Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

DoubleCheck Free Credits Promo


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   ktsour

ktsour

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2011 - 17:11

Φίλοι μου ευχαριστώ για την υποστήριξη !

Έχω δει 2-3 posts που λένε πως έγινε review αλλά δε βλέπω αντίστοιχα usernames στα reviews.

Θα παρακαλέσω, αν κάποιος έχει κάνει review και δεν έχει γράψει το username του στο τέλος του review, όπως έχουν κάνει οι υπόλοιποι, ας ξανακάνει review βάζοντας το username που χρησιμοποιεί στο iPhoneHellas στο τέλος του review, σε παρένθεση.

Όταν ξανακάνετε review, αντικαθιστάτε το προηγούμενο review, δε γίνεται 2ο review. Οπότε κάντε άφοβα ξανά το review σας, με το τρόπο που περιέγραψα ώστε να μπορέσουμε να σας συμπεριλάβουμε στους επιλαχόντες του διαγωνισμού μας.


Ευχαριστώ πολύ και Καλή Ανάσταση σε όλους !!!



Διορθώνω :
Έκανα το λάθος και κοίταγα της τελευταίας έκδοσης τα reviews μόνο... ενώ υπάρχουν και κάποια στην προηγούμενη έκδοση.

Τώρα νομίζω θα σας βρω όλους... θα λάβετε σύντομα PMs. Ζητώ συγγνώμη για την καθυστέρηση λόγω του λάθους αυτού.

Φιλικά,
Κυριάκος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2011 - 17:54

Φιλε κυριακο σε ευχαριστουμε πολυ

#33   ktsour

ktsour

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/04/2011 - 07:40

Αγαπητοί φίλοι,

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για την υποστήριξη και το ενδιαφέρον σας.
Έχουν ήδη βρεθεί οι 15 τυχεροί.
Μάλιστα, δώσαμε και σε 1-2 παραπάνω μιας και σήμερα το πρωί που μπήκα τους είδα μαζεμένους και λόγω ημέρας δεν ήθελα να χαλάσω καρδιές.

Χρόνια πολλά σε όλους και Χριστός Ανέστη !!!

#34   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/04/2011 - 07:43

Kυριάκο σε ευχαριστούμε θερμά ....;-)

Kαλό Πάσχα σε εσένα και σε όλο το κόσμο και σου αφιερώνω την παρακάτω μαντινάδα...

"Πασχαληνές δέξου ευχές
απ την καρδιά βγαλμένες
Όλες οι μέρες της ζωής
να είναι αναστημένες"

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#35   sitelem2

sitelem2

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2011 - 00:18

Πήρα κ εγώ τα 200 credits :rolleyes: Ευχαριστώ

#36   niksim

niksim

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/04/2011 - 19:01

Καλησπέρα,

δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο αλλά έχω πρόβλημα με την εφαρμογή double check. την αγόρασα σε 2 iphone. Στο 1ο όλα καλά. Αγόρασα την εφαρμογή και στα 2. Στην 1 αγόρασα και credits και όλα καλά. Στο 2ο μου γράφει unable to buy. Test user! Τι πρέπει να κάνω;

#37   ktsour

ktsour

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/04/2011 - 19:37

Καλησπέρα,

δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο αλλά έχω πρόβλημα με την εφαρμογή double check. την αγόρασα σε 2 iphone. Στο 1ο όλα καλά. Αγόρασα την εφαρμογή και στα 2. Στην 1 αγόρασα και credits και όλα καλά. Στο 2ο μου γράφει unable to buy. Test user! Τι πρέπει να κάνω;


Καλησπέρα,

Καταρχήν, προς γενική γνώση, θα πω πως όταν πάτε σε μια εφαρμογή μέσω του iTunes και όχι μέσω του κινητού σας, υπάρχει link για support της κάθε εφαρμογής.
Από εκεί μπορείτε να στέλνετε τα προβλήματά σας στον κάθε developer ώστε να έχετε άμεση ανταπόκριση.

Για το θέμα που αναφέρεις φίλε μου, έχουμε ξανα-ακούσει παρόμοια περιστατικά και πάντα ο χρήστης είχε σπασπένο το κινητό του.
Σε αυτήν την περίπτωση προφανώς δε μπορούμε να κάνουμε κάτι εμείς, μιας και έχει να κάνει καθαρά με το ότι η Apple δεν υποστηρίζει εγγυημένα τα σπασμένα iPhones.

Αν δεν έχεις σπάσει το συγκεκριμένο κινητό, θα μου φανεί πολύ παράξενο να σου βγάζει τέτοιο μήνυμα.

Πες μας αν όντως ισχύει αυτό.


Φιλικά,
Κυριάκος

#38   niksim

niksim

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/04/2011 - 20:03

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Και τα 2 είναι σπασμένα. Το iphone δεν έχει βασικά πράγματα όπως αναφορά, διαγραφή μεμονομένου αριθμού απο τις πρόσφατες κλήσεις κτλπ. Και στα 2 αγοράστηκε μεσω του app store η εφαρμογή. Στο ένα πέτυχε η αγορά credits στο άλλο όχι. Τι προτείνεις; Να βάλω μη σπασμένη έκδοση και να ξανα δοκιμάσω;

#39   ktsour

ktsour

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2011 - 11:25

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Και τα 2 είναι σπασμένα. Το iphone δεν έχει βασικά πράγματα όπως αναφορά, διαγραφή μεμονομένου αριθμού απο τις πρόσφατες κλήσεις κτλπ. Και στα 2 αγοράστηκε μεσω του app store η εφαρμογή. Στο ένα πέτυχε η αγορά credits στο άλλο όχι. Τι προτείνεις; Να βάλω μη σπασμένη έκδοση και να ξανα δοκιμάσω;


Λύσεις :
1. Αυτό που προτείνεις εσύ
2. Δες αυτό το post : εδώ
3. Κάνε ότι αγορά θες από το κινητό στο οποίο δουλεύουν οι αγορές και πες μου πόσα credits θες να σου μεταφέρω στο άλλο κινητό. Θα χρειαστώ τα UDID των δυο συσκευών. Δες εδώ. Επικοινώνησε μαζί μου στο info papaki doubleip.com για να το κάνουμε αυτό.


Ελπίζω να βοήθησα

#40   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/04/2011 - 11:33

Πρώτη φορά βλέπω Develoeper να του μιλάνε για την εφαρμογή του και τον κόπο του σε σπασμένη μορφη και να δίνει συμβουλές.Θέλει μεγαλείο ψυχής αυτό το πράγμα..

Από εμένα έχετε συγχαρητήρια.

ezgif_com_crop_2.gif


#41   nikostsitsos

nikostsitsos

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:nikostsitsoulis

Δημοσίευση 18/05/2011 - 12:55

Πρώτη φορά βλέπω Develoeper να του μιλάνε για την εφαρμογή του και τον κόπο του σε σπασμένη μορφη και να δίνει συμβουλές.Θέλει μεγαλείο ψυχής αυτό το πράγμα..

Από εμένα έχετε συγχαρητήρια.


ελεεινή εφαρμογή...

#42   Napoleon

Napoleon

    iPH Member

  • 285 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Napo66

Δημοσίευση 18/05/2011 - 13:18

Πρώτη φορά βλέπω Develoeper να του μιλάνε για την εφαρμογή του και τον κόπο του σε σπασμένη μορφη και να δίνει συμβουλές.Θέλει μεγαλείο ψυχής αυτό το πράγμα..

Από εμένα έχετε συγχαρητήρια.




Το κινητό είναι σπασμένο(jailbrake)όχι η εφαρμογή...

#43   advgraphics

advgraphics

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2011 - 13:33

είναι λίγο off topic αλλά πάντα ήθελα να κάνω αυτή την ερώτηση,
επειδή οι περισσότεροι το έχουμε κάνει χωρίς να σκεφτούμε τον κόπο κάποιου

@ktsour
πως αισθάνεσαι όταν βλέπεις την εφαρμογή σου να προσφέρεται "δωρεάν" σε γνωστά μαγαζάκια;

#44   ktsour

ktsour

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/05/2011 - 00:45

είναι λίγο off topic αλλά πάντα ήθελα να κάνω αυτή την ερώτηση,
επειδή οι περισσότεροι το έχουμε κάνει χωρίς να σκεφτούμε τον κόπο κάποιου

@ktsour
πως αισθάνεσαι όταν βλέπεις την εφαρμογή σου να προσφέρεται "δωρεάν" σε γνωστά μαγαζάκια;


Καταρχήν μου κάνει τρομερή εντύπωση πώς η κλεψιά έχει γίνει μαγκιά. Πιστεύω πως κανένας από όσους κατεβάζουν σπασμένες εφαρμογές δε θα τολμαγε να κλέψει ένα DVD από ένα πολυκατάστημα. Κι ομως τη σπασμένη εφαρμογή την κατεβάζει χωρίς δεύτερη σκέψη.

Με τη συγκεκριμένη εφαρμογή μας, είναι πολυ ενοχλητικό αυτό που συμβαίνει γιατί η εφαρμογή περιλαμβάνει 10 δωρεάν checks τα οποία έχουμε πληρώσει. Οπότε όχι απλά δεν παίρνουμε τα λεφτά μας για την εφαρμογή αλλά μπαινουμε και μέσα. Το μόνο καλό είναι πως κάποιοι από αυτούς που την κατεβάζουν σπασμένη τους αρεσει και τελικά την αγοράζουν για να μπορέσουν να αγοράσουν κι αλλά checks. Βέβαια δε νομίζω πως αντιστρεφεται το κακό αλλα είναι κι αυτό κάτι.

Γενικά είμαι πολυ ευαίσθητος σε αυτό το θέμα. Δεν κατεβαζω ούτε καν ταινίες που το κάνει όλος ο κόσμος. Ούτε τραγούδια. Ότι θέλω το αγοράζω. Θεωρώ απαράδεκτο να κλεβω τη δουλειά κάποιου. Και αν ημουνα τόσο μάγκας και καλός hacker που να το έκανα μόνος μου και να επερνα και το ρίσκο να με πιάσουν, ΟΚ. Το να το βρίσκω έτοιμο και κάποιος άλλος να έχει πάρει το ρίσκο για μενα, δε το δέχομαι.

Αυτά φίλε μου...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες