Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Car Holder 3GS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   S3aFaS1a

S3aFaS1a

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2010 - 14:55

Παιδιά μπορείτε να μου προτείνεται ένα car holder για 3gs με βεντούζα για αυτοκίνητο;Πήρα ένα κινέζικο αλλά έτριζε κουνιόταν κτλπ,οπότε πάμε σε καλύτερη λύση από 15-20 ευρά.Ευχαριστώ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 09/04/2010 - 22:25

Εγω πηρα μια απο το Πλαισιο 20 ευρο και ειναι και ασφαλης.Απλα για να μην χαλασει η βεντουζα στον ηλιο το αφαιρω απο το τζαμι οταν γυρναω σπιτι.Ασε που πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι ολοι μας γιατι προ ημερων κλεψανε το iphone ενος φιλου που το ειχε σε τετοια θηκη.Σε φαναρι και ενω ειχε ανοιχτο το παραθυρο του , του το αρπαξαν πριν προλαβει να αντιδρασει!!!!

#3   kymilou

kymilou

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 00:04

Παιδιά μπορείτε να μου προτείνεται ένα car holder για 3gs με βεντούζα για αυτοκίνητο;Πήρα ένα κινέζικο αλλά έτριζε κουνιόταν κτλπ,οπότε πάμε σε καλύτερη λύση από 15-20 ευρά.Ευχαριστώ.

Πηρα και εγω ενα κινεζικο και για να λυσω το προβλημα που κουνιοτανε αγορασα χαλακι (αυτα που δεν γλιστρανε τα κινητα) και οταν τοποθετησα το car holder το εφαρμωσα στο χαλακι αυτο στο ταμπλώ του αυτοκινητου μου. Ειναι μια χαρα τωρα. Και για να μην γδαρω το iphone στην τοποθετηση, αφαιρεσα το πάνω πλαστικο που κανει κλικ και εφαρμοζει το κινητο και κολλησα με super-glue ενα λαστιχενιο καλυμα του iphone. Τωρα περιμενω να με προσλαβει η DEV TEAM, αφου καταφερα να κανω αυτο το χακαρισμα. LOL. Το εκανα πριν δυο τρεις μηνες αλλα δεν σας το ελεγα γιατι περιμενα να βγουν οι προδιαγραφες του iphone hd. Να μην τρεχω μετα για αλλο hack. Δεχομαι donations. :lol:

#4   STRATIS66

STRATIS66

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 06:30

H καλύτερη βάση είναι της NAVIGON πολύ καλή και όμορφη σχεδίαση στα 40 euro μαζί με τον φορτιστή αυτοκινήτου μπορείς να την βρεις στα e-shop (αν ψάξεις λίγο στο forum θα δεις και παλιότερες αναφορές για αυτήν :blush: )

#5   panosa3

panosa3

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/04/2010 - 13:30

Έχουμε δώσει δεκάδες και σε διαβεβαιώ πως είναι καλύτερης ποιότητος και πιο πρακτική από την Navigon! ;) Ram-mount Σύντομα θα ανεβάσουν και τα παιδιά του iPhonehellas επίσημο review..

#6   S3aFaS1a

S3aFaS1a

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/04/2010 - 17:28

ωραία ευχαριστώ,για φορτιστή τι προτείνετε;

#7   Ibeintaris

Ibeintaris

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/04/2010 - 00:49

Έχουμε δώσει δεκάδες και σε διαβεβαιώ πως είναι καλύτερης ποιότητος και πιο πρακτική από την Navigon! ;) Ram-mount Σύντομα θα ανεβάσουν και τα παιδιά του iPhonehellas επίσημο review..


η συγκεκριμένη δέχεται iPhone με θήκη ; Παντως μια Kensington που είχα πάρει από Apple store UK είναι εξαιρετική.

#8   S3aFaS1a

S3aFaS1a

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/04/2010 - 12:51

θα το δούμε καλύτερα στην παρουσίαση που θα γίνει εδώ στο φόρουμ.Φορτιστή ποιόν προτείνετε;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες