Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

USB cable και ακουστικά!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Stala

Stala

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 13/07/2009 - 20:39

Καλησπέρα και από εμένα..
Θα ήθελα να ρωτησω που μπορω να βρω τα καινουρια ακουστικα του νεου iphone 3gs με την αυξομειωση της εντασης.Απο οτι γνωριζω κανουν και στο 3G οποτε θα μου κανουν.Ελλάδα δεν εχουν ερθει?

Επισης που αλλού εκτός απο vodafone μπορω να βρω usb dock connector ??σε rainbow kai document ειδα οτι υπάρχει ελλειψη.
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 13/07/2009 - 23:00

για τα ακουστικα λογικα για Ελλαδα θα περιμενεις μεχρι να ερθει το 3g s αλλιος e-bay

#3   Stala

Stala

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 13/07/2009 - 23:55

τελικα τα φερνει κ η document αλλα.....

http://www.document....emart&Itemid=56

"Το χειριστήριο και το μικρόφωνο είναι συμβατά μόνο με τα νέα iPod nano (4ης γενιάς), iPod classic (120GB), iPod touch (2ης γενιάς) και iPhone 3GS. Το χειριστήριο υποστηρίζεται από το iPod shuffle (3ης γενιάς). Ο ήχος υποστηρίζεται από όλα τα μοντέλα iPod."


Ευχαριστω για την αμεση απαντηση παντως..

#4   Stala

Stala

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/07/2009 - 10:52

Usb dock connector τελικα πηρα απο vodafone...τωρα μου μενουν τα ακουστικα...η αληθεια ειναι οτι ειχα ψηθει πολυ για τα καινουρια της apple αλλα εκτος του οτι ειναι πολυ ακριβα δεν μου κανουν κιολας!!!!
Τι αλλο θα προτεινατε για καλο hands free 3,5 mm jack?να παρω σβαρνα τα μαγαζια ή να προτιμισω το νετ?
Καμια συγκεκριμενη προταση???

υ.γ: ειχα παρει μια φορα καποια με 10 ευρο απο public και δεν λειτουργουσαν καν..καθε φορα που με επαιρναν τηλεφωνο ακουγοταν ενα απαισιο βουητο...ακομα τα κλαιω τα 10 ευρουλακια....




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες