Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με αποστολή SMS


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jazzman

jazzman

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2009 - 23:06

παιδιά καλησπέρα .Έχω ένα πρόβλημα και μάλον είναι χοντρό γιατί δεν μπορώ να βρω λύση .
Ασ αρχίσω .Σήμερα το πρωί έκανα εγκατάσταση δύο προγράμματα για sms  για να έχω  landscape ...και δεν μου άρεσαν και τα απεγκατέστησα .....το αποτέλεσμα να γίνει χαμός στο κινητό και να μην μπορεί να στέλνει sms  και να μου βγάζει
error sending message
Ακόμα παρατήρησα ότι έχει πειράξει και τα παρακάτω .Δεν μπορώ να πειράξω καθόλου τις παρακάτω ρυθμίσεις
call waiting και  call forwarding ....

Κατα την γνώμη μου μάλον μου έκανε ζημιά ένα απο τα δύο προγράμματα ...τα οποία ήταν τα Ireal sms και bite sms
παιδιά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει η να μου πει έστω κάποια λύση που θα μπορέσω να επαναφέρω την λειτουργία του κινητού σε  κανονική
Στο τηλέφωνο δουλεύω cosmote whats up και έχω μέσα και κάρτα τωμ 9 ευρώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jazzman

jazzman

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2009 - 23:40

Quote

παιδιά καλησπέρα .Έχω ένα πρόβλημα και μάλον είναι χοντρό γιατί δεν μπορώ να βρω λύση .

Ασ αρχίσω .Σήμερα το πρωί έκανα εγκατάσταση δύο προγράμματα για sms  για να έχω  landscape ...και δεν μου άρεσαν και τα απεγκατέστησα .....το αποτέλεσμα να γίνει χαμός στο κινητό και να μην μπορεί να στέλνει sms  και να μου βγάζει

error sending message

Ακόμα παρατήρησα ότι έχει πειράξει και τα παρακάτω .Δεν μπορώ να πειράξω καθόλου τις παρακάτω ρυθμίσεις

call waiting και  call forwarding ....



Κατα την γνώμη μου μάλον μου έκανε ζημιά ένα απο τα δύο προγράμματα ...τα οποία ήταν τα Ireal sms και bite sms

παιδιά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει η να μου πει έστω κάποια λύση που θα μπορέσω να επαναφέρω την λειτουργία του κινητού σε  κανονική

Στο τηλέφωνο δουλεύω cosmote whats up και έχω μέσα και κάρτα τωμ 9 ευρώ


παιδιά έβγαλα το κινητό απο την φόρτιση και παρατήρησα ότι όλα δουλεύουν κανονικά τώρα ..και στέλνει μυνήματα ....
δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να έγινε ....και πριν που δεν το είχα στην φόρτιση δεν έστελνε sms ...
πραγματικά όποιος μπορεί να καταλάβει θα του κεράσω καφέ λουμίδη .....τι να πώ ....

#3   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 05/05/2009 - 23:40

Restore...
Αν δεν κανω λαθος εχει ειπωθει οτι τα 2 προγραμματα εχουν conflict μεταξυ τους...

#4   jazzman

jazzman

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2009 - 23:41

προς το παρών βλέπω ότι δουλεύει κανονικά ....δεν ξέρω ....
αν είναι θα σας ενημερώσω ξανά...

Edit:
υπάρχει πιθανότητα να μου βγει αργότερα ...ε ας περιμένω και εγώ και αν είναι τότε κανουμε restore




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες