Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3GS vs Nokia N97


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/08/2009 - 11:54

Να πω κατι γενικοτερο...Οποιος δοκιμασει το Iphone παρα τα "ελατωματα" που του εχει κληροδοτησει η apple δυσκολα θα παει παλι σε κινητο χωρις οθονη αφης.Και σαν του Iphone ουτε το HTC ουτε το i8910 samsung εχει.Αλλα δεν εχω δοκιμασει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   desolatorgr

desolatorgr

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/08/2009 - 12:33

αν και δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ iphone θα συμφωνήσω ότι η οθόνη του i8910 επιδέχεται βελτίωση. και όσον αφορά την απόκριση και όσον αφορά τις δαχτυλιές.

#18   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/08/2009 - 12:39

Ειναι νομιζω η μονη κοντινη σε Iphone αλλα οπως λες θελει βελτιωσεις. Η μπαρα στο πλαϊ ειναι παλιας τεχνολογιας.

#19   iorakog

iorakog

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/08/2009 - 22:38

παιδια εγω το επιασα στα χερια μου το omnia hd και τρελαθηκα ,η αποκριση του κ η ταχυτητα του ειναι αμεσα συγκρισιμη με το iphone αν η apple δεν απαντησει σε επιπεδο hardware τοτε τους βλεπω να ειναι περαστικοι απο την αγορα κινητων οπως παλιοτερα η sharp που ειχε την καλυτερη καμερα κ μετα εμεινε πισω! ημουν τρελαμενος με το iphone αλλα κακα τα ψεματα μια καλη καμερα μου ελειπε κ τωρα που βλεπω οτι μπορω να εχω ταχυτητα μαζι με καμερα με φλασ τοτε ειμαι ατοιμος να αλλαξοπιστησω!!

#20   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2009 - 22:56

Υποκειμενικο βεβαια αλλα κι εγω επιασα το i8910 στα χερια μου και στο Πλαισιο και απο καποιον που το πουλαγε αλλα σε σχεση με το iphone η οθονη του δεν ειχε συγκριση. Για καμερα δεν ξερω γιατι δεν με απασχολει και πολυ.

Εχω ακουσει καλα λογια για το LG ARENA αλλα δεν το εχω δει.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες