Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Ενα βήμα πριν το χωρισμό για το Apple σας?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Gadget, Σχέση ή συνήπαρξη?

Πόσο συχνά ασχολείστε με το Gadget σας όταν είστε με το ταίρι σας ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Πόσες φορές έχει γίνει αιτία τσακωμού το Gadget σας?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ποιο το αποτέλεσμα μετά τον τσακωμό?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   lagoudakis

lagoudakis

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:30

αν βγεις πχ 2 ωρες εξω με την κοπελια σου και την 1 παιζεις με το iphone τοτε εχει τα δικια της,αλλα αν στο 2ωρο ασχοληθεις 10-15' τοτε εχεις δικιο εσυ,αλλα αν ειναι να παιξεις με το iphone τοτε γιατι να βγεις με την δικια σου;γενικα οτι ειναι ακραιο απο οποια πλευρα και αν ειναι δεν βγαινει για καλο,ξερω περιπτωση που καποιος στο μονο που εδινε σημασια ηταν το κινητο του και το pc του,εβγαινε με την κοπελια του και στις 3 ωρες τις 2 τις περναγε με το κινητο,ε στο τελος βρηκε η κοπελια εναν "καλουπατζη"και επαιζε και αυτη μαζι του :lol: και ελεγε ο αλλος γιατι να το κανει αυτο,τι της εκανα;και του λεω αυτο ειναι ρε φιλε δεν τις εκανες τιποτα :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: lagoudakis, 06/09/2010 - 10:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   multidanze

multidanze

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Twitter:@bouzikas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:13

Κι εγώ έχω το iPhone 3G[S] και της πήρα το iPhone 3G. Όταν πήγαμε να πάρω την επιδότηση συσκευής και έβλεπε συσκευές μου ζήτησε ΜΟΝΟ iPhone! χαχαχαχ... Η καλύτερη λύση είναι να της πάρεις iPhone! ;)

#18   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 06/09/2010 - 14:31

Γκρίνια υπήρχε, τσακωμος όχι. Τώρα πλέον δεν υπάρχει ούτε γκρίνια, καθώς παίρνοντας το 4 της παραχώρησα το 3Gs και ασχολείται και αυτή :D


χαχαχαχαχαχαχαχα και εγώ ακριβός το ίδιο έκανα :)

#19   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/09/2010 - 21:52

χαχα..παιδια καλα τα λετε..αλλα δειτε το και απο τη δικη μας πλευρα (υπαρχουμε και εμεις εδω!!)
εγω εχω iphone,εκεινος οχι..αλλα μολις αρχισει λιγο η γκρινια υπαρχουν λυσεις..
1)του το παραχωρω για λιγο για να παιξει παιχνιδι
2)του παραχωρω (παλι για λιγο) το laptop για να παιξει warcraft!!
3)του παραχωρω εμενα (και μαλλον ειναι η καλυτερη λυση)
περαν της πλακας..αμα το gadgeτακι οπως και αν λεγεται αυτο σου τρωει τον περισσοτερο χρονο..αστο καλυτερα!!υπαρχουν και τα μοναστηρια (και με συνδεση wifi παρακαλω!!)

#20   Chris123GR

Chris123GR

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 07/09/2010 - 22:10

χαχα..παιδια καλα τα λετε..αλλα δειτε το και απο τη δικη μας πλευρα (υπαρχουμε και εμεις εδω!!)
εγω εχω iphone,εκεινος οχι..αλλα μολις αρχισει λιγο η γκρινια υπαρχουν λυσεις..
1)του το παραχωρω για λιγο για να παιξει παιχνιδι
2)του παραχωρω (παλι για λιγο) το laptop για να παιξει warcraft!!
3)του παραχωρω εμενα (και μαλλον ειναι η καλυτερη λυση)
περαν της πλακας..αμα το gadgeτακι οπως και αν λεγεται αυτο σου τρωει τον περισσοτερο χρονο..αστο καλυτερα!!υπαρχουν και τα μοναστηρια (και με συνδεση wifi παρακαλω!!)


Τι από τα τρία κάνεις με πιο βαριά καρδιά ? :rolleyes:

#21   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/09/2010 - 22:12

Τι από τα τρία κάνεις με πιο βαριά καρδιά ? :rolleyes:

χαχα..ακομα κανενα!!απλα τον ψηνω λιγο ;)

#22   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 07/09/2010 - 22:24

Δυο είναι η λύσεις!

Η αλλάζετε τηλέφωνο (και δίνετε το παλιό στην κοπέλια σας/γυναικα σας), η κρατάτε το παλιό, και αλλάζεται την κοπέλια σας/γυναικα σας! .. 8)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#23   Chris123GR

Chris123GR

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 08/09/2010 - 14:20

Ευτυχώς και εγώ αλλά και η γυναίκα μου είμαστε τρελοί Gadget maniacs ........... αν είχαμε και λεφτά να πάρουμε τα gadgets που θέλουμε θα ήταν ακόμα καλύτερα ! :P Αλλά δεν πειράζει ........... παρηγορούμε ο ένας τον άλλον ...... με το παραπάνω ! :P

#24   GEOPAD

GEOPAD

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2010 - 14:32

Apple against sex =. X

#25   angmar

angmar

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2010 - 14:39

Mε το iPhone δεν υπάρχει πρόβλημα, ούτως ή άλλως οι μέρες που καιγόμουν πάνω του έχουν περάσει ανεπιστρεπτί αλλά και πάλι όπως ακόμα ένας συμφορουμίτης έχω εφαρμόσει το "διαίρει και βασίλευε" παραχωρώντας το 2G με ότι game έχω. Με το το StarCraft να δώ πως θα τα μπαλώσω :(


Αγόρασε ακόμα ένα και βάλτην να μάθει να παίζει. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ. Βάλτο στο μακμπούκ, βρήκα πως κλείνει το acceleration, όλα μια χαρά.

#26   steved

steved

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/09/2010 - 14:39

Καλημέρα παιδιά,
αποφάσισα να φτιάξω αυτό το Topic για να δούμε πόσο υπερβολικό είναι το ταίρι μας κ κατά πόσο το gadget μας έχει μπει ανάμεσά μας για να μας χωρίσει από την σχέση μας. Επειδή είχα μια εμπειρία πρόσφατα θα ήθελα να μοιραστούμε σε αυτό τον χώρο τα μικροκαυγαδάκια μας που πολλές φορές μπορεί να καταλήξουν και σε μόνιμη ρίξη...Προχθές άκουσα την κοπέλα μου να με κατηγορεί με ύφος απατημένης συζήγου ότι στα Apple μου κ σε μένα αυτή δεν χωράει..."Βγαίνουμε κ όλο με το iphone ασχολείσαι, δεν μου δίνεις σημασία κτλ...Άσε που θες να πάρεις κ το ipad, τότε τι θα γίνει?"
Η αλήθεια είναι ότι το μόνο που κάνω όταν βγαίνουμε είναι να κοιτάω τα e-mail μου, κ τώρα που ήταν καλοκαιρινή - μεταγραφική περίοδος να μπαίνω κάθε 20 λεπτά στο gazzetta app να δω μήπως ο καββούριας έβαλε το χέρι στην τσέπη...Τώρα που τελείωσαν οι μεταγραφές ΔΕΝ θα μπαίνω στο Gazzetta αλλά μόνο στα Mail μου, το υπόσχομαι. Ας αρχίσει η ψηφηφορία λοιπόν :
Υ.Γ : Επειδή δεν μπορούσα να προσθέσω κ άλλη ερώτηση, όποιος έχει κέφι ας μας γράψει στο τέλος αν θεωρεί υπερβολική ή όχι την στάση του άλλου του μισού...Θεωρείται ότι έχει δίκιο να διαμαρτύρεται? ΝΑΙ / ΟΧΙ.

Εγώ πιστεύω πως δεν έχει δίκιο διότι με 5 λεπτά την ώρα που ασχολούμαι δεν χάθηκε κ ο κόσμος...

Ας αρχίσει η ψηφοφορία, τα δικά σας σχόλια και γενικά τα συμπεράσματα...


+1000 χαχα ακριβως τα ιδια και γω gazzetta με μανια μπας και ανακοινωσουν τον gallas και μου εσκασε boumsong τελικα :P μεχρι που της πηρα ενα 3g και ηρεμησε χαχαχαχαχα

#27   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2010 - 14:55

εγω παιδια προλαβα και παντρευτηκα οποτε δεν μιλαει καθολου τωρα.που να παει με τρια παιδια.το βραδυ παιζει και λιγο lets golf για να γλυτωνω την γκρινια.της το δινω 100% φορτιζμενο και μετα θελει φορτιση παλι.της ειπα με την ανανεωση θα της παρω το galaxy γιατι αλλιως δεν το βλεπω καλα το 4αρακι μου




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες