Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPod Touch 4g & Iphone 4.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   pidaios

pidaios

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2011 - 10:11

Μα αυτό εννοώ GPS. Χωρίς wifi. Θα το δοκιμάσω άν είναι και θα σας πώ μόλις βρώ κάποιο iPod :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   KostasDano

KostasDano

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 15:48

Εγώ πήρα τα Χριστούγεννα το ipod touch 4g... Αν και ο βασικός του ρόλος είναι να ακούς μουσική, μπορεί να κάνει σχεδόν ότι κ το Iphone, κοστίζει κάμποσα κατοστάρικα λιγότερο, είναι πιο λεπτό κ λιγότερο εύθραυστο....

#33   Hatsos

Hatsos

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/08/2011 - 18:45

φίλε μου demollyon ο καθενας αν είχε λεφτα θα αγόραζε το 4 και οποιος δεν είχε τοσο θα έπερνε το touch 4g...

Συμφωνω και πιστεύω ότι είναι καλύτερα να πάρεις iPod touch και κάποιο άλλο κινητό! Κατα την γνώμη μου το iPhone 4 δεν αξίζει τόσα λεφτά. Face time έλεος πια σιγά την καινοτομία ρε παιδιά

#34   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:16

Δεν έχουν σχέση οι 2 συσκευές.
Προσωπικά διάλεξα το iPod επειδή ακούω πάρα πολύ μουσική και δε κάνω τίποτα άλλο και για αυτό θέλω τη μέγιστη δυνατή αυτονομία. Φυσικά βαράω το κεφάλι μου που πήρα τα 8GB αντί για τα 32, γιατί ταινίες δε χωράνε ούτε για αστείο, αλλά τώρα δε γίνεται τίποτα. Όπως και να έχει σαν συσκευή τη λατρεύω!

#35   GREGORY1234

GREGORY1234

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gregoryip0d

Δημοσίευση 05/06/2013 - 10:40

εμενα ο μικρος μου αδερφος που εχει το iPod touch 4 και του βαζω κατι τραγουδια που του αρεσουν εχω παρατηρησει οτι οταν τα κατεβαζω απο youtube και τα περναω στο itunes μου τα βγαζει στο ipod σαν βιντεο και οχι μουσικη....γιατι????




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες