Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

MI-FI


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   kondan

kondan

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:36

Ωραίο αυτό το Gadgetάκι δεν λέω... αλλά με δεδομένο ότι στο 78% των θέσεων που κινούμαι η Vodafone μου παρέχει μόνο GPRS (μπλιαχ), όπως είναι φυσικό το Internet Σέρνεται .. Δεν αξίζει να σπαταλάω χρήματα όταν η υπηρεσία θα παρέχεται στο μισό από αυτά που υπόσχονται.. Δυστυχώς έχω απογοητευθεί από την κατάσταση αυτή ... στις χρεώσεις είναι πρώτοι αλλά να δώσουν χρήματα και να μας καλύπτουν 3G όπως υπόσχονται ούτε λόγος .... και να σκεφτείς ότι δίνω 56 πάγια μόνο για Internet που στις περισσότερες περιπτώσεις δεν λειτουργεί ...

Απαράδεκτο ? Σίγουρα...


Συμφωνω μαζι σου κ επαυξανω αν σκεφτεις κι ολας οτι την υπηρεσια αυτη την χρησιμοποιεις κυριως εκτος αθηνων, σε διακοπες, δουλειες, σε νησια κλπ οποτε εκει σερνεται κανονικα! Πιθανον να ειναι ομως λιγο καλυτερα με το γκατζετακι αυτο με δεδομενο πως μπορει να το τοποθετεις και λιγο πιο ψηλα ισως η καπου εξω κ να εχεις σημα  ενω με το στικακι πρεπει να το εχεις εκει που καθεσαι.

Δεν σου χει τυχει ποτε να στελνεις email ορθιος κρεμασμενος καπου γι αυτο το πολυποθητο σημα 3g;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 08/06/2010 - 12:55

Συμφωνω μαζι σου κ επαυξανω αν σκεφτεις κι ολας οτι την υπηρεσια αυτη την χρησιμοποιεις κυριως εκτος αθηνων, σε διακοπες, δουλειες, σε νησια κλπ οποτε εκει σερνεται κανονικα! Πιθανον να ειναι ομως λιγο καλυτερα με το γκατζετακι αυτο με δεδομενο πως μπορει να το τοποθετεις και λιγο πιο ψηλα ισως η καπου εξω κ να εχεις σημα  ενω με το στικακι πρεπει να το εχεις εκει που καθεσαι.

Δεν σου χει τυχει ποτε να στελνεις email ορθιος κρεμασμενος καπου γι αυτο το πολυποθητο σημα 3g;;;


Μου έχει τύχει φίλε μου να κρέμομαι απόλυτα από αυτό και να μένω ξεκρέμαστος... και τότε έχασα την προθεσμία για κάτι δηλώσεις ... Είναι όντως ένα αρκετά χρήσιμο gadget αν εχεις δλδ Iphοne + κινητα με Wifi + iPad + Netbooks ..

Αλλά με την κατάσταση που επικρατεί στην χώρα μας .... όχι 3G ... στα GPRS θα μας γυρίσουν ....




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες