Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επιλογή HTC


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2010 - 00:30

ειναι αναλογα τι ζητας απο μια συσκευη .. για μενα παιζει σημαντικο ρολο το interface.. οπως και το bussiness κομματι μιας συσκευης γι αυτο το αναφερω.. αν και παει καιρος.. ::)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 01/08/2010 - 00:30


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   chris

chris

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/08/2010 - 00:43

Google nexus δαγκωτο!

#33   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 01/08/2010 - 00:49

Το όλο ζήτημα είναι η χρονική στιγμή αγοράς.
Αν η αγορά είναι να γίνει τώρα ("τώρα" σημαίνει εντός 5-10 ημερών), τότε η καλύτερη επιλογή είναι το HTC Desire: κορυφαίο hardware, και σήμερα - αύριο αναβαθμίζεται και με το FroYo (Android 2.2). Ενναλακτικά το X10 Mini (αν παίζει ρόλο το οικονομικό).
Αν η αγορά μπορεί να περιμένει μέχρι αρχές Σεπτέμβρη, τότε εκτός απο το Desire παίζει και το Galaxy S (που πιστεύω πως μέχρι τότε θα έχει έρθει Ελλάδα), καθώς και το iPhone 4 (που στάνταρ θα έχει έρθει).
Απο εκεί και πέρα, καλή στιγμή αγοράς θα είναι τα Χριστούγεννα πάλι: νέες συσκευές, κυκλοφορία του Android 3.0 (οπότε θα ξέρουμε και ποιές συσκευές θα μπορούν να το φορέσουν), και θα δούμε και τι θα φέρει (ή δεν θα φέρει) το iOS 4.1. Και ίσως και να δούμε και συσκευές με Windows 7 (που δεν πιστεύω ότι θα καταφέρουν τίποτα, αλλά λέμε τώρα...)

#34   chris

chris

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/08/2010 - 02:01

Και ίσως και να δούμε και συσκευές με Windows 7 (που δεν πιστεύω ότι θα καταφέρουν τίποτα, αλλά λέμε τώρα...)


Σωστοος!

#35   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 23/09/2010 - 01:23

με αυτά που είδα εδω ενιωσα τον ανταγωνισμό προς το iOS πολύ στενό ....


#36   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 23/09/2010 - 01:55

Το θεμα με την htc και γενικα με wm android ειναι οι xda που προσφερουν τοση βοηθεια και παραμετριποιηση στο κινητο που πραγματικα γινετε αγνωριστο..

Εγω εχω το iphone4 αλλα εχω και το hd2 που πολυ συντομα θα τρεχει android απο την εσωτερικη μνημη.
Τωρα τρεχει μονο απο την memory card, αλλα φαντασου να εχεις στην εσωτερικη παρασειγμα τα wm 6.5 και στην sd android 2.2 froyo <_<
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#37   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 02:04

Το θεμα με την htc και γενικα με wm android ειναι οι xda που προσφερουν τοση βοηθεια και παραμετριποιηση στο κινητο που πραγματικα γινετε αγνωριστο..

Εγω εχω το iphone4 αλλα εχω και το hd2 που πολυ συντομα θα τρεχει android απο την εσωτερικη μνημη.
Τωρα τρεχει μονο απο την memory card, αλλα φαντασου να εχεις στην εσωτερικη παρασειγμα τα wm 6.5 και στην sd android 2.2 froyo <_<

Με ολα αυτα που διαβασα οσον αφορα dual boot μου φενεται οτι αρχιζω να μετανιωνω που πουλησα το hd που ειχα...Μεχρι 6.5 καταφερα να του περασω απο xda.Μετα αυτα περι dual boot κλπ δν ειχα ιδεα οτι γινονται!!!

Ασχετο αξιζει ρε παιδια το htc το wildfire????καποιος που να το χει και να πει εντυπωσεις???




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες