Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

νοβα ρουτερ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   josuts

josuts

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2023 - 14:08

καλησπερα παιδια.Γνωριζει καποιος που τους επιστρεφ το ρουτερ καθως δεν εχει καταστημα στην περιοχη μου;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2023 - 15:42

καλησπερα παιδια.Γνωριζει καποιος που τους επιστρεφ το ρουτερ καθως δεν εχει καταστημα στην περιοχη μου;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Καλύτερα πάρε την εξυπηρέτηση πελατών της nova αφού εκεί μάλλον ανήκεις να σε κατευθύνουν.

#3   josuts

josuts

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2023 - 16:15

ναι τους εστειλα στο τσατ μεσω της εφαρμογης κ απαντησαν οτι θα με καλεσουν.Δυστυχως μπηκα την Τεταρτη σε συτους αλλα δεν εχω ουτε σταθερο ουτε ιντερνετ στο σπιτι.Χθες τους ειπα οτι φευγω κ ζητησα ατελως καθως δεν εχω καμια υπηρεδια τους κ αναμενω την έπομενη εβδομαδα την εκ νεου ενεργοποιηση μου στον προηγουμενο παροχο μου κ μετα απο νεα προσφορα που μου εκανε


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/05/2023 - 20:15

ναι τους εστειλα στο τσατ μεσω της εφαρμογης κ απαντησαν οτι θα με καλεσουν.Δυστυχως μπηκα την Τεταρτη σε συτους αλλα δεν εχω ουτε σταθερο ουτε ιντερνετ στο σπιτι.Χθες τους ειπα οτι φευγω κ ζητησα ατελως καθως δεν εχω καμια υπηρεδια τους κ αναμενω την έπομενη εβδομαδα την εκ νεου ενεργοποιηση μου στον προηγουμενο παροχο μου κ μετα απο νεα προσφορα που μου εκανε


Sent from my iPhone using Tapatalk


Το κρατάς στο κουτί του και αναμένεις αν και πρώτα πρέπει να κλείσει η βλάβη από το τεχνικό τους για να ανοίξει επιστροφή του εξοπλισμού

#5   josuts

josuts

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/05/2023 - 06:51

καλως ευχαριστω.ναι τα εχωολα φυσικα αγου δεν χρησιμοποιηθηκαν ουτε λέπτο.Στο τσατ μου ανεφερεν οτι θα με καλεσουν


Sent from my iPhone using Tapatalk

#6   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/05/2023 - 11:03

καλως ευχαριστω.ναι τα εχωολα φυσικα αγου δεν χρησιμοποιηθηκαν ουτε λέπτο.Στο τσατ μου ανεφερεν οτι θα με καλεσουν


Sent from my iPhone using Tapatalk



Καλά μην βασίζεσαι και πολύ πάνω τους.Αν περάσουν οι μέρες και δεν σε έχουν αποδεσμεύσει υπάρχει πιθανότητα να πληρώσεις ρήτρα αν το κανείς μετά . Αν όντως θες να αποδεσμεύσεις καλό θα είναι να το κανείς εντός του χρονικού πλαισίου . Μην βρεθείς μετά μπλεγμένος.

#7   josuts

josuts

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/05/2023 - 12:32

κατανοητο!! εχουν περασει πι 14 μερες.Την Τεταρτη ηταν να γινει η ενεργοποιηση αλλα ειδαν βλαβη.Παραλληλα ειμαι στην επιστροφη μου στην κοσμιτε.Μιλησα με νοβα κ μου ριπαν να πληρωνω 25 ευρω.Τους ειπα οχι διοτι εδω κ 5 μερες δεν εχω καμια υπηρεσια κ εστειλα αζημιως λογο τεψνικων προβληματων.Ρλπιζω να μου σπαντησουν με σμς κ για το ρουτερ τους ρπισης


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες