Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

BeeJive IM for iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
148 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/07/2009 - 22:55

ξερει κανεις να μου πει γιατι οταν παω να μπω μου λεει no.paid.license.found???
Αν υπαρχει τροπος λυσεις θα η8ελα να τον ακουσω!!!!
Ευχαριστω!!!



εχω το ιδιο προβλημα! :( καποιος να βοηθησει παιδια!!και τα Push δεν λειτουργουν παρολο που τα εχω ενεργοποιησει απο τις ρυθμισεις και ειμαι και συνδεδεμενος


Το "no.paid.license.found" εμφανίζεται είτε γιατί κάποια στιγμή εγκαταστήσατε το BeeJive σπασμένο και είστε blacklisted είτε γιατί η εφαρμογή δεν είναι αγορασμένη αλλά .ipa

Τα "free .ipa" Beejive συνήθως δεν λειτουργούν για πολύ καιρό. Εφόσον χρησιμοποιείται την εφαρμογή αγοράστε την! Είναι από τις καλύτερες εφαρμογές του Ap store!

Η λύση για το "no.paid.license.found" από το επίσημο forum του BeeJive:

If you are getting a license error message (no.paid.license.found, License key suspended, etc.) because you installed a cracked application after we implemented our anti-piracy measures, then you will need to do the following to use BeejiveIM again:

- Purchase BeejiveIM via the iTunes App Store
- Send your iTunes receipt, your device ID (UDID), and your iTunes account name to support@beejive.com
- completely delete the cracked application, restart the phone, and install the purchased version.

Your request will take 24 to 48 hours to process. Your phone will be unblocked once we verify your purchase, and should be available to use without any further steps.

Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 08/07/2009 - 12:01

καλα χαιρω πολυ.....αμα ειναι να το αγορασουμε....

#138   jakeduth

jakeduth

    iPH Enthousiast

  • 440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Rambokouklo

Δημοσίευση 24/09/2009 - 11:34

παιδιά στο xsellize υπάρχει έτοιμο το beejive. το μόνο που θέλετε είναι να το κάνετε install μέσω itunes. είναι patsarismeno και δεν σου βγάζει error. παραθέτω το link. το δοκίμασα και παίζει. Να δηλώσω ότι είχα φάει kick επειδή το είχα αγοράσει από άλλο μαγαζί :-p
πατήστε εκεί που λέει: *Download Beejive Here*
Κατεβάστε το-----itunes----sync----τέλος


http://www.xsellize....ead.php?t=63108

Τελευταία επεξεργασία από: jakeduth, 24/09/2009 - 11:42


#139   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 24/09/2009 - 17:42

φιλε εγω το κατεβασα αλλα δεν εχω καταλαβει πως το βαζουμε στο itunes οταν ανοιγει με rar. :blink: :unsure:

#140   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 24/09/2009 - 18:11

ξεχνα το φιλε το βρικα :D Παιδια οντως καλε λεει ο φιλος μας δοκιμαστε το :DDDDDDDDD λειτουργει και σε εμενα :D ευχαριστω φιλε!

#141   jakeduth

jakeduth

    iPH Enthousiast

  • 440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Rambokouklo

Δημοσίευση 24/09/2009 - 18:54

το θεό που μ'έκανε καλό άνθρωπο!!! :lol: :lol: :lol:

#142   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 07/11/2009 - 16:51

παιδια δεν βρικα ακρη.ας πει καποιος την διαδικασια στα ελλινικα πλζ

#143   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 23/11/2009 - 16:59

Special offer:

Το beejive είναι διαθέσιμο σε ειδική προσφορά... μόνο 5,49€. Όποιος ψάχνει για ένα καλό IM ήρθε η ώρα να το αποκτήσει στην χαμηλότερη τιμή που έχει διατεθεί μέχρι σήμερα -> Appstore link
Behind the Scenes...

#144   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 18/12/2009 - 09:37

Η προσφορά επανέρχεται λόγο εορτών: 5,49€ -> Appstore link
Behind the Scenes...

#145   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 16/01/2010 - 23:07

Βρε παιδιά θέλω το beejive. Καποιος να μου το δώσει ρε γαμωτο. Δεν είναι ότι λυπαμε τα ευρο αλλά δεν μπορώ να βγάλω pay pal . Γίνετε να μου στείλει κάποιος το beejive ipa? δεν μπορώ να το βάλω σπασμενω γιατί μάλλον καταλαβαίνει ότι το είχα κάποτε σπασμένο κ δεν ανοίγει με τίποτα

#146   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/01/2010 - 23:24

Και γιατί να βάλεις paypal; Άλλωστε το ελληνικό Appstore δεν δέχεται paypal απ' όσο ξέρω. Επιπλέον αν σου εμφανίζει το σφάλμα που λες λογικά θα το εμφανίζει και σε άλλους. Οπότε είτε αγόρασε το, είτε δοκίμασε άλλες εκδόσεις μέχρι να βρεις μια να λειτουργεί, είτε χρησιμοποιήσε κάποιο άλλο από τα δωρεάν που υπάρχουν.

#147   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 16/01/2010 - 23:34

Έχω το Im+ αλλά το beejive είναι πιο καλό . Πρέπει να βάλω κάρτα για να το αγοράσω κ δεν γίνετε με τίποτα αυτό. Νομίζω πως το beejive έχει ημερομηνία ληξεις σαν σπασμένο οπότε τσάμπα ο κοπος να προσπαθήσω να βάλω παλιά έκδοση.τι να κάνω γαμωτο.

#148   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/01/2010 - 15:19

Βρε παιδιά θέλω το beejive. Καποιος να μου το δώσει ρε γαμωτο. Δεν είναι ότι λυπαμε τα ευρο αλλά δεν μπορώ να βγάλω pay pal . Γίνετε να μου στείλει κάποιος το beejive ipa? δεν μπορώ να το βάλω σπασμενω γιατί μάλλον καταλαβαίνει ότι το είχα κάποτε σπασμένο κ δεν ανοίγει με τίποτα



Έχω το Im+ αλλά το beejive είναι πιο καλό . Πρέπει να βάλω κάρτα για να το αγοράσω κ δεν γίνετε με τίποτα αυτό. Νομίζω πως το beejive έχει ημερομηνία ληξεις σαν σπασμένο οπότε τσάμπα ο κοπος να προσπαθήσω να βάλω παλιά έκδοση.τι να κάνω γαμωτο.


Το beejive χρησιμοποιει ενα συστημα που ανιχνευει αν το εχεις αγορασει η οχι και ετσι μπλοκαρει τις σπασμενες εκδοσεις αλλα και τα account που προσπαθουν να κανουν login με σπασμενη εκδοση. Αυτο που εχεις να κανεις ειναι να το αγορασεις (αξιζει τα λευτα του) και να τους στειλεις ενα mail με τα στοιχεια της αποδειξης και της συσκευης σου για να σε ξεμπλοκαρουν και να μπορεσεις να το χρησιμοποιησεις. Για την καρτα που λες δε χρειαζεται πιστωτικη, πανε βγαλε μια χρεωστικη στην τραπεζα σου και βαλε μονο 10€ μεσα αν εχεις δισταγμους για το ποσο ασφαλες ειναι.

Just like underwear, passwords should be changed often...


#149   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 20/01/2010 - 01:05

Πρέπει να το αγοράσεις φίλε...Πάντως αξίζει το λεφτά του και με το παραπάνω....Αν και πιστεύω πως κάποια στιγμή θα το ξαναβάλουν σε προσφορά!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες