 90. Πχ αν το βγάλω 100% από την πρίζα το βράδυ πριν κοιμηθώ, μέχρι το πρωί πάλι 100% δείχνει. 



#1048   COSTASK

COSTASK

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2020 - 14:44

Απίστευτο το τι συμπέρασμα μπορεί να βγάλει ο καθένας από μία διαφορετική άποψη σε ένα forum. Πριν φτάσεις τόσο μακριά στη σκέψη σου, μπορείς πρώτα να σκεφτείς ότι ίσως κάποιοι αντιλαμβάνονται ότι ανεξαρτήτως χρημάτων, τα iPhone παραμένουν προϊόντα τεχνολογίας τα οποία υπόκεινται στις πιθανές βλάβες και αδυναμίες του είδους, όπως και όλα τα άλλα smartphones. Και ξαναλέω γιατί χάθηκε η μπάλα με τα συμπεράσματα που βγάζει ο καθένας και τις προεκτάσεις που δίνει σε αυτό που έγραψα. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ 12, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ/ ΠΟΥΛΗΣΕΙ/ ΑΛΛΑΞΕΙ. Η γκρίνια δεν προσφέρει τίποτα, αντιθέτως μεγαλοποιεί στο μυαλό του καθενός την πραγματική κατάσταση.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Το σκεπτικό σου, περί αντικειμένων /προϊόντων τεχνολογίας , δεν το βρίσκω εν μέρει λάθος , αλλά...

Στην περίπτωση της Apple το πράγμα περιπλέκεται , οταν ...

λες ότι πουλάς τόσο premium
προϊόντα , με τιμή τοσο ψηλά στο θεό , οι απαιτήσεις είναι αντίστοιχα πολύ ψηλά...

Και μάλιστα όταν δεν εχεις παραδεχτεί ΠΟΤΕ ΕΓΚΑΙΡΑ λάθος HW/ SW, αλλά

κάνεις διορθώσεις αρκετά μετά και φυσικά οχι αντικαταστάσεις χωρίς κόστος ή περιμένεις να βγει το επόμενο ή μεθεπόμενο μοντέλο για να το πεις...

Σε αντίστοιχες premium μάρκες , άλλων αντικειμένων, η αντιμετώπιση και ο σεβασμός προς τον καταναλωτή είναι σαφώς πολύ καλύτερη...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1049   dimifoti

dimifoti

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2020 - 15:15

Το σκεπτικό σου, περί αντικειμένων /προϊόντων τεχνολογίας , δεν το βρίσκω εν μέρει λάθος , αλλά...

Στην περίπτωση της Apple το πράγμα περιπλέκεται , οταν ...

λες ότι πουλάς τόσο premium
προϊόντα , με τιμή τοσο ψηλά στο θεό , οι απαιτήσεις είναι αντίστοιχα πολύ ψηλά...

Και μάλιστα όταν δεν εχεις παραδεχτεί ΠΟΤΕ ΕΓΚΑΙΡΑ λάθος HW/ SW, αλλά

κάνεις διορθώσεις αρκετά μετά και φυσικά οχι αντικαταστάσεις χωρίς κόστος ή περιμένεις να βγει το επόμενο ή μεθεπόμενο μοντέλο για να το πεις...

Σε αντίστοιχες premium μάρκες , άλλων αντικειμένων, η αντιμετώπιση και ο σεβασμός προς τον καταναλωτή είναι σαφώς πολύ καλύτερη...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καταλαβαίνω τι λες. Όμως η κάθε εταιρεία ακολουθεί δική της πολιτική marketing, after sales support κι επικοινωνίας, με την οποία είτε συμφωνεί ο καταναλωτής, αποδέχεται και την προτιμάει, είτε διαφωνεί και δεν την επιλέγει. Ξεκάθαρα πράγματα. Εγώ προσωπικά επιλέγω Apple γιατί ξέρω ότι στο παραμικρό πρόβλημα στις δύο μέρες μου έχουν αντικαταστήσει τη συσκευή, γιατι για 5-6 χρόνια θα παίρνω υποστήριξη στη συσκευή μου, γιατί κάθε εφαρμογή που χρησιμοποιώ θα λειτουργεί άψογα, γιατί είναι η πιο premium κατασκευή στην αγορά. Αυτά είναι σεβασμός στον πελάτη και στα χρήματα του για μένα. Λάθη στο sw/hw θα συμβούν. ΠΑΝΤΑ. Κανόνας. Ανεξαρτήτως τιμής. Ξέρω ομως ότι τα sw θα διορθωθούν κι αν τα hw είναι τόσο σοβαρά που προκαλούν θεμα στις λειτουργίες του κινητού θα μπουν σε πρόγραμμα αντικατάστασης. 100%. Και το πόσο σύντομα θα το επικοινωνήσει η Apple, δεν με αφορά διότι αυτά έχουν να κάνουν μόνο με PR αποφάσεις και προσωπικά δεν χρειάζομαι ψυχολογικό μασάζ από εταιρείες να μου πουν ξέρεις θα το λύσουμε και τέτοια. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΥΣΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩΣΑ 1300€ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ.
Εδώ μωρέ κοτζάμ Mercedes δεν έχει κάνει recalls, δεν εχει βάλει σε πρόγραμμα επισκευής και δεν έχει παραδεχτεί ποτέ τίποτα για κατασκευστικές αστοχίες σε άξονες εκκεντροφόρων, ιμάντες χρονισμού και άλλα σε οχήματα της τάξεως των εκατοντάδων χιλιάδων.
Θα ανάγουμε σε θέμα δυο bugs στο software στον πρώτο μήνα κυκλοφορίας hardware κι software τελευταίας γενιάς?
Θα φτιάξουν και μετά θα λένε "Α iphone το καλύτερο κινητό". Χαίρω πολύ. Αν τους απασχολούσε όλους αυτούς που γκρινιάζουν μόνο η σταθερότητα, η τελειότητα και η αρτιότητα και όχι απλά να πάρουν το τελευταίο μοντέλο, ας διαλεγανε το 11/ 11 pro που είναι μόλις ενός χρόνου, σχεδόν ίδιο κινητό, 200 πιο φτηνό και εντελώς απροβληματιστο καθώς καθε θέμα που είχε παρουσιάσει, σιδερώθηκε μέσα στη χρονιά. Όπως θα γίνει και με τη σειρά 12. Και όπως γινόταν και θα γίνεται σε κάθε κινητό γιατί άλλο το development σε χιλιάδες συσκευές σε επίπεδο εταιρείας κι άλλο το deploy εκατομμυρίων συσκευών. Προφανώς στο μεγάλο όγκο θα εντοπιστούν bugs ώστε να διορθωθούν.
Αν υπήρχε κάτι σοβαρό, τύπου να αρχίσουν να σκάνε μπαταρίες, καίγονται οθόνες κλπ χοντρά, το ξανασυζητούσαμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: dimifoti, 05/12/2020 - 15:17


#1050   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2020 - 15:17

Kι έλεγα, ποιος δεν πετάχτηκε σήμερα.... 

Ολοκληρώθηκε η συζήτηση τώρα με αυτό που έγραψες. 

Μπράβο είσαι τρομερός. 

 

Μετοχοι παντου.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες