Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Snow Stack 3D Wall


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   WileECoyote

WileECoyote

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2010 - 22:58

Παίρνοντας αφορμή από εδώ.
(Δεν τρέχει σε Firefox και απ' όσο ξέρω ούτε σε IExplorer, τρέχει όμως στον Chrome).

Τελευταία επεξεργασία από: WileECoyote, 13/10/2010 - 23:07


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   WileECoyote

WileECoyote

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2010 - 23:18

...Δεν ξέρω γιατί εμφανίστηκε έτσι το post (και δεν με αφήνει να το διορθώσω). Τέλος πάντων αυτό ήθελα να γράψω:

Παίρνοντας αφορμή από το post "Το App Wall της Apple έρχεται στο Mac σας!", υπάρχει μια εντυπωσιακή σελίδα, φτιαγμένη έτσι ώστε να εκμεταλλεύεται τις δυνατότητες του Safari (έκδοση 4 και νεότερη). Φορτώνει εικόνες από το flickr και τις παρουσιάζει σε τρισδιάστατο τοίχο στον οποίο μπορείς να κινηθείς μπρος-πίσω, να τρέξεις κλπ. Προσοχή: χρησιμοποιείστε τα βελάκια του πληκτολογίου, όχι το ποντίκι. Όσο πατάτε το δεξί βελάκι φορτώνει εικόνες. Όταν θεωρήσετε ότι φορτώθηκαν αρκετές μπορείτε να αρχίσετε να κινήστε με τα βελάκια. Με space μεγενθύνει την επιλεγμένη εικόνα.
Η σελίδα βρίσκεται εδώ.
(Δεν τρέχει σε Firefox και απ' όσο ξέρω ούτε σε IExplorer, τρέχει όμως στον Chrome).

#3   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 13/10/2010 - 23:25

...Δεν ξέρω γιατί εμφανίστηκε έτσι το post (και δεν με αφήνει να το διορθώσω). Τέλος πάντων αυτό ήθελα να γράψω:

Παίρνοντας αφορμή από το post "Το App Wall της Apple έρχεται στο Mac σας!", υπάρχει μια εντυπωσιακή σελίδα, φτιαγμένη έτσι ώστε να εκμεταλλεύεται τις δυνατότητες του Safari (έκδοση 4 και νεότερη). Φορτώνει εικόνες από το flickr και τις παρουσιάζει σε τρισδιάστατο τοίχο στον οποίο μπορείς να κινηθείς μπρος-πίσω, να τρέξεις κλπ. Προσοχή: χρησιμοποιείστε τα βελάκια του πληκτολογίου, όχι το ποντίκι. Όσο πατάτε το δεξί βελάκι φορτώνει εικόνες. Όταν θεωρήσετε ότι φορτώθηκαν αρκετές μπορείτε να αρχίσετε να κινήστε με τα βελάκια. Με space μεγενθύνει την επιλεγμένη εικόνα.
Η σελίδα βρίσκεται εδώ.
(Δεν τρέχει σε Firefox και απ' όσο ξέρω ούτε σε IExplorer, τρέχει όμως στον Chrome).


Ναι.. Υποστηρίζει μόνο Safari για Full Usage .. Διοτι στον Safari κάνει ενα 3D effect και είναι και πιο γρήγορο στην πλοήγηση..

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 13/10/2010 - 23:25





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες