Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Ενα βήμα πριν το χωρισμό για το Apple σας?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Gadget, Σχέση ή συνήπαρξη?

Πόσο συχνά ασχολείστε με το Gadget σας όταν είστε με το ταίρι σας ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Πόσες φορές έχει γίνει αιτία τσακωμού το Gadget σας?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ποιο το αποτέλεσμα μετά τον τσακωμό?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 09:34

Καλημέρα παιδιά,
αποφάσισα να φτιάξω αυτό το Topic για να δούμε πόσο υπερβολικό είναι το ταίρι μας κ κατά πόσο το gadget μας έχει μπει ανάμεσά μας για να μας χωρίσει από την σχέση μας. Επειδή είχα μια εμπειρία πρόσφατα θα ήθελα να μοιραστούμε σε αυτό τον χώρο τα μικροκαυγαδάκια μας που πολλές φορές μπορεί να καταλήξουν και σε μόνιμη ρίξη...Προχθές άκουσα την κοπέλα μου να με κατηγορεί με ύφος απατημένης συζήγου ότι στα Apple μου κ σε μένα αυτή δεν χωράει..."Βγαίνουμε κ όλο με το iphone ασχολείσαι, δεν μου δίνεις σημασία κτλ...Άσε που θες να πάρεις κ το ipad, τότε τι θα γίνει?"
Η αλήθεια είναι ότι το μόνο που κάνω όταν βγαίνουμε είναι να κοιτάω τα e-mail μου, κ τώρα που ήταν καλοκαιρινή - μεταγραφική περίοδος να μπαίνω κάθε 20 λεπτά στο gazzetta app να δω μήπως ο καββούριας έβαλε το χέρι στην τσέπη...Τώρα που τελείωσαν οι μεταγραφές ΔΕΝ θα μπαίνω στο Gazzetta αλλά μόνο στα Mail μου, το υπόσχομαι. Ας αρχίσει η ψηφηφορία λοιπόν :
Υ.Γ : Επειδή δεν μπορούσα να προσθέσω κ άλλη ερώτηση, όποιος έχει κέφι ας μας γράψει στο τέλος αν θεωρεί υπερβολική ή όχι την στάση του άλλου του μισού...Θεωρείται ότι έχει δίκιο να διαμαρτύρεται? ΝΑΙ / ΟΧΙ.

Εγώ πιστεύω πως δεν έχει δίκιο διότι με 5 λεπτά την ώρα που ασχολούμαι δεν χάθηκε κ ο κόσμος...

Ας αρχίσει η ψηφοφορία, τα δικά σας σχόλια και γενικά τα συμπεράσματα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Ninja10R

Ninja10R

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 06/09/2010 - 09:36

Γκρίνια υπήρχε, τσακωμος όχι. Τώρα πλέον δεν υπάρχει ούτε γκρίνια, καθώς παίρνοντας το 4 της παραχώρησα το 3Gs και ασχολείται και αυτή :D

#3   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 09:43

Δεν μπορω να πω οτι ειμαι τοσο υπερβολικος με το iPhone αφου μενουμε μαζι και ετσι εχω και αλλες ασχολιες να κανω μαζι της (βολτες κτλ.). Αλλο η γυναικα μου και αλλο το iPhone !!

Τελευταία επεξεργασία από: Leonidas25, 06/09/2010 - 09:44


#4   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 09:43

Γκρίνια υπήρχε, τσακωμος όχι. Τώρα πλέον δεν υπάρχει ούτε γκρίνια, καθώς παίρνοντας το 4 της παραχώρησα το 3Gs και ασχολείται και αυτή :D

K εγώ το ίδιο έκανα αδερφέ, αλλά τι να το κάνει αφού δεν είχε Data Plan??? Τώρα που τα βρήκαμε δηλ: να μην ασχολούμαι όταν είμαστε μαζί, μου έδωσε το 3gs πίσω για να το πουλήσω να πάρω Ipad...Ότι δεν σε σκοτώνει λένε σε κάνει ποιο δυνατό, εγώ θα έλεγα ποιο τυχερό...

#5   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 09:58

Φανταστικός διάλογος.

--- Αγάπη λέω να πάμε για ψώνια, θες τίποτα;

--- μμμ


--- πάμε mall;

--- μμμ

--- θα πάμε στα hooters και θα ανέβω στο τραπέζι να κάνω στριπτιζ

--- μμμ

--- λέω να πάω με τον Νώντα τον καλύτερο σου φίλο.

--- μμμ

--- Θα πω στη μάνα μου να μείνει μαζί μας

--- μμμ

--- Πάλι με το κινητό σου παίζεις και με αγνοείς επιδεικτικά, θα χωρίσουμε λοιπόν!!!

--- μμμ

--- Το νέο iPhone 4 έχει πρόβλημα με το σήμα

--- Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !#@$^@$%&@$^&* Ποιος εγκάθετος τα λέει αυτά!!! Εσύ μόνο έμενα να ακούς...

--- αχ δεν παλεύεσαι, τι να κάνω το βρήκα, πάω να πάρω το Galaxy S

--- τι αχ μου ανεβαίνει η πίεση μπιιιιιιιππππππππππππππππππππππππ (απέθανε ο καημένος από την στεναχώρια του)


Οποιαδήποτε ομοιότητα με πραγματικά πρόσωπα ή καταστάσεις είναι τυχαία

#6   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:02

Αν σε γνώρισε με αυτό τότε θα πρέπει να ήξερε.Αν πάλι το αγόρασες μετά τότε πρέπει να ξέρεις εσύ τα ρίσκα που παίρνεις.

#7   imach

imach

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asterias4868

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:03

Γκρίνια υπήρχε, τσακωμος όχι. Τώρα πλέον δεν υπάρχει ούτε γκρίνια, καθώς παίρνοντας το 4 της παραχώρησα το 3Gs και ασχολείται και αυτή :D


φιλε εισαι ΔΙΑΝΟΙΑ 8)

#8   kamanis

kamanis

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:05

φιλε μου συνεχεισε ετσι και στο τελος αυτος που θα βαράει το κεφάλι του στο τοίχο εισαι εσυ και μονο εσυ,εχεις μπερδέψει το τηλ με το μ....... αστα να παν.

#9   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:06

Η λύση είναι απλή... Όταν είσαι έξω, χρησιμοποιείς το iPhone 'κρυφά', όταν η κοπέλα σου πάει τουαλέτα ή φανερά όταν μιλάει αυτή στο τηλέφωνο.

Επίσης όταν επισκέπτεσαι εσύ το WC (χρησιμοποιείς και την γνωστή δικαιολογία "Αγάπη είχε μία ουρά... Χαμός!") έτσι έχεις χρόνο να τσεκάρεις email, twitter και RSS reader και να ενημερωθείς για τα πάντα :-)
Behind the Scenes...

#10   imach

imach

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asterias4868

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:07

Φανταστικός διάλογος.

--- Αγάπη λέω να πάμε για ψώνια, θες τίποτα;

--- μμμ


--- πάμε mall;

--- μμμ

--- θα πάμε στα hooters και θα ανέβω στο τραπέζι να κάνω στριπτιζ

--- μμμ

--- λέω να πάω με τον Νώντα τον καλύτερο σου φίλο.

--- μμμ

--- Θα πω στη μάνα μου να μείνει μαζί μας

--- μμμ

--- Πάλι με το κινητό σου παίζεις και με αγνοείς επιδεικτικά, θα χωρίσουμε λοιπόν!!!

--- μμμ

--- Το νέο iPhone 4 έχει πρόβλημα με το σήμα

--- Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !#@$^@$%&@$^&* Ποιος εγκάθετος τα λέει αυτά!!! Εσύ μόνο έμενα να ακούς...

--- αχ δεν παλεύεσαι, τι να κάνω το βρήκα, πάω να πάρω το Galaxy S

--- τι αχ μου ανεβαίνει η πίεση μπιιιιιιιππππππππππππππππππππππππ (απέθανε ο καημένος από την στεναχώρια του)


Οποιαδήποτε ομοιότητα με πραγματικά πρόσωπα ή καταστάσεις είναι τυχαία


καλα λεμε μου εφτιαξες την μερα :lol: χαχαχαχα

#11   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:11

χαχαχα...τρελλες ατακες ακουσα τον αυγουστο στις διακοπες οπου και βγηκε το jailbreak..
Φυσικα επειση ηταν η πρωτη μου φορα περασα αρκετες ωρες διαβαζοντας το forum ωστε να κανω σιγουρα βηματα και να περναω σωστα προγραμματα..
Πλεον οκ ηρεμησα και εστρωσαν λιγο τα πραγματα..
Αλλα τι μου θυμισατε..χαμος!!!

αχαχαχαχα...γελαω μονος μου!!!

#12   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:12

Mε το iPhone δεν υπάρχει πρόβλημα, ούτως ή άλλως οι μέρες που καιγόμουν πάνω του έχουν περάσει ανεπιστρεπτί αλλά και πάλι όπως ακόμα ένας συμφορουμίτης έχω εφαρμόσει το "διαίρει και βασίλευε" παραχωρώντας το 2G με ότι game έχω. Με το το StarCraft να δώ πως θα τα μπαλώσω :(

#13   imach

imach

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asterias4868

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:13

Η λύση είναι απλή... Όταν είσαι έξω, χρησιμοποιείς το iPhone 'κρυφά', όταν η κοπέλα σου πάει τουαλέτα ή φανερά όταν μιλάει αυτή στο τηλέφωνο.

Επίσης όταν επισκέπτεσαι εσύ το WC (χρησιμοποιείς και την γνωστή δικαιολογία "Αγάπη είχε μία ουρά... Χαμός!") έτσι έχεις χρόνο να τσεκάρεις email, twitter και RSS reader και να ενημερωθείς για τα πάντα :-)


Επισης να την πας φιλε σε βιτρινες να της αποσπας την προσοχη!!εκει δεν θα εχει παραπονο ;)

#14   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:17

Αλλάξτε γκόμενες βρείτε κάποια που να μην σας τα πρήζει(Υπάρχουν εως και 20 κομμάτια σε ολη την Ελλάδα) η να έχει μια καρφίτσα μαζί της να σας τα ξεφουσκώνει μετα.

#15   c200amgpacket

c200amgpacket

    Advanced Member

  • 874 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:18

Tης πηρα και της γυναικας μου και τωρα παιζουμε και οι δυο !!!!!!!!!!
χαχαχαχαχα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες