Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Remote IMEI Unlocks Now Available for iPhone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
101 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   iDionisis

iDionisis

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:PSN: nionios

Δημοσίευση 16/04/2011 - 14:01

Guyz i have just unlock 1 iphone4 here is the screenshot.

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: iDionisis, 16/04/2011 - 14:03


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   KAGOURAS

KAGOURAS

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:NEEMOS

Δημοσίευση 17/04/2011 - 12:12

Καλημέρα παιδιά. Ήμουν 4.2.1 και αναβάθμισα πριν λίγο σε 4.3.1 και εξακολουθώ να είμαι ξεκλείδωτος :lol: .

#78   madman

madman

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/04/2011 - 07:06

Breaking news. Μείωση τιμής στα 168$ ο φίλος που μιλάω πιο πάνω. Μόνιμα. Και όσο για την μονιμότητα του unlock το σώσιμο του Sam στο εγγυάται όπως έχουν πιστοποιήσεις όλα τα μέλη της dev team. Άρα αυτοί που έχουν το ρευστό για να το διαθέσουν έχουν μόνιμο official unlock for life. Πολύ σωστή κίνηση φίλε kagouras

Το SAM Ισχύει και για Iphone 3G? Υπάρχει κανένας οδηγός?

#79   aggelos81

aggelos81

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/04/2011 - 08:32

Το SAM Ισχύει και για Iphone 3G? Υπάρχει κανένας οδηγός?


Ναι βέβαια για όλους όσους χρησιμοποιήσουν την μέθοδο σε αυτό το topic. Θα βρεις οδηγίες σε αυτή τη σελίδα http://www.superpaddy.nl

#80   crazylucifer

crazylucifer

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/04/2011 - 15:29

Σε περιπτωση που δεν το γνωριζετε ΜΗΝ αγορασει κανεις την υπηρεσια απο εδω και περα,γιατι φαινεται οτι η apple βρηκε το <παλικαρι> που εκανε την βρομοδουλεια αυτη...Εν αναμονη λοιπον για το ΠΟΤΕ και ΑΝ γινει παλι κατι τετιο...

#81   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 04/05/2011 - 15:50

Σε περιπτωση που δεν το γνωριζετε ΜΗΝ αγορασει κανεις την υπηρεσια απο εδω και περα,γιατι φαινεται οτι η apple βρηκε το <παλικαρι> που εκανε την βρομοδουλεια αυτη...Εν αναμονη λοιπον για το ΠΟΤΕ και ΑΝ γινει παλι κατι τετιο...

επικοινωνησα μαζι τους και μου απαντησαν οτι δουλευει κανονικα και σε περιπτωση που δεν ξεκλειδωθει θα μου δωσουν refund, το παραγκειλα ειδωμεν

#82   greg17491

greg17491

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/05/2011 - 22:19

Ακόμα δεν έχουν απαντήσει?Έτοιμος είμαι να δοκιμάσω κ εγώ.


για να το ξεκλειδώσεις (να το βγάλεις τα ματακια) κ να το πουλήσεις σε κανενα θύμα????

#83   dos659

dos659

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/05/2011 - 17:57

Λοιπον εχω αηδιασει..Μαλλον κ το iphonehellas.gr μου τα χαλασε λιγο..κοιταξτε τωρα , για την gevey card δεν εγινε καμια σχετικη αναφορα στο κεντρικο οπου ακομα κ με 20 δολαρια ας ειναι φακε κανεις unlock ολες τις ββ..Για τον λεβεντη που διαφιμιζει η devteam το κανατε θεμα επισημο και ζηταει 200 δολαρια..Εγω προσωπικα δεν ξαναχρησιμοποιω ποτε προιον της devteam γιατι κ αυτοι ειναι κλεφτες! πηρα την gevey εχω το κεφαλι μου ησυχο κ δεν με νοιαζει ουτε jailbreak ουτε ο αγιος σπυριδωνας..τουλαχιστων πληρωσα κατι χειροπιαστω δουλεψε βιοτεχνια για να το παραγει..δεν θα πληρωσω σε καμια περιπτωση κανεναν πουλημενο (hacker)! αντε γεια !

το iphonehellas.gr Επισημα δεν πηρε καμια θεση για την μονη λυση unlock εως τωρα κ ας εχει δοκιμαστει απο πολλου μας εδω!


Απλα θα σημφωνισω... τοση ωρα διαβαζω αυτο το ποστ και κανενας μα κανενας δεν ανεφερε την Gevey....

#84   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 09/05/2011 - 05:05

Αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις λίγο προσεκτικότερα, τότε θα έβλεπες ότι πρώτον: Στην δεύτερη σελίδα, ποστ #25, η ερώτηση σου έχει ήδη απαντηθεί.
Δεύτερων: Το θέμα που άνοιξα είναι για τα Remote-imei-unlocks, και όχι για την Gevey που έχει αναφερθεί τουλάχιστον σε 3,4 διαφορετικά τοπικς.

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#85   Prince

Prince

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2011 - 20:55

επικοινωνησα μαζι τους και μου απαντησαν οτι δουλευει κανονικα και σε περιπτωση που δεν ξεκλειδωθει θα μου δωσουν refund, το παραγκειλα ειδωμεν

δούλεψε τελικά?

#86   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 12/07/2011 - 21:18

nope :(

#87   Prince

Prince

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2011 - 22:25

πωωω τσαμπα τα λεφτα :/..

#88   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 13/07/2011 - 00:57

Οχι οκ μου τα επεστεψαν κανενα προβλημα!

#89   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 13/07/2011 - 01:09

Αφού τα πρώτα αποτελέσματα που είδαμε, ήταν περισσότερο θετικά, η ερώτηση που μένει πλέον είναι ''για πόσο'';;Για ποσό καιρό ακόμα η Apple θα ανεχτεί αυτήν την 'εισβολή' στα database της (αρχεία της), μιας που το image για αυτήν την εταιρία, είναι κάτι το πρωταρχικό. Την βλέπω σύντομα να 'κατεβάζει' sites, να κινεί δικαστικές διαδικασίες, έστω και για τα μάτια του κόσμου (το image που λέγαμε!) και δεν το βλέπω καθόλου δύσκολο να κάνει και ένα regenerate όλους τους κώδικες, και να αυξήσει τα μετρά ασφάλειας κλείνοντας της τρύπες!! Τώρα βέβαια προφανώς αυτοί που πρόλαβαν, πήραν!! ...οι άλλοι ...του χρόνου πάλι με το iPhone 5 που θα είναι και επίσημα ξεκλείδωτο όπως λέει και ο φίλος μας από πάνω! B)

Μάλλον οδεύουμε σιγά σιγά προς την εξαφάνιση του IMEI Unlock , μιας και που εγώ ο ίδιος προσπαθώντας να ξεκλειδώσω ένα αγγλικό iPhone 4 (κλειδωμένο σε O2), από τις προαναφερόμενες σελίδες, και από άτομα (πωλητές) στο ebay, δεν είδα φως!! Ευτυχώς που πήρα και εγώ πίσω τα λεφτά μου (δύσκολες εποχές για να χάσεις έτσι 100 ευρουδακια)!

Οπότε κατέληξα σε μια GeveyPro, και ησύχασα. ;-) (DEV-Team με ακούουουουουους)!!!!!!

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#90   tripodous

tripodous

    iPH Contributor

  • 1038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2011 - 02:35

Θα θέλα να αναφερθώ σχετικά με το θέμα που είπε ένας φίλος παραπάνω ότι έκανε unlock με 180€ ισχύει ρώτησα ο ίδιος .Είναι μαγαζί vodafone αλλα έχει απέξω 2η ταμπέλα με όνομα ´´9volto´´ είναι στο Πειραιά και μουπε ότι ξεκλειδώνει iPhone 4 και κάνεις update κτλ όλα κανονικά αλλα δν τοκανα γτ πολλά τα λεφτά

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες