Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Promo codes! - greekpharma


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
60 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   JamesR21

JamesR21

    iPH Addict

  • 784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:50

Κανονικά :D :D :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   nabil77

nabil77

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 15:30

Γεια χαρά,

Προσφέρουμε 20 promo codes στα μέλη του iPhonehellas για τη νέα έκδοση 1.2 της εφαρμογής greekpharma, η οποία:

- περιέχει τις γεωγραφικές θέσεις 3500 και πλέον φαρμακείων σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη
- ενημερώνει το χρήστη για τα πλησιέστερα στη θέση του εφημερεύοντα φαρμακεία (με χρήση του GPS)
- υποδεικνύει επάνω στο χάρτη τις θέσεις των φαρμακείων και τη θέση του χρήστη
- κ.ά.

Οι 20 πρώτοι που θα απαντήσουν σε αυτό εδώ το thread θα λάβουν promo code σε private message.

Βιαστείτε!

appsndreams


Very Useful Software. It would be great if I can get a promo code.
thanks

#48   sifdour

sifdour

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 15:34

Αν περισσεψε τιποτα θα ενδιαφερομουν κι εγω!
Ειστε πρωτοι παιδια ,ευχαριστω προκαταβολικα!!!

#49   CptPrice

CptPrice

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 15:35

και εγώ promo code......LOL

#50   Corinna

Corinna

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone SE
  • GameCenter:Zealgr

Δημοσίευση 08/07/2010 - 16:04

Ευχαριστώ πολύ για τον κωδικό! Τα βαραδάκι θα τη δοκιμάσω και θα γράψω τις εντυπώσεις μου στο appstore!

#51   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/07/2010 - 06:18

ευχαριστω

#52   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/07/2010 - 08:28

συγχαρητηρια για την εφαρμογη appsndreams...Δεν προλαβα αλλα δεν πειραζει!Αξιζει!

#53   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 09/07/2010 - 15:45

Εγώ πάντα τελευταίος και δεν προλαβαίνω ποτέ !

#54   ppetros

ppetros

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/07/2010 - 23:27

Πολυ καλη εφαρμογη φαινεται. Τουλαχιστον αυτοι που πηραν τους κωδικους ας μας πουν αποψεις γιατι εμεις τωρα το ειδαμε!!!!

#55   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 12/07/2010 - 11:02

Η εφαρμογή είναι πολύ καλή! Άφησα και review στο US Store.

Το μόνο θεματάκι, ότι αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις την αναζήτηση για περιοχές που έχουν επίθετο μπροστά, όπως πχ Παλαιό Φάληρο, θα πρέπει να το βάλεις ακριβώς έτσι "Π. Φάληρο" ή "Π." ή "Φάληρο" και όχι "Παλαιό Φάληρο". Μικρο το κακό βέβαια...

Επίσης δεν ξέρω πως έγινε, αλλά ορίστε ένα περίεργο screenshot.

Συνημμένο αρχείο  photo.jpg   39.25KB   2 λήψεις

#56   toubos

toubos

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 19:47

Ένα μικρό feedback και από εμένα.

Αν και γενικά είμαι αντίθετος στο να αγοράζω εφαρμογές την συγκεκριμένη εφαρμογή την αγόρασα για δύο κυρίως λόγους. Πρώτον γιατί το ποσό είναι γελοίο 0,79 ευρώ δεν κάνει ούτε μία εφημερίδα την οποία μετά την πετάς και δεύτερον την εφαρμογή έχουν γράψει Έλληνες και καιρός είναι να αρχίσουμε να βοηθάμε το “σπίτι” μας.

Τώρα όσον αφορά την εφαρμογή είναι αρκετά χρήσιμη και καλοσχεδιασμένη σε γενικές γραμμές. Εντάξει δεν υπάρχει λόγος να σταθώ στα θετικά της εφαρμογής που είναι αρκετά αλλά θα ήθελα να κάνω κάποιες μικρές παρατηρήσεις για περαιτέρω βελτίωση. Λοιπόν, είναι λίγο σπαστικό κάθε φορά που ανοίγεις την εφαρμογή να σε ρωτάει για την χρησιμοποίηση της τρέχουσας θέσης (μιας και αν απαντήσεις αρνητικά η εφαρμογή δεν είναι λειτουργική). Καλό θα ήταν να εμφανίζεται την πρώτη φορά και μετά να την απενεργοποιείς από τις ρυθμίσεις. Επίσης καλό θα ήταν τα φαρμακεία να εμφανίζονται με κατάταξη από το κοντινότερο προς το πιο απομακρυσμένο. Τέλος όσον αφορά την “δρομολόγηση” είναι πολύ χρήσιμη αλλά θα ήταν ακόμα καλύτερη αν σου έδινε την δυνατότητα στην χρήση και άλλης εφαρμογής πέραν του Google Maps (πχ Navigon), γιατί αν είσαι στο αυτοκίνητο και για κάποιο λόγο αλλάξεις από την προτεινόμενη διαδρομή, χάθηκες.

Αυτά σε γενικές γραμμές. Ένα μπράβο στους προγραμματιστές και συγχωρέστε με αν κάτι από αυτά που πρότεινα είναι πολύ δύσκολο ή αδύνατο αλλά είμαι άσχετος από προγραμματισμό

Φιλικά Γιώργος
και sorry για το σεντόνι.

#57   sellia

sellia

    iPH Addict

  • 898 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G

Δημοσίευση 12/07/2010 - 21:18

Λοιπόν κι εγώ αγόρασα την εφαρμογή.
Αλλά ρε παιδιά τι κακό είναι αυτό;
Τα φαρμακεία της Παλλήνης γιατί λείπουν;
Δεν είναι η Παλλήνη στην Αττική;
Και ποιος ξέρει και ποίων άλλων περιοχών Αθηνών και Θεσσαλονίκης λείπουν τα φαρμακεία...
Κρίμα.
Προσπαθήστε τουλάχιστον να διορθώσετε την εφαρμογή σας...

#58   appsndreams

appsndreams

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2010 - 09:46

Γιώργο σ' ευχαριστώ για τα καλά λόγια και για τα σχόλια.

>> "Λοιπόν, είναι λίγο σπαστικό κάθε φορά που ανοίγεις την εφαρμογή να σε ρωτάει για την χρησιμοποίηση της τρέχουσας θέσης (μιας και αν απαντήσεις αρνητικά η εφαρμογή δεν είναι λειτουργική). Καλό θα ήταν να εμφανίζεται την πρώτη φορά και μετά να την απενεργοποιείς από τις ρυθμίσεις."

Η εφαρμογή είχε απορριφθεί αρχικά από την Apple επειδή έδειχνε τα κοντινότερα φαρμακεία (χρησιμοποιώντας το GPS) χωρίς να ρωτήσει το χρήστη... Ωστόσο έχεις δίκιο ότι είναι σπαστικό, θα το κοιτάξω. Πάντως κάποιες λειτουργίες της εφαρμογής παίζουν και χωρίς GPS (αναζήτηση ανά περιοχή, προβολή φαρμακείου στο χάρτη).


>> "Επίσης καλό θα ήταν τα φαρμακεία να εμφανίζονται με κατάταξη από το κοντινότερο προς το πιο απομακρυσμένο."

Σωστό, θα γίνει και αυτό.


>> "Τέλος όσον αφορά την “δρομολόγηση” είναι πολύ χρήσιμη αλλά θα ήταν ακόμα καλύτερη αν σου έδινε την δυνατότητα στην χρήση και άλλης εφαρμογής πέραν του Google Maps (πχ Navigon)"

Δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό... Είναι κυρίως θέμα του Navigon (ή όποιας άλλης εφαρμογής). Θα κοιτάξω όμως αν γίνεται.

Φιλικά,

appsndreams

#59   appsndreams

appsndreams

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2010 - 09:56

Λοιπόν κι εγώ αγόρασα την εφαρμογή.
Αλλά ρε παιδιά τι κακό είναι αυτό;
Τα φαρμακεία της Παλλήνης γιατί λείπουν;
Δεν είναι η Παλλήνη στην Αττική;
Και ποιος ξέρει και ποίων άλλων περιοχών Αθηνών και Θεσσαλονίκης λείπουν τα φαρμακεία...
Κρίμα.
Προσπαθήστε τουλάχιστον να διορθώσετε την εφαρμογή σας...


Η εφαρμογή, όπως πρόχειρα κοίταξα, περιέχει γύρω στα 15 φαρμακεία στην περιοχή της Παλλήνης. Πιθανόν την ημέρα που κοίταξες να μην εφημέρευε φαρμακείο στην Παλλήνη, αλλά σε μια γειτονική περιοχή.

Υπενθυμίζω ότι η εφαρμογή δείχνει μόνο τα εφημερεύοντα φαρμακεία, και όχι όλα τα φαρμακεία της περιοχής!

appsndreams

#60   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2010 - 09:58

Appsndreams θα δώσεις κανέναν ακόμα promo code για την εφαρμογή σου ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες