Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

New iPhone App: GPS Locator


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
44 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2010 - 21:37

4YXPLTXKFF6W Thanks

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2010 - 22:12

@computeras
Προσωπικά με εσύ δεν είπες τίποτα προσβλητικό, κάποιοι άλλοι όμως έθεσαν τη γνώμη πολύ προκλητικά. Το ξέρω πως αυτό που έχω φτιάξει δεν είναι το καλύτερο της αγοράς. Σκοπεύω να κάνω κάποιες βελτιώσεις και όποιον τον ενδιαφέρει και του αρέσει ας το πάρει. Όσο για το θέμα της τιμής είναι προσωπική υπόθεση και το μόνο που θα λάβω υπόψη μου είναι το feedback εφόσον είναι σοβαρό. Feedback του τύπου αυτό για $1 και τέτοια δεν θα τα λάβω υπόψη μου γιατί τα θεωρώ απλά χαζά και τις περισσότερες φορές αυτοί που τα λένε δεν ξέρουν τι τους γίνεται από υπολογιστές, η μόνη τους ασχολία είναι πως θα θάψουν και θα γκρινιάξουν.

Αν έχει κάποιος/α έχει κάποια παρατήρηση για την απόδοση ή την ποιότητα της εφαρμογής μπορεί να μου στείλει ένα μήνυμα.

Στην Ελλάδα δυστυχώς δεν έχουν καταλάβει οι άνθρωποι πως όταν κάποιος δουλεύει περιμένει να αμοιφθεί, για αυτό και η πειρατεία χτυπάει κόκκινο. Κανείς δεν έχει καταλάβει τι κόπο καταβάλουν οι developers για να κατασκευάσουν μια εφαρμογή, (ανεξαρτήτου πλατφόρμας). Δεν μιλάω για εμένα αυτή τη στιγμή, όχι πως δεν κατέβαλα κόπο και χρόνο για να την φτιάξω.

Αααα παρεπιπτώντος και αν φυσικά δεν κάνω λάθος με εσένα computeras πρέπει να είμαστε στη ίδια σχολή.

Έχω βγάλει κάποια promo codes στη σελίδα της εφαρμογής, αλλά από όσο ξέρω δουλεύουν μόνο για το US Store.

Βλέπεις τα πράγματα σαν πωλητής και όχι σαν καταναλωτής.
Δε με ενδιαφέρει αν και πόσο έχεις δουλέψει. Με ενδιαφέρει να δω ένα καλό προϊόν με σωστή υποστήριξη και σε λογική τιμή.
Δεν έχω σκοπώ, άλλωστε, να συνάψω σχέσεις με τον κάθε developper ώστε να γνωρίζω και το background κάθε εφαρμογής.
Μπορεί να είμαι κατά της πειρατείας, αλλά είμαι και κατά της αισχροκέρδειας ή αρπαχτής.
Προτιμώ να δώσω 2 δολλάρια παραπάνω (σιγά το ποσό) για το MotionX GPS, αλλά εκεί μιλάμε για σοβαρή εφαρμογή. Σε διαβεβαιώ οτι αν έβλεπα κάτι αντίστοιχο απο έλληνα developer θα έδινα και 5. Άλλωστε έχω πληρώσει ελληνικές εφαρμογές και όπου μπορώ, τις προτιμώ.
Αυτά βέβαια δεν ισχύουν μόνο για τη δική σου περίπτωση, αλλά και για πολλές άλλες.

#33   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2010 - 22:25

Για αυτό υπάρχουν οι επιλογές στη ζωή. Αν δεν σου αρέσει κάτι απλά δεν το προτιμάς, χωρίς να κακολογείς ή να θύγεις την δουλειά και τον κόπο του καθενός είτε είναι αρκετός για τα μέτρα σου είτε όχι.
Δεν το συζητησω άλλο για την τιμή οποίος θέλει ας την αγοράσει οποίος δεν την βρησκει ικανοποιητική απλά ας την προσπεράσει.

#34   netzi

netzi

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2010 - 23:21

LMTH6NHKFR3H Εγω!ευχαριστω :)

#35   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/07/2010 - 00:29

@computeras
Προσωπικά με εσύ δεν είπες τίποτα προσβλητικό, κάποιοι άλλοι όμως έθεσαν τη γνώμη πολύ προκλητικά. Το ξέρω πως αυτό που έχω φτιάξει δεν είναι το καλύτερο της αγοράς. Σκοπεύω να κάνω κάποιες βελτιώσεις και όποιον τον ενδιαφέρει και του αρέσει ας το πάρει. Όσο για το θέμα της τιμής είναι προσωπική υπόθεση και το μόνο που θα λάβω υπόψη μου είναι το feedback εφόσον είναι σοβαρό. Feedback του τύπου αυτό για $1 και τέτοια δεν θα τα λάβω υπόψη μου γιατί τα θεωρώ απλά χαζά και τις περισσότερες φορές αυτοί που τα λένε δεν ξέρουν τι τους γίνεται από υπολογιστές, η μόνη τους ασχολία είναι πως θα θάψουν και θα γκρινιάξουν.

Αν έχει κάποιος/α έχει κάποια παρατήρηση για την απόδοση ή την ποιότητα της εφαρμογής μπορεί να μου στείλει ένα μήνυμα.

Στην Ελλάδα δυστυχώς δεν έχουν καταλάβει οι άνθρωποι πως όταν κάποιος δουλεύει περιμένει να αμοιφθεί, για αυτό και η πειρατεία χτυπάει κόκκινο. Κανείς δεν έχει καταλάβει τι κόπο καταβάλουν οι developers για να κατασκευάσουν μια εφαρμογή, (ανεξαρτήτου πλατφόρμας). Δεν μιλάω για εμένα αυτή τη στιγμή, όχι πως δεν κατέβαλα κόπο και χρόνο για να την φτιάξω.

Αααα παρεπιπτώντος και αν φυσικά δεν κάνω λάθος με εσένα computeras πρέπει να είμαστε στη ίδια σχολή.

Έχω βγάλει κάποια promo codes στη σελίδα της εφαρμογής, αλλά από όσο ξέρω δουλεύουν μόνο για το US Store.


Καταλαβαίνω τι εννοείς μιας και αν όπως λες είμαστε στην ίδια σχολή και ξέρω τον κόπο και χρόνο που απαιτείται για να φτιάξεις κάτι. Άλλωστε γι' αυτό προσπάθησα να δώσω όσο πιο ευγενικά γίνεται τα σχόλιά μου.

Τώρα όσον αφορά την σχολή εγώ είμαι στην πληροφορική στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης. Εσύ θα μου πεις αν είμαστε στην ίδια :P

#36   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/07/2010 - 00:40

Καλά σου είπα πως είμαστε στην ίδια σχολή, είδα τη σελίδα σου στο profile σου, σε έχω δει και στο στέκι.

#37   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 22/07/2010 - 12:48

MMXTRPH3FKT3 <= Thanks :)

#38   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/07/2010 - 13:03

Φίλε την επόμενη φορά να ενημερώσεις!Ευτυχώς πρόλαβα ον τελευταίον Y47EMEPRT3WA thanks φιλε μου!

#39   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/07/2010 - 13:11

Σε 3G δουλεύει; ???

#40   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/07/2010 - 13:35

Ναι κανονικά. Το έχω δοκιμάσει.
Αν κάποιος θέλει κάποια αλλαγή σε κάτι ας το προτείνει ελεύθερα.

#41   sellia

sellia

    iPH Addict

  • 899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G

Δημοσίευση 23/07/2010 - 22:03

Εγώ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα την εφαρμογή γιατί μου ζητάει ios4, αλλά παραμένω στην 3.1.3 μέχρι να βγει το jailbrake για την 4.

#42   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2010 - 08:08

Το GPS Locator ΔΩΡΕΑΝ για δυο μέρες μόνο.

Σύντομα και με νέα χαρακτηριστικά.

Τελευταία επεξεργασία από: jolinaras, 26/07/2010 - 08:09


#43   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/08/2010 - 01:27

Kυκλοφόρησε το πρώτο update της εφαρμογής μου. Πολύ σύντομα και η νέα τιμή.
Επίσης πολύ σύντομα έρχεται ένα πολύ σημαντικό update με νέες γλώσσες μέσα στις οποίες είναι και τα ελληνικά.

#44   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2010 - 09:44

Το δεύτερο Update είναι γεγονός και υποστηρίζει και ελληνικά...

#45   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 18:43

Σήμερα βγήκε η πρώτη μου εφαρμογή. Μπορείτε να την δείτε εδώ.
Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να κάνω αυτή τη διαφήμιση, αν υπάρχει πρόβλημα ας σβήσουν το post.

Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα



Η τιμή της εφαρμογής είναι 0,79€.



Νέα γραφικά...

Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα

Σύντομα έρχονται ακόμα καλύτερα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες