Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αναμενόμενη άφιξη του iPad στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
27 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   steve62742

steve62742

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/05/2010 - 03:04

ipad 32άρι μαζί με τη θήκη από Αμερική, φουλ έξοδα στα 490 Ευρώ! ;) Αμέ!

φίλε με γνωστό αυτό ή κάπως έκανες παραγγελία από εδώ και σου ήρθε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 08/05/2010 - 03:52

Ενδιαφερομαι και γω για Ipad με τετοια τιμη.Πες μας απο που το πηρες.....

#18   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 10/05/2010 - 20:48

εμένα εγρίθηκε η Visa και θα πάω μια βόλτα με τον ξάδερφο μου NY και λέω να πάρω το 3G, καλό το Wifi, αλλά τελικά εάν δεν έχεις όμως διαθέσιμα δύκτια τότε τι γίνετε? Μάλων θα χτυπίσω κατα 80% το 3G από εκεί. Ευτιχώς έχω και δύο κάρτες για internet (cosmote interneto on the go, Wind ADSM) οπότε κάποια από τις δύο θα μικρίνη η SIM :D :D :D


Φιλε κανε μια κράτηση αν ενδιαφερεσαι για το 3g γιατί δεν υπάρχει ούτε για δειγμα.. Πήγαινα καθε μερα σε best buy και στο applestore απέναντι απο το central park, έπερνα και τηλέφωνο και σε ενα αλλο κατάστημα μεσα στη NY και δεν υπήρχε ούτε για δείγμα. Φαντάσου οτι το εκανα κράτηση 4 μερες πριν να φύγω απο εκει , και ακόμα περιμένω email για να περάσω να το παραλάβω ... Μόνο ενα 64 + 3g βρήκα κατα τύχη διαθέσιμο σε bestbuy αλλα ήταν ακριβό για τις ανάγκες μου και δεν το τσίμπησα τελικα ...

#19   nmout

nmout

    Advanced Member

  • 1205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/05/2010 - 05:23

oleophobic

Συνημμένα αρχεία



#20   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 24/05/2010 - 17:42

εμένα εγρίθηκε η Visa και θα πάω μια βόλτα με τον ξάδερφο μου NY και λέω να πάρω το 3G, καλό το Wifi, αλλά τελικά εάν δεν έχεις όμως διαθέσιμα δύκτια τότε τι γίνετε? Μάλων θα χτυπίσω κατα 80% το 3G από εκεί. Ευτιχώς έχω και δύο κάρτες για internet (cosmote interneto on the go, Wind ADSM) οπότε κάποια από τις δύο θα μικρίνη η SIM :D :D :D


Mονο μην πας αυτη την εβδομαδα διοτι θα φας φωλα στο καταστημα τις 5th avenue στην Νεα Υορκη δεν υπαρχει τιποτα που μιλησα πριν απο 1 ωρα.εχθες μιλαγα με SoHo αλλα και εκει δυστηχως τιποτα
Παντος εαν πας και δεν βρεις μην φυγεις χωρις να εχεις παει στο Corner Bistro για burger.Το καλυτερο τις NY :P

#21   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/05/2010 - 23:51

φίλε με γνωστό αυτό ή κάπως έκανες παραγγελία από εδώ και σου ήρθε?


Σόρρυ για την αργοπορημένη απάντηση. Ναι με γνωστό φίλο που σπουδάζει αμερική. Μου το έστειλε με USPS.

#22   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 25/05/2010 - 01:46

Mονο μην πας αυτη την εβδομαδα διοτι θα φας φωλα στο καταστημα τις 5th avenue στην Νεα Υορκη δεν υπαρχει τιποτα που μιλησα πριν απο 1 ωρα.εχθες μιλαγα με SoHo αλλα και εκει δυστηχως τιποτα
Παντος εαν πας και δεν βρεις μην φυγεις χωρις να εχεις παει στο Corner Bistro για burger.Το καλυτερο τις NY :P


πρίν λίγες μέρες όμως είχαν. lol δεν ξέρω τι έγινε εχθές εάν έχουν πάντως όταν πήγα υπίρχαν αλλα ΟΧΙ πολλά αυτό που είθελα το δικό μου το 64GB 3G + WiFi το τσίμπισα πάντως μαζί με 2 16GB 3G + WiFi που μου ζήτισαν γνωστοί μου να τουw φέρω! Τώρα σε κανα μίνα που θα ξανα ανέβω ψίνομαι για Mac Book Pro 17 με i7 620 2.66GHz. :D

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#23   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 26/05/2010 - 08:18

πρίν λίγες μέρες όμως είχαν. lol δεν ξέρω τι έγινε εχθές εάν έχουν πάντως όταν πήγα υπίρχαν αλλα ΟΧΙ πολλά αυτό που είθελα το δικό μου το 64GB 3G + WiFi το τσίμπισα πάντως μαζί με 2 16GB 3G + WiFi που μου ζήτισαν γνωστοί μου να τουw φέρω! Τώρα σε κανα μίνα που θα ξανα ανέβω ψίνομαι για Mac Book Pro 17 με i7 620 2.66GHz. :D


τελικά δεν κατάλαβα με αυτά που γράφεις το πήρες εάν ναι από ποιο μαγαζί διότι ούτε μια στο εκατομμύριο να το αγόρασες από κατάστημα ΝΥ διότι δεν υπάρχει τίποτα μέχρι και χθες το βράδυ που μίλησα.

#24   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 26/05/2010 - 23:21

από τις 11 του μηνός είναι στα χέρια μου. και σήμερα είναι 27. ΔΕΝ ξέρω εχθές και προ εχθές και παρα ποιεχθές τι έγινε. εγώ ξέρω ότι στις 11 του μηνός που πηγα περίμενα κανονικά και μαζί με δεύτερο άτομο που είρθε μαζί μου και κάναμε τισ αγορές.

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#25   pantermaros

pantermaros

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2010 - 01:06

εχω απορια παιδια κ θα ηθελα να σας ρωτησω κατι .. Με το ipad θα μπορειτε να εχετε και προγραμμα για Office (world exchel ktl.) ??

#26   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 29/05/2010 - 01:35

Υπαρχει κατι αναλογο! Link

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#27   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2010 - 07:10

εχω απορια παιδια κ θα ηθελα να σας ρωτησω κατι .. Με το ipad θα μπορειτε να εχετε και προγραμμα για Office (world exchel ktl.) ??


καλημέρα, εάν θελεις για δημιουργια ακολουθείς το link που έδωσε ο Λουκας (luxus) εάν θέλει viewer υπάρχουν πολλοί .. Εγώ χρησιμοποιω το fileviewer και είμαι ευχαριστημένος..

#28   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/06/2010 - 00:23

Byserv.com (το εχω πει αρκετες φορες) 520,00 (16gb wifi) ολα μεσα, στην πορτα μου , αλλα εκαναν 17 μερες! ΟΜΩΣ με το 23% ΦΠΑ απο 1/7 να καραδοκει...ΠΡΟΣΟΧΗ στα τσακαλια! ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες