Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

[Οδηγός] Jailbreak iPhone 4.3.1 για Windows με Redsnow....


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
697 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   stelioschris

stelioschris

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2011 - 19:50

Καλησπέρα σε ολους. μπορει να μην γραφω αλλα καθημερινα σας διαβαζω. κώστα συμφωνω φιλαρακι με τους θπολοιπους οτι τα σπας....
μια ερωτηση κρισεως. εχω το 4 με 4.2.1 jailbreak. υπαρχει καποιος ουσιαστικος λογος να να παω ας πουμε στην 4.3.1 και να τα κανω ολα αυτα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/04/2011 - 19:52

Καλησπέρα σε ολους. μπορει να μην γραφω αλλα καθημερινα σας διαβαζω. κώστα συμφωνω φιλαρακι με τους θπολοιπους οτι τα σπας....
μια ερωτηση κρισεως. εχω το 4 με 4.2.1 jailbreak. υπαρχει καποιος ουσιαστικος λογος να να παω ας πουμε στην 4.3.1 και να τα κανω ολα αυτα?


Εάν σου δουλεύει το μηλοφωνάκι μια χαρά και χωρίς πρόβλημα φιλαράκι όχι δεν υπάρχει λόγος για μένα το λέει και η υπογραφή μου...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#123   panagiotisspu

panagiotisspu

    iPH Contributor

  • 1110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:http://adf.ly/WdIoA

Δημοσίευση 04/04/2011 - 19:52

παιδια εχω ανοιξει το cydia και ξανα κανω αποκατασταση σιγα σιγα...δν μου βγαζει πανω πανω με πρασσινα γραμματακια την 4.3.1 γιατι εχει την 4.2.1!!!και δν εμφανιζει το hotspot....

#124   stelioschris

stelioschris

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2011 - 19:55

σωστο αυτο που γραφεις φιλε. γιαυτο το ρωταω διοτι γιαυτο που το θελω και αυτα που του κανω
δεν εχω κανενα προβλημα. ασχετο και μην με βρισετε γιαυτο. πως λεμε αυτο που πρεπει να κατεβασω
απο cydia για να διαγραφω τις εφαρμογες που κατεβαζω απο εκει??ευχαριστω και σορυ....

#125   quiverquill

quiverquill

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:04

τωρα που σου γραφω ειμαι με 7 ωρες χρησης κ 24 αναμονη και ειμαι στο44%.καλα δεν ειναι;


:blink:
:unsure:

Απ οτι καταλαβα...
οτι θελουν κανουν τα μηλοφωνα.Σε αλλουσ κρατανε την μπαταρια, σε αλλους τη λιωνουν!
σε αλλους χανουν τις μπαρες,σε αλλους οχι.Σε αλλους κολλαει το cydia και αλλοι to τρεχουν κανονικα...

ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ...Να παρω καμια παντοφλα SAMSUNG ?

Τεσπα,
για να μην την πατησω παλι, κατεβασα το tiny umbrella και εσωσα τα shshs. Tωρα? Για τα shshs εννοω. που μπορω να τα κρατησω?τα γραφω καπου? γινεται export καπως? πως τα κραταω γιατι παω για format στο pc και δεν ξερεις τι γινεται, μπορει να θελησω να γυρισω στην 4.2.1.
εψαξα για καποιο οδηγο αλλα τπτ..

Ευχαριστω,

#126   spimar7

spimar7

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:07

Κώστα ένα μεγάλο μπραβο και από μένα, κάποια παιδιά αξίζουν πολλά συγχαρητήριά και ένα από αυτά είσαι σίγουρα εσύ

#127   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:08

σωστο αυτο που γραφεις φιλε. γιαυτο το ρωταω διοτι γιαυτο που το θελω και αυτα που του κανω
δεν εχω κανενα προβλημα. ασχετο και μην με βρισετε γιαυτο. πως λεμε αυτο που πρεπει να κατεβασω
απο cydia για να διαγραφω τις εφαρμογες που κατεβαζω απο εκει??ευχαριστω και σορυ....


Στέλιο μου βρες την ενότητα Cydia για να μην βγούμε offtopic σε ευχαριστώ....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#128   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:09

Κώστα ένα μεγάλο μπραβο και από μένα, κάποια παιδιά αξίζουν πολλά συγχαρητήριά και ένα από αυτά είσαι σίγουρα εσύ


Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να σαι καλά....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#129   grigoris

grigoris

    iPH Member

  • 259 μηνύματα
  • Twitter:@gr_kotopoulis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:grigoris1

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:12

εγω θελω να βαλω την 4.3.1 για των μοναδικο λογω θεμα μπαταριας.
με την 4.2.1 μου κραταει 1,5 μερα αν δεν το χρησημοποιο.
με την 4.1 θυμαμαι 2 μερες και να το δουλεβω.
ελπιζω η 4.3.1 να ειναι καλυτερη σε θεμα μπαταριας.
και να εχει καπως καλυτερο σημα το wifi.

#130   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:17

εγω θελω να βαλω την 4.3.1 για των μοναδικο λογω θεμα μπαταριας.
με την 4.2.1 μου κραταει 1,5 μερα αν δεν το χρησημοποιο.
με την 4.1 θυμαμαι 2 μερες και να το δουλεβω.
ελπιζω η 4.3.1 να ειναι καλυτερη σε θεμα μπαταριας.
και να εχει καπως καλυτερο σημα το wifi.


Τα περισσότερα παιδιά λένε ότι διορθώθηκε αυτό το πρόβλημα φίλε μου...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#131   kokoskokos

kokoskokos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:34

οκ ευχαριστώ κώστα . αυτο σημαινει ότι πρέπει να τα σώζω μετά απο κάθε update δεν είναι? Και κατί ακόμα φίλε, τι είναι προτιμότερο, να κάνω set up as new μετα το restore ή να περασω πίσω τα back ups?

#132   evolutioner

evolutioner

    iPH Member

  • 289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:35

Καλησπερα... μπλεξιμο.. μπορει καποιος να βοηθησει;

iphone 4 σε 4.2.1 jb με greenpoison υστερα απο καταλαθος αναβαθμηση σε 4.3 και downgrade με tinyumbrella.. Πως συνεχιζω; Πιανω απο την αρχη τον οδηγο βημα βημα και ειναι οκ;;

#133   ckyrias

ckyrias

    iPH Enthousiast

  • 439 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:36

πριν ξεκινισω να πω οτι ο οδηγος ειναι πολυ αναλυτικος και μπραβο. απο 4.2.1 θα παω και εγω σε 4.3.1

ελπιζω κ εγω να εχω λιγο καλυτερη αποδοση μπαταριας.
επισης μια ερωτηση. στο Cydia μου βγαζει οτι εχω SHSH μεχρι κ την 4.3b3 και δε γραφει τπτ για την 4.3.1! ενω παλιοτερα κρατουσε SHSH και για iOs μεγαλυτερα απο αυτο που ειχα. παιζει τπτ με αυτο?

#134   panagiotisspu

panagiotisspu

    iPH Contributor

  • 1110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:http://adf.ly/WdIoA

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:38

παιδια εχω ανοιξει το cydia και ξανα κανω αποκατασταση σιγα σιγα...δν μου βγαζει πανω πανω με πρασσινα γραμματακια την 4.3.1 γιατι εχει την 4.2.1??!!!και δν εμφανιζει το hotspot....

Τελευταία επεξεργασία από: panagiotisspu, 04/04/2011 - 20:38


#135   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/04/2011 - 20:40

οκ ευχαριστώ κώστα . αυτο σημαινει ότι πρέπει να τα σώζω μετά απο κάθε update δεν είναι? Και κατί ακόμα φίλε, τι είναι προτιμότερο, να κάνω set up as new μετα το restore ή να περασω πίσω τα back ups?


Kαλό είναι να κάνουμε πάντα restore as new αν είμασταν πριν jb για να μην μεταφέρουμε τυχόν σκουπίδια...

Καλησπερα... μπλεξιμο.. μπορει καποιος να βοηθησει;iphone 4 σε 4.2.1 jb με greenpoison υστερα απο καταλαθος αναβαθμηση σε 4.3 και downgrade με tinyumbrella.. Πως συνεχιζω; Πιανω απο την αρχη τον οδηγο βημα βημα και ειναι οκ;;


Πραγματικό μπλέξιμο φίλε μου και δεν μπορώ να καταλάβω τι θες να κάνεις...
Το τόπικ είναι για 4.3.1 εσύ ήσουν 4.2.1 αναβάθμισες σε 4.3 και μετά λες ότι έκανες down grade .... ???

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες