Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Convert exe file to ipa


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   stradakias

stradakias

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/12/2010 - 00:39

Ρε παιδια εχω ενα σημαντικο θεμα. Εχω ενα προγραμμα πολυ σημαντικο για εμενα και μαλιστα ειναι απο Αμερικη αλλα ειναι σε exe μορφη για Windows Mobile κινητα (μη χε..........ω !!!)
Την εχω ψωνισει διοτι φαντασου οτι το προγραμμα ειναι απο Αμερικη, εκει δεν σκεφτηκαν οτι υπαρχουν και ανθρωποι που τυχαινει να εχουν ενα Iphoneeee!!!
ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ επειδη το προγραμμα ειναι σημαντικο για εμενα, εχει καποιος προσπαθησει κατι παρομοιο ή να εχει ακουσει ή να ψαξει μαζι μου μηπως και βρει κατι που δεν εχω βρει.
Ευχαριστω εκ των προτερων ολους σας. :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   arisgamatos

arisgamatos

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Twitter:@arisyo13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:arisyo13

Δημοσίευση 08/12/2010 - 00:44

Ποιο προγραμα ειναι?

#3   stradakias

stradakias

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/12/2010 - 00:49

Ειναι μια ηλεκτρονικη βιβλιοθηκη εγγραφων, δεν εχει σημασια το προγραμμα. Το προγραμμα ειναι exe. Το θεμα ειναι πως θα μπει στο μηλοφωνακι μου !!!

#4   arisgamatos

arisgamatos

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Twitter:@arisyo13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:arisyo13

Δημοσίευση 08/12/2010 - 00:53

Ειναι μια ηλεκτρονικη βιβλιοθηκη εγγραφων, δεν εχει σημασια το προγραμμα. Το προγραμμα ειναι exe. Το θεμα ειναι πως θα μπει στο μηλοφωνακι μου !!!

Οχι αυτο που ζητας δεν γινεται.. υπαρχει διαφορετικη βαση δεδομενων στις .exe εφαρμογες
Ειναι σαν να θες να βαλεις μια μηχανη απο αυτοκινιτο πανω σε ενα μηχανακι..
Ισως να υπαρχει το ιδιο αναλογο προγραμα για iPhone που να ειναι σε μορφη .ipa
Θα με βοηθουσες περισοτερο αν μου ελεγες την εφαρμογη μηπως καταφερω και βρω αν υπαρχει η αναλογη για Iphone

#5   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/12/2010 - 00:56

Φίλε αυτό που λες δεν γίνεται . Προσπάθησε να βρεις κάποιο συμβατο με ΙΟS πρόγραμμα ή αν το πρόγραμμα περιέχει κάποια αρχεία εγγράφων μήπως μπορέσεις να τα εξαγάγεις σε κάποια μορφή που ,μπορείς να τα αξιοποιήσεις . Σε αυτό σίγουρα θα βρεις κάποιους να στο κάνουν

#6   stradakias

stradakias

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/12/2010 - 01:08

Φίλε αυτό που λες δεν γίνεται . Προσπάθησε να βρεις κάποιο συμβατο με ΙΟS πρόγραμμα ή αν το πρόγραμμα περιέχει κάποια αρχεία εγγράφων μήπως μπορέσεις να τα εξαγάγεις σε κάποια μορφή που ,μπορείς να τα αξιοποιήσεις . Σε αυτό σίγουρα θα βρεις κάποιους να στο κάνουν

H εφαρμογη σιγουρα δεν υπαρχει οπου και να ψαξεις πιστεψε με. Δεν μπορω να αναφερω την εφαρμογη, για ΕΙΔΙΚΟΥΣ λογους (συγχωρηστε με)
αλλα δεν υπαρχει. Το εχω τσεκαρει και απο USA οτι δεν βγαινει.
Θα συνεχισω να ψαχνω και θα δω. Θα κοιταξω να δω μηπως καταφερω και κανω extract καποια αρχεια που θελω.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες