Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple Watch Ultra 2: Πρώτες εντυπώσεις / πληροφορίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/08/2024 - 15:22

Αυτό είναι το θέμα, δεν υπάρχει το instagram στα notifications

Τοτε η δεν εχεις εγκατεστημενο το Instagram η εχεις απενεργοποιιησει γενικως τις ειδοποιησεις του Instagram απο το κινητο..

Σιγουρα ερχονται ειδοποιησεις Instagram??

 

Επισης σιγουρα πας εκει που σου εξηγουμε?? Δεν παιζει να μην υπαρχει το instagram στη λιστα με τα Notifications....



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3874 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 13/08/2024 - 19:41

Τοτε η δεν εχεις εγκατεστημενο το Instagram η εχεις απενεργοποιιησει γενικως τις ειδοποιησεις του Instagram απο το κινητο..

Σιγουρα ερχονται ειδοποιησεις Instagram??

 

Επισης σιγουρα πας εκει που σου εξηγουμε?? Δεν παιζει να μην υπαρχει το instagram στη λιστα με τα Notifications....

 
Το instagram είναι εγκατεστημένο στο iPhone και εννοείται ότι έρχονται ειδοποιήσεις. Κι εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει στις ειδοποιήσεις του AW app, σκέφτομαι να διαγράψω και να εγκατάστησω ξανά το app αλλά πρέπει να κάνω αποζευγοποιηση του AW. Θα επηρεάσει σε κάτι αυτό;

Συνημμένα αρχεία



#138   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/08/2024 - 20:37

 

 
Το instagram είναι εγκατεστημένο στο iPhone και εννοείται ότι έρχονται ειδοποιήσεις. Κι εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει στις ειδοποιήσεις του AW app, σκέφτομαι να διαγράψω και να εγκατάστησω ξανά το app αλλά πρέπει να κάνω αποζευγοποιηση του AW. Θα επηρεάσει σε κάτι αυτό;

 

Τι ακριβως ειδοποιησεις δεχεσαι για το Instagrm στο κινητο?

Απο οτι βλεπω δεν εχεις επιλεξει καποιο ειδος γνωστοποιησης/ειδοποιησης.. (απο τα 3 της δεξιας φωτο).. Αν επιλεξεις για παραδειγμα το Μπανερ μηπως σου εμφανιστει και για το ρολοι?

 

Για την ερωτηση σου, οχι δεν θα επηρεασει κατι.. δεν χανεις κατι.. απλα τους κωδικους να ξερεις για να ξανακανεις login.. Τελευταια λυση που μπορει να λυσει και το "προβλημα"


Τελευταία επεξεργασία από: petran17, 13/08/2024 - 20:38


#139   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3874 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 13/08/2024 - 20:44

Τι ακριβως ειδοποιησεις δεχεσαι για το Instagrm στο κινητο?

Απο οτι βλεπω δεν εχεις επιλεξει καποιο ειδος γνωστοποιησης/ειδοποιησης.. (απο τα 3 της δεξιας φωτο).. Αν επιλεξεις για παραδειγμα το Μπανερ μηπως σου εμφανιστει και για το ρολοι?

 

Για την ερωτηση σου, οχι δεν θα επηρεασει κατι.. δεν χανεις κατι.. απλα τους κωδικους να ξερεις για να ξανακανεις login.. Τελευταια λυση που μπορει να λυσει και το "προβλημα"

Οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά τόσο στο aw όσο και στο iPhone. Αυτό που θέλω να κάνω είναι να μην έρχονται οι γνωστοποιήσεις στο AW αλλά μόνο στο IPhone (όπως έχω κάνει στο messenger π.χ.)



#140   due

due

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/09/2024 - 09:46

Παίδες να ρωτήσω κάτι. Στο AW Ultra 2, το μαύρο είναι βάψιμο ή το χρώμα του μετάλου? Όταν γρατσουνιέται βγαίνει μεταλλικό χρώμα από κάτω?



#141   shodan

shodan

    iPH Enthousiast

  • 452 μηνύματα
  • Twitter:@i_nihl
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/09/2024 - 13:04

Καλησπέρα. Το χρώμα του  μετάλλου είναι αυτό που έχουν τα ultra 1 & 2 καθώς και τα iphone 15. Στην παρουσίαση αναφέρουν ξεκάθαρα pvd coating για το μαύρο οπότε είναι σίγουρα επίστρωση.

Τώρα το πόσο ανθεκτική είναι θα δείξει.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες