Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μεταφορά mp3 από το iPhone στο PC?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nicholas15

nicholas15

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2009 - 00:11

Παίδες θα ήθελα να μεταφέρω τα τραγούδια που βρίσκονται στο iPhone μου στο pc. Δεν γνωρίζω αν υπάρχει τέτοια εφαρμογή. Ευχαριστώ εκ των προτερων.

Edit: Greeklish to Greek

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   chrisostomos

chrisostomos

    iPH Addict

  • 631 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2009 - 00:19

Quote

Pedes tha ithela na metaferw ta tragoudia pou vriskontai sto iphone mou sto pc. Den gnorizw an ipazrxei tetoia efarmogi. Euxaristw ek twn proterwn.


Εξήγησε μας πρώτα πως βρέθηκαν τα τραγούδια μέσα στο iPhone και τότε θα βρούμε και λύση?

#3   nicholas15

nicholas15

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2009 - 03:48

βασικά πήρα το iPhone πρόσφατα και λόγο του ότι στο πανεπιστήμιο μου(αγγλία) έχουνε περιορίσει τις δυνατότητες του internet και δεν μπορώ να κατεβάσω τραγουδια και αν ήταν να τα αγόραζα όλα θα έμπαινα μέσα έκανα sync τα τραγούδια ενός φίλου μου ο οποιος δεν ειναι πια εδώ


Συγγνώμη για τα αγγλικά δεν έχω ακόμα ελληνικά στο pc.

Edit: Greeklish to Greek



#4   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/04/2009 - 03:54

iTunes έχεις στο PC σου?

#5   nicholas15

nicholas15

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2009 - 12:12

Ναι απλά έχω κάνει Sync μόνο τα Applications

#6   chrisostomos

chrisostomos

    iPH Addict

  • 631 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2009 - 12:26

Βασικά δεν πολυκατάλαβα τι ακριβώς θες να πεις αφού δεν μπορείς έτσι απλά να συγχρονίσεις το iPhone με 2 υπολογιστές εκτός και αν έχεις διαβάσει το αντίστοιχο topic, όπως και να έχει πάντως κατέβασε το diskaid από εδώ: http://www.digidna.net/diskaid/ κάντω εγκατάσταση συνέδεσε το iPhone στο pc τρέξε το diskaid και μπες στο iTunes_control - music και όλοι αυτοί οι ακαταλαβίστικοι φάκελοι είναι οι μουσική σου κανε όλους τους φακέλους αντιγραφή στον σκληρό δίσκο του pc σου και μετά ξεχώρισετα όπως θες.

#7   tso3

tso3

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2009 - 13:28

Λοιπον συνδεεις το iphone με το pc κατεβαζεις το diskaid πας root/var/mobile/media/itunes_control παρε ολους τους φακελους και καντους copy στο pc μετα βαλτα ολα τα τραγουδια στο media player εκει θα σου εμφανισει τα κανονικα ονοματα!!!(αν εχεις ασειρματο απλα βαλε το winscp βρες το  IP  του iphone και κανε log in) NAME:root PASS:alpine..Oτι ειπε ο chrisostomos λιγο πιο αναλυτικα..πρωτη φορα γραφω στο forum ελπιζω να τα ειπα καλα!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες