Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

3GS προβλημα με Cydia


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Th3Stamp

Th3Stamp

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/07/2010 - 17:48

Καλησπερα σε ολο το φορουμ και συγχαρητηρια για την πολυ καλη δουλεια,αλλα και την ενημερωση που μας παρεχετε!
Ειμαι κατοχος ενος iphone 3GS περιπου απο τα τελη Δεκεμβριου.Απο την στιγμη που το πηρα στα χερια μου και εμαθα την υπαρξη αυτου του φορουμ,αρχησα να "σκαλιζω" και γω σαν παιδι το iphone μου και να θαυμαζω τις δυνατοτητες του!Δυστυχως ή ευτυχως με καλεσε η μαμα πατριδα στην αγγαλια της και σταματησα να ενημερωνομαι (τουλαχιστον σωστα) περιπου απο τα τελη Απριλιου.Τωρα λοιπον που γυρισα σχετικα σπιτι μου και εχω προσβαση στον δικτυο,αποφασισα να ανοιξω το Cydia και να δω τι καινουριο "παίζει",όμως αυτο τελικα ειχε αλλη γνωμη γιατι μολις ανοιξα την εφαρμογη και περιμενα να κανει το συνηθησμενο loading,μου εβγαλε ενα μυνημα error το οποιο αν θυμαμαι καλα εγγραφε ανεπιτυχια στην φορτοση ή κατι τετοιο,τελος παντων το θεμα ειναι πως προσπαθησα να το ξανα ανοιξω ομως απο τοτε μολις ανοιγω την εφαρμογη μολις παει να κανει το loading με πεταει εξω...Δοκιμασα να το ξανακανω install απο το μενου του blackra1n,αλλα ματαια..Θελω να ρωτησω λοιπον αν κανεις γνωριζει γιατι συμβαινει αυτο και πως διορθονεται;Εψαξα λιγακι μεσα στο φορουμ μηπως και βρω μια απαντηση στο θεμα μου,αλλα ελεω Ε.Σ ο χρονος ειναι λιγοστος και πολυτμος,οποτε αποφασησα να ζητησω την βοηθεια σας.
Το iphone μου ειναι "σπασμενο" με blackra1n και λογικα έχει καινουριο bootloader,εφοσον χρειαζετε καθε φορα που το κλεινω να επαναλαμβανω την ιδια διαδικασια "σπασιματος".Θα σας ευχαριστουσα παρα πολυ αν μπορουσατε να μου πειτε αν υπαρχει αλλος τροπος "σπασιματος" που δεν χρειαζετε αυτην την διαδικασια καθε φορα που το ανοιγω-κλεινω,γιατι ολη μερα μεσα στο στρατοπεδο ψαχνω μια μπριζα και εχω ακουσει ουκ ολιγα για αυτο.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων.
Με τιμη ενας Στρ(ΠΒ)!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/07/2010 - 17:53

εδω
και εδω
θα σε βοηθησουν πιστευω

#3   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/07/2010 - 19:21

φιλε εκανες τιποτα?

#4   Th3Stamp

Th3Stamp

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/07/2010 - 19:46

Σ'ευχαριστω πολυ φιλος.Δεν εχω δει ακομα κατι γιατι δεν προλαβα!Με μια γρηγορη ματια στους οδηγους,βλεπω οτι με καλυψεσ απολυτα!Οταν βρω λιγο χρονο και ασχολειθω,θα σου πω για τα αποτελεσματα..

#5   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/07/2010 - 20:20

οκ φιλε..οτι χρειαστεις εδω ημαστε




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες