Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 12 - 12 Pro Max Homescreen


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
317 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/12/2020 - 20:02

a0e4e50eb719acd151cd56b89c962755.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2020 - 11:46

6ecdb4086816b287a1dfc7346bae7494.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#63   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2020 - 17:49

eaf25739a8b92412923a49b057e5c740.png
d4d5323221066c12d2186c3a72985f66.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#64   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2020 - 22:47

6c57b56f2918bdc7482a13839e28a197.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#65   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2020 - 23:16

d8abd3f437423a52f1b74f3481b2f356.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#66   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 11/12/2020 - 08:21

μας φτιαχνεις ....χωρις να βοηθας - - - cydia ? στην τελευταια φωτο ?? 



#67   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/12/2020 - 08:37

θα πρέπει να ανέβει ένας οδηγός για το πως γίνονται όλα αυτά αλλιώς νομίζω δεν έχει κάποια ουσία όλο αυτό.



#68   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 11/12/2020 - 08:38

ακριβως  - - - ειναι βεβαια με πακετα που εχει αγορασει ο φιλος Κωστας αλλα κι παλι ενας οδηγος επιβαλλεται 



#69   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/12/2020 - 08:45

φυσικά όποιος θέλει πακέτα τα αγοράζει αλλά αν δεν ξέρουμε πως γίνεται τι να αγοράσουμε .



#70   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6726 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 11/12/2020 - 10:25

Παιδιά σας ευχαριστώ αλλά παλιά τα εκανα δωρεάν βοηθαγα μέσω Skype teamviewer να φτιάξουν τα παιδιά τις συσκευές τους να τους βοηθήσω σε προβλήματα αλλά στο τέλος δεν είχα καθόλου χρόνο για τον εαυτό μου . Έτσι τα σταμάτησα . Ίσως κάποιο βιντεάκι να φτιάξω και να ανεβάσω :-).


Sent from my iPhone using Tapatalk


Καλημέρες σε όλους,

Με προβλημάτισε το «παλιά το έκανα δωρεάν ..»
Ποιος δεν το έκανε ή δεν το κάνει ακόμη ;

Το φόρουμ πάντα είναι εδώ για να εμπνεύσει, να βοηθήσει, να καθοδηγήσει και να δείξει δυνατότητες που υπάρχουν. Με αυτή τη βάση έχουμε λειτουργήσει όλοι εδώ
Να εμπνέουμε, να βοηθάμε, να «ανοίγουμε τα μάτια» και όχι να καλλιεργούμε σκοταδισμό
Εκατοντάδες χιλιάδες πράγματα έχουν μοιραστεί δωρεάν σε διάφορα φόρα ή άλλες πλατφόρμες, από βοήθειες σε λειτουργία ως εικονίδια, wallpapers, widgets και ότι μπορεί να βάλει ο νους μας
Αλλά σκοταδισμός όχι
Και ναι, μας τρώει χρονοώρες από άλλα πράγματα που έχουμε στη ζωή μας, αλλά το κάνουμε γιατί το γουστάρουμε
Και εν πάση περιπτώσει το επιλέξαμε

Και φυσικά δεν μπορούμε να υποχρεώσουμε κάποιον να βοηθήσει
Θα πρέπει να μπορεί να καταλάβει ότι όταν ποστάρει και υπάρχει ενδιαφέρον θα χρειαστεί να έχει την πρόθεση να καθοδηγήσει, όπως έχουν κάνει και χιλιάδες άλλοι πριν απ αυτόν, και πολλές φορές και σε επαγγελματικά πρότζεκτ (δες βοήθειες τύπου takemyhand) που ξεκάθαρα εμπλέκονται επαγγελματικές ιδιότητες και όχι απλά χόμπι

Ολοκληρωμένα πράγματα λοιπόν
Τα ποστ χρειάζεται να έχουν απαραίτητες πληροφορίες όπως όνομα widget ή app, ενδεχομένως λινκ αν κάποιος δεν μπορεί να το εντοπίσει, ονόματα δημιουργών και θεμάτων για τα θέματα, κόστος και πηγή (Twitter, repo κτλ)
Αν κάποιος εντοπίσει κάτι ενδιαφέρον που δεν είναι νομίμως στην κατοχή του, αλλά θεωρεί ότι αξίζει να ενημερώσει την κοινότητα, μπορεί να δώσει εικόνα από την πηγή κατευθείαν, εικόνα από Twitter, Cydia κτλ
Μην καταπατάμε θέματα κτλ που πραγματικά έχουν πάρα πολύ κόπο για να δημιουργηθούν

Και οι οδηγίες δημόσιες ώστε να μπορούν να τις διαβάζουν και οι επόμενοι

Τελευταίο, για τους βοηθούμενους κάντε τον κόπο να διαβάσετε πριν ρωτήσετε

#71   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 11:58

μας φτιαχνεις ....χωρις να βοηθας - - - cydia ? στην τελευταια φωτο ??


Δεν βλέπω πότε μου ζήτησε κάποιος βοήθεια και δεν την έδωσα απλόχερα . Άρα θεωρώ άστοχο τη πρόταση σου χωρίς να βοηθάς .

Ότι βλέπετε είναι χωρίς Cydia χωρίς jailbreak .
Το έχω ξανά πει και σε προηγούμενο μου ποστ οποίος του αρέσει κάτι μπορεί να με ρωτήσει και να το μοιραστώ μαζί του .

Widget Widgy by me
Theme Black legum

4ad41c1932ffe6a9be7aed5c88be53ba.jpg
bfdba2d5bd0670fa4b98aee9b6e78f4c.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#72   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 12:04

Καλημέρες σε όλους,

Με προβλημάτισε το «παλιά το έκανα δωρεάν ..»
Ποιος δεν το έκανε ή δεν το κάνει ακόμη ;


Το φόρουμ πάντα είναι εδώ για να εμπνεύσει, να βοηθήσει, να καθοδηγήσει και να δείξει δυνατότητες που υπάρχουν. Με αυτή τη βάση έχουμε λειτουργήσει όλοι εδώ
Να εμπνέουμε, να βοηθάμε, να «ανοίγουμε τα μάτια» και όχι να καλλιεργούμε σκοταδισμό
Εκατοντάδες χιλιάδες πράγματα έχουν μοιραστεί δωρεάν σε διάφορα φόρα ή άλλες πλατφόρμες, από βοήθειες σε λειτουργία ως εικονίδια, wallpapers, widgets και ότι μπορεί να βάλει ο νους μας
Αλλά σκοταδισμός όχι
Και ναι, μας τρώει χρονοώρες από άλλα πράγματα που έχουμε στη ζωή μας, αλλά το κάνουμε γιατί το γουστάρουμε
Και εν πάση περιπτώσει το επιλέξαμε

Και φυσικά δεν μπορούμε να υποχρεώσουμε κάποιον να βοηθήσει
Θα πρέπει να μπορεί να καταλάβει ότι όταν ποστάρει και υπάρχει ενδιαφέρον θα χρειαστεί να έχει την πρόθεση να καθοδηγήσει, όπως έχουν κάνει και χιλιάδες άλλοι πριν απ αυτόν, και πολλές φορές και σε επαγγελματικά πρότζεκτ (δες βοήθειες τύπου takemyhand) που ξεκάθαρα εμπλέκονται επαγγελματικές ιδιότητες και όχι απλά χόμπι

Ολοκληρωμένα πράγματα λοιπόν
Τα ποστ χρειάζεται να έχουν απαραίτητες πληροφορίες όπως όνομα widget ή app, ενδεχομένως λινκ αν κάποιος δεν μπορεί να το εντοπίσει, ονόματα δημιουργών και θεμάτων για τα θέματα, κόστος και πηγή (Twitter, repo κτλ)
Αν κάποιος εντοπίσει κάτι ενδιαφέρον που δεν είναι νομίμως στην κατοχή του, αλλά θεωρεί ότι αξίζει να ενημερώσει την κοινότητα, μπορεί να δώσει εικόνα από την πηγή κατευθείαν, εικόνα από Twitter, Cydia κτλ
Μην καταπατάμε θέματα κτλ που πραγματικά έχουν πάρα πολύ κόπο για να δημιουργηθούν

Και οι οδηγίες δημόσιες ώστε να μπορούν να τις διαβάζουν και οι επόμενοι

Τελευταίο, για τους βοηθούμενους κάντε τον κόπο να διαβάσετε πριν ρωτήσετε

Φυσικά και το κάναμε και το συνεχίζουμε και το κάνουμε μην παρερμηνεύεις τα λόγια μου .Εσύ τουλάχιστον γνωρίζεις πολύ καλά τι αγώνα είχα ρίξει εδώ μέσα να βοηθάω .Απλά όταν είδα ότι κάποιοι ενώ βοηθούσα και τους έφτιαχνα τα κινητά μετά έπερναν από άλλους λεφτά να τους βάλουν το θέμα και τα ρεπο που τους είχα βάλει εγώ δωρεάν απλά σταμάτησα δεν είπα ούτε ότι κάποιος πλέον δίνει βοήθεια χρηματικά .Επίσης είπα ότι λόγω έλλειψης χρόνου απλά δεν προλαβαίνω αλλά όποιος θέλει κάποια βοήθεια ευχαρίστως είμαι εδώ σε αυτά που ανεβάζω να τον βοηθήσω να το κάνει φυσικά δωρεάν . Άρα σου απαντώ και στον σκοταδισμό που αναφέρεις ποιο πάνω .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#73   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 12:11

θα πρέπει να ανέβει ένας οδηγός για το πως γίνονται όλα αυτά αλλιώς νομίζω δεν έχει κάποια ουσία όλο αυτό.

 

 

ακριβως  - - - ειναι βεβαια με πακετα που εχει αγορασει ο φιλος Κωστας αλλα κι παλι ενας οδηγος επιβαλλεται 

 

 

φυσικά όποιος θέλει πακέτα τα αγοράζει αλλά αν δεν ξέρουμε πως γίνεται τι να αγοράσουμε .

Οδηγός για ποιο πράγμα ?Δεν είναι ένα . Mπορείτε να δείτε κάποια βίντεο πχ αν θες να ξεκινήσεις σιγά σιγά εδώ πχ που δείχνει τα εικονίδια πως τα αλλάζετε .Μετά όποια φωτογραφία ανεβάζω αν αρέσει σε κάποιον μπορεί να την ζητήσει και να την μοιραστώ μαζί του όπως και εμένα κάποιος άλλος την μοιράστηκε με εμένα . Μετά τα widget που ανεβάζω κάτω κάτω είναι το όνομα του .Μπορείτε να το κατεβάσετε και μέσα σε όλα έχει πάρα πολλά έτοιμα χωρίς να μπλεχτείτε στην αρχή με παραπάνω και να έχετε ένα όμορφο αποτέλεσμα.Τα περισσότερα θέματα τα έχω αγορασμένα από την jb εποχή με το iphone 11 promax και τα έχω προίκα αλλά έχει και πάρα άλλα πολλά που μπορείτε να βρείτε .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#74   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 12:50

Οδηγός για ποιο πράγμα ?Δεν είναι ένα . Mπορείτε να δείτε κάποια βίντεο πχ αν θες να ξεκινήσεις σιγά σιγά εδώ πχ που δείχνει τα εικονίδια πως τα αλλάζετε .Μετά όποια φωτογραφία ανεβάζω αν αρέσει σε κάποιον μπορεί να την ζητήσει και να την μοιραστώ μαζί του όπως και εμένα κάποιος άλλος την μοιράστηκε με εμένα . Μετά τα widget που ανεβάζω κάτω κάτω είναι το όνομα του .Μπορείτε να το κατεβάσετε και μέσα σε όλα έχει πάρα πολλά έτοιμα χωρίς να μπλεχτείτε στην αρχή με παραπάνω και να έχετε ένα όμορφο αποτέλεσμα.Τα περισσότερα θέματα τα έχω αγορασμένα από την jb εποχή με το iphone 11 promax και τα έχω προίκα αλλά έχει και πάρα άλλα πολλά που μπορείτε να βρείτε .

Mπήκε το λινκ γιατί στο αρχικό ποστ δεν μπήκε τελικά .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#75   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2020 - 15:38

Theme :Gemini cyan
Widget : Widgy
fa45fba9bf3c7295c8f054f0f5648c86.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες