Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 ....Με καμπύλες 3Gs ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: iPhone 4 ....Με καμπύλες 3Gs ? (71 μέλη έχουν ψηφίσει)

Θα το θέλατε;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16 Guest_johnpan_*

Guest_johnpan_*

Δημοσίευση 17/07/2010 - 23:23

απλα..οχι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   whiteyez

whiteyez

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Whiteyez

Δημοσίευση 17/07/2010 - 23:46

Πέτυχα το ίδιο αποτέλεσμα όπως της photo που έβαλε ο φίλος .Username. βάζοντας απλά μια θήκη της iskin που είχα για το 3Gs (περιμένω πως και πώς να βγάλουν θήκη για το 4αρι). Δεν κάθετε τέλεια αλλά είναι οκ και δεν καταλαβαίνεις ότι είναι iPhone 4.

Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα

Αν και μου αρέσει λιγάαακι παραπάνω η εμφάνιση του 3Gs, θα ψηφίσω όχι και αυτό διότι δεν θα μου άρεσε να αλλάξει το σχήμα του κινητού από μία θήκη είναι ενάντια στη φύση :lol: .

#18   REX

REX

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/07/2010 - 00:43

Εγώ πιστεύω ότι είναι λίγο άδικο να κρίνουμε το 4, μιας και λίγοι το έχετε πιάσει στα χέρια σας (εγώ προσωπικά όχι ακόμα).

Ψήφισα ναι γιατί από τις φωτογραφίες που έχω δεί δε μου άρεσε πολύ το 4. (εξωτερικά πάντα έτσι)
Οι καμπύλες του 3 είναι πολύ ωραίες, αν και για όσους το έχουν 2 χρόνια ίσως να το έχουν βαρεθεί πλέον...

#19   cube

cube

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 18/07/2010 - 00:58

Όχι.. Άλλωστε απ' ο,τι θυμάμαι πολλοί εδώ οταν βγήκε το 3Gs διαμαρτύρονταν διότι ηταν ίδιο εμφανισιακά με το 3G.
Έτσι κι αλλιώς πάντως εμένα μ'αρέσει σχεδιαστικά το iphone 4.. :blush:

#20   Pantel

Pantel

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 12:24

Ωραίες οι καμπύλες, εχω 3gs, αλλα πιστεύω πως σχεδιαστικά, το 4αρι είναι πολύ μπροστά και απο το 3gs και απο οποιοδήποτε άλλο smartphone αυτή τη στιγμή...

#21   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 19/07/2010 - 19:56

Ψήφισα ναι γιατί μου αρέσει πολύ περισσότερο το 3GS σχεδιαστικά από το 4. Παρόλα αυτά δεν θα μου άρεσε να του βάλω θήκη που να το κάνει σαν το 3GS γιατί θα το χοντραίνει. Απλά θα προτιμούσα να μην έχει αλλάξει τόσο δραστικά το design.

Επίσης αν θυμάμαι καλά, όταν είχαν κυκλοφορίσει οι φωτογραφίες από το 4αρι που βρέθηκε στο μπαρ την άνοιξη, το 90% των μελών του φορουμ διαφωνούσε κάθετα με τη σχεδιαστική επιλογή της apple και έλεγε ότι είναι έκτρωμα/κλώνος των sony ericsson. Σίγουρα σας αρέσει ο νέος σχεδιασμός ή απλά τον συνηθίσατε/κάνατε γαργάρα/παρασυρθήκατε από την iphone-μανία για το 4αρι και τα κολακευτικά σχόλια όλων των δημοσιογράφων που κάνουν προσευχή ότι πει και κάνει η apple?! :rolleyes:

#22   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 20:08

Ψήφισα ναι γιατί μου αρέσει πολύ περισσότερο το 3GS σχεδιαστικά από το 4. Παρόλα αυτά δεν θα μου άρεσε να του βάλω θήκη που να το κάνει σαν το 3GS γιατί θα το χοντραίνει. Απλά θα προτιμούσα να μην έχει αλλάξει τόσο δραστικά το design.

Επίσης αν θυμάμαι καλά, όταν είχαν κυκλοφορίσει οι φωτογραφίες από το 4αρι που βρέθηκε στο μπαρ την άνοιξη, το 90% των μελών του φορουμ διαφωνούσε κάθετα με τη σχεδιαστική επιλογή της apple και έλεγε ότι είναι έκτρωμα/κλώνος των sony ericsson. Σίγουρα σας αρέσει ο νέος σχεδιασμός ή απλά τον συνηθίσατε/κάνατε γαργάρα/παρασυρθήκατε από την iphone-μανία για το 4αρι και τα κολακευτικά σχόλια όλων των δημοσιογράφων που κάνουν προσευχή ότι πει και κάνει η apple?! :rolleyes:

!!!!!!!!!!!

#23   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 19/07/2010 - 20:16

4αρι.. όπως είναι.. ούτε θήκες ούτε τίποτα...
το γυμνό είναι πάντα πιο ωραίο! :P

Τελευταία επεξεργασία από: ilpap, 19/07/2010 - 20:16


#24   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 20:19

4αρι.. όπως είναι.. ούτε θήκες ούτε τίποτα...
το γυμνό είναι πάντα πιο ωραίο! :P

Γυμνό με καμπύλες όμως !?

#25   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 19/07/2010 - 20:52

όχι και πάλι όχι! Έκτος και αν.... αναλάμβανε το MTV να μου κάνει κανένα Pimp my iPhone και έφτιαχνε κάτι εξωπραγματικό που θα πετάει φλόγες και θα έχει και μερικά neon φωτάκια πάνω. αυτό μάλιστα!

αλλιώς γυμνό έτσι όπως το γέννησε η μάνα του.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες