Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εγγραφή τηλεφωνικών συνομιλιών..!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/06/2010 - 22:07

ειμαι κατοχος συσκευων windows mobile απο οταν κυκλοφορησαν. αυτο που δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα ειναι, το πως συσκευες οπως το ομνια 2 της samsung,
και οχι μονο, μπορουν με τρομερη ευκολια μεσω του προγραμματος vito audio notes, και αρκετων αλλων προγεαμματων, να ηχογραφουν τις τηλεφωνικες μας συνομιλιες οταν το iphome με τις χιλιαδες των εφαρμογων δεν το εχει καταφερει ακομα.!! καποια εξηγηση υπαρχει για αυτο? στο μελλον ισως βγει κατι?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 14/06/2010 - 22:13

Στο οτι απαγορευεται η ηχογραφηση συνομιλιων φιλε μου και γι'αυτο δεν βρισκεις κατι.Επιτρεπεται μονο με συμφωνια και των δυο πλευρων.

#3   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/06/2010 - 22:15

Υπαρχουν ελαχιστες εφαρμογες στο AppStore (μια ή δυο), οι οποιες λειτουργουν μονο στα τηλεφωνικα δικτυα της Αμερικης και μπορεις μεσω της αντιστοιχης εταιριας και με καποια επιπλεον χρεωση να καταγραψεις συνομιλια αφου πρωτα ομως εχει ενημερωθει ο συνομιλητης σου.

Μην περιμενεις να δεις να κυκλοφορει παρομοια εφαρμογη στο AppStore, η οποια να δουλευει χωρις περιορισμους και παντου. Γινονται reject πριν γινουν καν submit.

#4   glypti

glypti

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 22:46

ελεος με αυτη την απαγορευση μολις αναφερεται αυτο το ζητημα. ναι πρεπει να εχεις τη συμφωνη γνωμη του αλλου αλλα η συσκευη δεν ειναι κακο να το υποστηριζει. αφου απαγορευεται γιατι σε αλλα κινητα επιτρεπεται π.χ στο SE yari που εχω. και μαλιστα μαμα χωρις προσθετη εφαρμογη

Τελευταία επεξεργασία από: glypti, 14/06/2010 - 22:47


#5   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 23:26

Στο cydia δεν μπορουν να φτιαξουν τετοια εφαρμογη?

#6   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/06/2010 - 16:52

ελεος με αυτη την απαγορευση μολις αναφερεται αυτο το ζητημα. ναι πρεπει να εχεις τη συμφωνη γνωμη του αλλου αλλα η συσκευη δεν ειναι κακο να το υποστηριζει. αφου απαγορευεται γιατι σε αλλα κινητα επιτρεπεται π.χ στο SE yari που εχω. και μαλιστα μαμα χωρις προσθετη εφαρμογη



αυτο λεω και εγω.! το κανουν τοσα τηλεφωνα...... και εκτος αυτου ωραια εγω μπορει να θελω να τους λεω οτι θα τους καταγραψω. δεν μπορω τουλαχιστον να εχω αυτη την επιλογη?

#7   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/06/2010 - 16:53

Στο cydia δεν μπορουν να φτιαξουν τετοια εφαρμογη?


για πλακα εχω την εντυπωση...!!! εδω εχουν φτιαξει το τρομερο και φοβερο vito audio note, για τα windows mobile που ειναι τραγικα. για το iphone δεν μπορουν??

Τελευταία επεξεργασία από: pkountanis, 15/06/2010 - 16:53





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες