Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 15/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
805 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/10/2023 - 15:28

Εννοείται χωρίς προκαταβολή, ρε παιδιά! Τα έχουμε πει εκατό φορές. Εγώ χαρακτήρισα το σύστημα που σε ενημερώνει για κάτι που είναι ετοιμοπαράδοτο. Και αυτό το σύστημά του, δουλέψει αξιόπιστα και πραγματικά. Μου έβγαλε στιγμιαία διαθεσιμότητα με δυνατότητα παραλαβής από κατάστημα. Το έκλεισα και μετά από μισή ώρα μου ήρθε μήνυμα ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη για παραλαβή από το κατάστημα! Και μάλιστα για τηλέφωνο με μεγάλη ζήτηση: pro max, NaTi, 512. Αν δεν είναι διαθέσιμο και γίνει πληρωμή, αυτό είναι πιο πολύ θέμα του αγοραστή. Για προϊόν μη διαθέσιμο, ποτέ προκαταβολή, ούτε 1 €

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   vaggelisst

vaggelisst

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2023 - 20:27

Προπαραγγελία 15PM 256GB NaTi 15/09 15:48:07, παραλαβή από κατάστημα Αθήνα με πληρωμή στο κατάστημα

καθώς κολλούσε η μπλε και ακόμα κανένα δεν έχω κανένα νέο.

 

Αν δεν προχωρήσει εντός της εβδομάδας με βλέπω να ακυρώνω, έχει κουράσει η όλη κατάσταση και για την μπλε και για άλλα καταστήματα.

Η σειρά προτεραιότητας δεν τηρείται στα περισσότερα, οπότε επί της ουσίας απλά αναμένουν όλοι να υπάρξει αρκετό στοκ, ήτοι μετά την παρέλαση σίγουρα.



#543   chrisbas

chrisbas

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 09/10/2023 - 09:58

Καλημέρα, έχω παραγγείλει στις 29/9 από iStorm ProMax White 256 και πληρωμή με πιστωτική κάρτα σε 48 άτοκες. Προβλέπω ότι θα πάει μακρυά η βαλίτσα...



#544   tasos1

tasos1

    iPH Addict

  • 780 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/10/2023 - 10:02

Καλημέρα, έχω παραγγείλει  DayOne από Document Pro Max 256 Black και τίποτα ακόμη , Και 20/9 Public άλλα ακόμη ......

 

Παραλαβή κατάστημα και πληρωμή (Τιμολόγιο )


Τελευταία επεξεργασία από: tasos1, 09/10/2023 - 10:03


#545   vaggelisst

vaggelisst

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2023 - 18:31

Καλημέρα, έχω παραγγείλει  DayOne από Document Pro Max 256 Black και τίποτα ακόμη , Και 20/9 Public άλλα ακόμη ......

 

Παραλαβή κατάστημα και πληρωμή (Τιμολόγιο )

Με το Public τζάμπα ασχολείσαι, προπαραγγελία από 15/09 14.41

15 PM NaTi 256 και ακόμη "Σε αναμονή από προμηθευτή" ενώ έχουν παραλάβει αμέτρητοι το ίδιο προϊόν με παραγγελίες μεταγενέστερες μόνο και μόνο λόγω προπληρωμής.

 

Document συνήθως δεν έχουν μεγάλο stock, αλλά είναι τίμιοι, δεν σου λένε "μα μου και θα το έχετε την άλλη εβδομάδα μόλις παραλάβουμε κλπ κλπ".

Μόλις το έχουν θα σε ενημερώσουν.

 

Αν έχει κάποιος εικόνα γενικά για το stock ας μας πει.



#546   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 09/10/2023 - 18:40

Σήμερα το πρώι βρήκα διαθέσιμο ένα μπλε pro max 256 στο Κωτσόβολο (αυτό ήθελα αν και δεν θα κολλούσα στο χρώμα, κανένα δεν με ενθουσίασε) έκανα κατευθείαν παραγγελία με παραλαβή στο κατάστημα και μετά από λίγα λεπτά μου ήρθε μήνυμα για παραλαβή. Είναι ο πιο γρήγορος τρόπος. Άλλωστε εγώ δεν είχα ελπίδα την έκανα την προπαραγγελια μετά από 12 ώρες από το άνοιγμα [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#547   chaostar

chaostar

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 09/10/2023 - 19:15

Γερμανικό Amazon έχει στοκ 15 pro max 256 blue και 512 στα υπόλοιπα χρώματα για όποιον ενδιαφέρεται.

#548   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2023 - 20:20

Σήμερα το πρώι βρήκα διαθέσιμο ένα μπλε pro max 256 στο Κωτσόβολο (αυτό ήθελα αν και δεν θα κολλούσα στο χρώμα, κανένα δεν με ενθουσίασε) έκανα κατευθείαν παραγγελία με παραλαβή στο κατάστημα και μετά από λίγα λεπτά μου ήρθε μήνυμα για παραλαβή. Είναι ο πιο γρήγορος τρόπος. Άλλωστε εγώ δεν είχα ελπίδα την έκανα την προπαραγγελια μετά από 12 ώρες από το άνοιγμα [emoji16]
Sent from my iPhone using Tapatalk

Πως μπόρεσες και έβαλες κατάστημα;
Λέει μόνο για αποστολή στο χώρο!
Και αφού το πληρώσεις στην παραγγελία θα σου έρθει μήνυμα πότε θα το παραλάβεις!
Έβαλες και πληρωμή στο κατάστημα;
Επίσης ενώ έξω γράφει διαθέσιμο μόλις το βάλεις στο καλάθι λέει αναμένεται σύντομα!!

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: ipacbros, 09/10/2023 - 20:23


#549   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 09/10/2023 - 20:42

Μια χαρά το δέχεται. Απλά θέλει υπομονή και διαρκές refresh της σελίδας. Απλά, δεν γράφει μόνο ¨διαθέσιμο¨, γράφει και δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα. Το κλείνεις, επιλέγεις πληρωμή στο κατάστημα, σου έρχεται μήνυμα επιβεβαίωσης από το κατάστημα ότι είναι έτοιμο για παραλαβή, πας να το παραλάβεις και πληρώνεις επί τόπου όπως θες. Νέτα, σκέτα, ξεκάθαρα. Απλά θέλει υπομονή και σωστό timing. Όταν σου το βγάζει διαθέσιμο, μετά από αρκετά refresh θα σου εμφανίσει και τις υπόλοιπες επιλογές παραλαβής. Τουλάχιστον, έτσι έγινε στη διπλή μου περίπτωση.


Τελευταία επεξεργασία από: BIOXALK, 09/10/2023 - 20:43


#550   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 09/10/2023 - 22:53

Έχει αρκετά ποια ο αμαζον ,παρειγγειλα μόλις το μαύρο pm 256,οποίος θελει 14pm 128 με 100% μπαταρία ας στείλει pm

Τελευταία επεξεργασία από: SLK200GR, 09/10/2023 - 22:55


#551   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 10/10/2023 - 06:52

Έχει αρκετά ποια ο αμαζον ,παρειγγειλα μόλις το μαύρο pm 256,οποίος θελει 14pm 128 με 100% μπαταρία ας στείλει pm

Στείλε μου ένα μήνυμα με τιμή, κατάσταση, χαρτιά κτλ. Πάντα παίρνω 1 μοντέλο πίσω λόγω οικονομικών 😂😂

#552   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 10/10/2023 - 06:54

Πως μπόρεσες και έβαλες κατάστημα;
Λέει μόνο για αποστολή στο χώρο!
Και αφού το πληρώσεις στην παραγγελία θα σου έρθει μήνυμα πότε θα το παραλάβεις!
Έβαλες και πληρωμή στο κατάστημα;
Επίσης ενώ έξω γράφει διαθέσιμο μόλις το βάλεις στο καλάθι λέει αναμένεται σύντομα!!


Έτσι όπως τα είπε ο BIOHALK είναι λίγο σπάσιμο νεύρων μπορεί να βγει διαθέσιμο και το βάζεις στο καλάθι και σου δείχνει αναμένεται. Φυσικά δεν προμοτάρω τον Κωτσόβολο δεν εχω καμία σχέση απλά στη συγκεκριμένη περίπτωση αν κάποιος μένει Αθήνα ειδικά μπορεί να το βρει πιο εύκολα. Είχα κάνει κράτηση και για ένα 512 λευκό αλλά θα το ακύρωνα άλλωστε στο 13 pro max εχω κατειλημμένα μόνο 50gb [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#553   chrisbas

chrisbas

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 10/10/2023 - 09:30

Καλημέρα, έχω παραγγείλει στις 29/9 από iStorm ProMax White 256 και πληρωμή με πιστωτική κάρτα σε 48 άτοκες. Προβλέπω ότι θα πάει μακρυά η βαλίτσα...

Πάντως από θήκες και screen protector είμαι έτοιμος! Τί μου λείπει, το τηλέφωνο!



#554   Psychosocial

Psychosocial

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2023 - 11:03

Με πηραν για nati pm 256gb απο istorm αλλα εχω παραλαβει ηδη και το δωσα σε φιλο. Το αναφερω μονο γτ μαλλον κατι κινειται...

Τελευταία επεξεργασία από: Psychosocial, 10/10/2023 - 11:03


#555   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 925 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 10/10/2023 - 11:05

Με πηραν για nati pm 256gb απο istorm αλλα εχω παραλαβει ηδη και το δωσα σε φιλο. Το αναφερω μονο γτ μαλλον κατι κινειται...

Πότε είχες κάνει παραγγελία, για να δω περίπου πότε να υπολογίσω να δω αν θα πέσω μέσα…


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)