Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά MacBook air M1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   DrMacNamara

DrMacNamara

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/03/2024 - 19:16

Καλησπέρα guys. Τώρα με τον νέο M3 και την ανακοίνωση της απόσυρσης του Μ1 από μαμά Apple, έλεγα μήπως ήταν μια καλή ευκαιρία για αγορά M1. Ναι μεν 8gb εν έτος 2024 αλλά…..Θα ήθελα κάτι γρήγορο και να μου κρατήσει πολλά χρόνια. Επαγγελματικές δουλείες δεν θα κάνω, μόνο home staff (internet, YouTube, office κτλ) αλλά θέλω κατι γρήγορο με σβέλτο multitasking. Ένα windows laptop καλό με 16gb ram και τουλάχιστον i5 / i7 ξεκινάει από 750€. Ακούω γνώμες [emoji120][emoji120][emoji120]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: DrMacNamara, 07/03/2024 - 19:18


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   dimpup

dimpup

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/03/2024 - 20:24

Καλησπέρα guys. Τώρα με τον νέο M3 και την ανακοίνωση της απόσυρσης του Μ1 από μαμά Apple, έλεγα μήπως ήταν μια καλή ευκαιρία για αγορά M1. Ναι μεν 8gb εν έτος 2024 αλλά…..Θα ήθελα κάτι γρήγορο και να μου κρατήσει πολλά χρόνια. Επαγγελματικές δουλείες δεν θα κάνω, μόνο home staff (internet, YouTube, office κτλ) αλλά θέλω κατι γρήγορο με σβέλτο multitasking. Ένα windows laptop καλό με 16gb ram και τουλάχιστον i5 / i7 ξεκινάει από 750€. Ακούω γνώμες [emoji120][emoji120][emoji120]


Sent from my iPhone using Tapatalk

το εχω εδώ και 1,5 χρόνο για την ίδια χρήση που αναφέρεις. Ειναι απίστευτο μηχάνημα. Ταχύτητα, μπαταρία. Και η οθόνη του ειναι εξαιρετική για αυτην τη χρήση. Εγώ το προτείνω σίγουρα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες