Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Kαι ιδου τα polls...


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Kαι ιδου τα polls... (63 μέλη έχουν ψηφίσει)

Eιναι καλυτερη η οθονη του iPhone 4 απο του iPhone 3Gs ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ποια συσκευη εχει την καλυτερη οθονη (Ανάλυση, Φωτεινοτητα κτλ.) ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ποια συσκευη εχει το καλυτερο body (Κατασκευη) ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε

#16   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 31/08/2010 - 16:07

Το iPhone εχει καλυερη οθονη απο το iPhone?

χαχαχαχα Μα καλά ρε φίλε στραβός είσαι δε βλέπεις; Πιστεύω πως δεν το έχεις και γνώμη μου είναι πως αν το έχεις, κακώς το έχεις! :P :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 31/08/2010 - 21:14

χαχαχαχα Μα καλά ρε φίλε στραβός είσαι δε βλέπεις; Πιστεύω πως δεν το έχεις και γνώμη μου είναι πως αν το έχεις, κακώς το έχεις! :P :lol:

Εγώ το ξέρω.Και από την στιγμή που μιλάει η ανάλυση από μόνη της εγώ τι άλλο να πω.
Προφανώς δεν καταλάβατε το "point" του Post μου , το οποίο ήταν απλά για πλάκα όπως είναι και η ερώτηση του Poll για την οθόνη.
Ναι η Retina ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΑΟΥ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ HARDWARE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ...

#18   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 31/08/2010 - 21:33

Εγώ το ξέρω.Και από την στιγμή που μιλάει η ανάλυση από μόνη της εγώ τι άλλο να πω.
Προφανώς δεν καταλάβατε το "point" του Post μου , το οποίο ήταν απλά για πλάκα όπως είναι και η ερώτηση του Poll για την οθόνη.
Ναι η Retina ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΑΟΥ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ HARDWARE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ...

Προφανώς ειρωνικά το είπα... Κατάλαβα ότι έκανες πλάκα! Και απάντησα όπως απάντησαν στον άλλο τον καημένο που τόλμησε να πει (άκου εκεί!) ότι θεωρεί ότι το iPhone 4 δεν είναι αντάξιο του ντόρου που έγινε για αυτό.

#19   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 21:34

telephoner :ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΑΟΥ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ HARDWARE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ...


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ αυτο με τα μάτια μου άρεσε πολύ,, αφόυ κάπου διάβασα ότι επειδή έχει πολλή κοντινά pixels δεν τα βλέπει όλα το ανθρώπινο μάτι και ο φίλος ο sale ΕΧΕΙ ΩΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ 3GS :o :o :o :o

#20   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 07:30

Kαι τα αποτελεσματα...:

1)Το iPhone 4 εχει καλυτερη οθονη απο το 3Gs
2)Το iPhone 4 εχει καλυτερη οθονη απο τα αλλα κινητα
3)Το iPhone 4 εχει καλυτερο body απο τα αλλα κινητα

Θα παρακαλουσα εναν moderator να κλειδωσει το topic.

Τα σχολια σας εδω.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες