Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Jailbreakme.com: Jailbreak για ΟΛΑ τα μοντέλα iPhone, iPad και iPod Touch απευθείας από την συσκευή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2956 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2371   mar10s

mar10s

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@@m_pantsios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/08/2011 - 07:40

Σ ευχαριστώ πολυ φιλε!κ μετα δηλαδη κανονικα κατεβαζω κ το installous για εφαρμογεσ κτλ,ε?σε ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια σου!ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην εχω προβλημα.αλλιωσ θα σε ξαναενοχλησω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2372   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/08/2011 - 07:42

Nαι φίλε μου αλλά με σύνεση όχι ότι βλέπουμε το βάζουμε στην συσκευή μας γιατί μετά θα βρεθείς να κάνεις πολύ γρήγορα restore.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2373   mar10s

mar10s

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@@m_pantsios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/08/2011 - 08:02

φιλε νικο αν δεν εχεισ ορεξη να βοηθησεισ μην απαντασ καθολου.δε ζητησαμε τη βοηθεια σου ονομαστικα.ειπαμε οποιοσ μπορει να βοηθησει.με το να ειρωνευεσαι ενα νεο χρηστη δε βγαινει κατι.κ ουτε νομιζω πωσ με την ερωτηση που εκανα αποδεικνυεται οτι δε γνωριζω τι συσκευη κρατω στα χερια μου.
τα φορουμσ αλλωστε ειναι κ για να βοηθησουν τουσ νεουσ να παλοιωσουν.

#2374   dante19

dante19

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:saefro

Δημοσίευση 11/08/2011 - 12:18

φιλε νικο αν δεν εχεισ ορεξη να βοηθησεισ μην απαντασ καθολου.δε ζητησαμε τη βοηθεια σου ονομαστικα.ειπαμε οποιοσ μπορει να βοηθησει.με το να ειρωνευεσαι ενα νεο χρηστη δε βγαινει κατι.κ ουτε νομιζω πωσ με την ερωτηση που εκανα αποδεικνυεται οτι δε γνωριζω τι συσκευη κρατω στα χερια μου.
τα φορουμσ αλλωστε ειναι κ για να βοηθησουν τουσ νεουσ να παλοιωσουν.

Φιλε για το δικο σου το καλο το κανει.αν κανεις jb ετσι απλα για να το κανεις θα αντιμετωπισεις πολλα προβληματα...ολοι εδω το καλο αου θελουμε μην αρπαζεσαι

#2375   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/08/2011 - 12:23

φιλε νικο αν δεν εχεισ ορεξη να βοηθησεισ μην απαντασ καθολου.δε ζητησαμε τη βοηθεια σου ονομαστικα.ειπαμε οποιοσ μπορει να βοηθησει.με το να ειρωνευεσαι ενα νεο χρηστη δε βγαινει κατι.κ ουτε νομιζω πωσ με την ερωτηση που εκανα αποδεικνυεται οτι δε γνωριζω τι συσκευη κρατω στα χερια μου.
τα φορουμσ αλλωστε ειναι κ για να βοηθησουν τουσ νεουσ να παλοιωσουν.


Που ακριβώς σε ειρωνεύτικα? Μου λες?

Μόνο σου είπες "δεν είμαι σχετικός". Και γι αυτο σου λέω, μάθε πρώτα τη συσκευή σου.

Που είναι το περίεργο?

Πολύ εύκολα μου αρπάζεστε μερίκοι..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2376   mar10s

mar10s

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@@m_pantsios
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/08/2011 - 21:26

Οταν ρωτας κτ στο φορουμ περιμενεις κ την αναλογη απαντηση κ οχι απαντησεις του τυπου "μαθε τι κρατας στα χερια σου".δεν ειμαι κ τοσο ασχετος απλα ρωταω τις επιπτωσεις σε μια ενεργεια που θελω να κανω κ που μονο οποιος πριν απο μενα την εχει κανει ξερει κ να απαντησει.κ στο τελος δε νομιζω οτι το ερωτημα μου εχει να καμια σχεση με το ποσο καλα ξερω τη συσκευη μου..δε ρωτησα πως γινεται το jb αλλα αν θα χει επιπτωσεις σε εφαρμογες που μου ειναι αδυνατο να χασω.τελος παντων,σας ευχαρηστω ολους για τη βοηθεια σας.ηταν πολυ χρησιμη.

#2377   dante19

dante19

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:saefro

Δημοσίευση 12/08/2011 - 01:56

Οταν ρωτας κτ στο φορουμ περιμενεις κ την αναλογη απαντηση κ οχι απαντησεις του τυπου "μαθε τι κρατας στα χερια σου".δεν ειμαι κ τοσο ασχετος απλα ρωταω τις επιπτωσεις σε μια ενεργεια που θελω να κανω κ που μονο οποιος πριν απο μενα την εχει κανει ξερει κ να απαντησει.κ στο τελος δε νομιζω οτι το ερωτημα μου εχει να καμια σχεση με το ποσο καλα ξερω τη συσκευη μου..δε ρωτησα πως γινεται το jb αλλα αν θα χει επιπτωσεις σε εφαρμογες που μου ειναι αδυνατο να χασω.τελος παντων,σας ευχαρηστω ολους για τη βοηθεια σας.ηταν πολυ χρησιμη.

Απλα αν ηξερες για το jb θα ηξερες και τις επιπτωσεις του.δεν σε μαλωσε κανενας σε συμβουλεψε.εμενα το πρωτο πραγμα που μου ειπαν εδω ηταν κανε και κανα search πλακα μου κανεις;:Ρ

#2378   kardoula70

kardoula70

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/08/2011 - 13:38

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα :)

Να εκφράσω και εγώ την δικιά μου απορία που ειναι η εξης: Πως θα ρυθμισω το κινητό μου ώστε να μην γίνεται αυτοματα ενημέρωση για καινουργια έκδοση όποτε συνδέω το κινητό μου στο itunes
και αυτο το λέω επειδή έχω την 4.3.5 και θέλω να κάνω jailbreak το κινητό μου και άμα το συνδέσω στο itunes θα μου περάσει αυτόματα την 4.3.6 και δεν τη θέλω προς το παρών
μέχρι να βγει jailbreak για 4.3.6

#2379   dante19

dante19

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:saefro

Δημοσίευση 12/08/2011 - 13:43

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα :)

Να εκφράσω και εγώ την δικιά μου απορία που ειναι η εξης: Πως θα ρυθμισω το κινητό μου ώστε να μην γίνεται αυτοματα ενημέρωση για καινουργια έκδοση όποτε συνδέω το κινητό μου στο itunes
και αυτο το λέω επειδή έχω την 4.3.5 και θέλω να κάνω jailbreak το κινητό μου και άμα το συνδέσω στο itunes θα μου περάσει αυτόματα την 4.3.6 και δεν τη θέλω προς το παρών
μέχρι να βγει jailbreak για 4.3.6

Δεν υπαρχει 4.3.6

#2380   PANOS7

PANOS7

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2011 - 13:48

paidia isws kai na grafw se lathos topic alla eimai kainourios. thelw na kanw restore to iphone mou (ios 4.3.2) giati varaei kolhmata. mou lene na mhn to kanw giati tha mou valei thn 4.3.5 sthn opoia den ginetai jailbreak. ti na kanw;

#2381   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/08/2011 - 13:58

Καταρχάς μη γράφεις Greeklish.

SHSH έχεις για τη 4.3.2?
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2382   PANOS7

PANOS7

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2011 - 14:01

Αν κατάλαβα καλά αν έχω το install για την 4.3.2 για να το κάνω downgrade;

#2383   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/08/2011 - 14:06

Η 4.3.2 δεν υπογράφεται πλέον.

Για να κάνεις Downgrade/Restore στο συγκεκριμένο iOS θες τα ecid files. Τα έχεις?

Είσαι τωρα με JB?
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2384   PANOS7

PANOS7

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2011 - 14:11

Είμαι με JB. Μου το έκανε ένας φίλος μου. Τα αρχεία που λες δεν ξέρω καν τι είναι.
Γενικά τώρα αρχίζω να το ψάχνω το θέμα του JB

#2385   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/08/2011 - 14:14

Άνοιξε το Cydia και δες τι σου λέει πανω με πράσινα γράμματα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες