Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κλείνει το PC μόλις συνδέεω το iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   constantin

constantin

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2009 - 19:03

παιδια καλησπερα!εδω και 3 μερες ειμαι κατοχος του 3g iphone.οταν το πηρα του κατεβασα το itunes8 και κανα δυο φορες μου το δεχτηκε και μπηκα και του εκανα τις αρχικες ρυθμισης!απο κει και επειτα οποτε το συνδεσω μου σβηνει το pc!εκανα λοιπον remove στο itunes και το επανεγκατεστησα αλλα τπτ!αναγκαστηκα λοιπον να του κανω format!μετα το format ουτε καν το βλεπει το pc!δεν ξερω τι να κανω!παρακαλω πολυ οποιοσ γνωριζει κατι ας με πληροφορηση!ευχαριστω εκ το προταιρων!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   steliossm

steliossm

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@steliossm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:steliossm

Δημοσίευση 01/05/2009 - 19:09

εαν ειναι μπλε οθονη, τοτε κανε αναζητηση στο φορουμ για bsod....θα βρεις απαντηση

#3   constantin

constantin

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2009 - 19:11

Quote

εαν ειναι μπλε οθονη, τοτε κανε αναζητηση στο φορουμ για bsod....θα βρεις απαντηση


τι μπλε οθονη?που?δεν εχω δει κατι τετοιο!

#4   chrisostomos

chrisostomos

    iPH Addict

  • 631 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2009 - 19:11

Quote

παιδια καλησπερα!εδω και 3 μερες ειμαι κατοχος του 3g iphone.οταν το πηρα του κατεβασα το itunes8 και κανα δυο φορες μου το δεχτηκε και μπηκα και του εκανα τις αρχικες ρυθμισης!απο κει και επειτα οποτε το συνδεσω μου σβηνει το pc!εκανα λοιπον remove στο itunes και το επανεγκατεστησα αλλα τπτ!αναγκαστηκα λοιπον να του κανω format!μετα το format ουτε καν το βλεπει το pc!δεν ξερω τι να κανω!παρακαλω πολυ οποιοσ γνωριζει κατι ας με πληροφορηση!ευχαριστω εκ το προταιρων!


Φίλε μου αυτό που λες πρώτη μου φορά το ακούω και μου κάνει μεγάλη εντύπωση το να κλείνει το pc, μήπως το κατέβασες από κανένα μυστήριο site το iTunes ή ακόμα χειρότερα από torrent πάντως όπως και να έχει σου προτείνω να μπεις στο επίσημο site της apple και να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση του iTunes και αφού έχεις διαγράψει οριστικά το προηγούμενο iTunes να το κάνεις setup, ίσως πετύχει.

#5   constantin

constantin

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2009 - 19:13

Quote

Quote

παιδια καλησπερα!εδω και 3 μερες ειμαι κατοχος του 3g iphone.οταν το πηρα του κατεβασα το itunes8 και κανα δυο φορες μου το δεχτηκε και μπηκα και του εκανα τις αρχικες ρυθμισης!απο κει και επειτα οποτε το συνδεσω μου σβηνει το pc!εκανα λοιπον remove στο itunes και το επανεγκατεστησα αλλα τπτ!αναγκαστηκα λοιπον να του κανω format!μετα το format ουτε καν το βλεπει το pc!δεν ξερω τι να κανω!παρακαλω πολυ οποιοσ γνωριζει κατι ας με πληροφορηση!ευχαριστω εκ το προταιρων!




μήπως το κατέβασες από κανένα μυστήριο site το iTunes ή ακόμα χειρότερα από torrent πάντως όπως και να έχει σου προτείνω να μπεις στο επίσημο site της apple και να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση του iTunes


λυπαμαι φιλε μου αλλα πραγματικα το κατεβασα απο το επισημο site.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες