Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5: 3.7" οθόνη, πλάτη iPod touch, home button αφής (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
166 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 12:23

φιλε μου θα διαφωνήσω μαζι σου ,επειδη εχω και τα 2 θεωρώ μακράν οτι το 4 ειναι κλάσης ανώτερο σε ποιότητα και αισθητικά απο το 3 gs(αποψη μου βεβαια γουστα ειναι αυτα)
Νομιζω πως ετσι οπως τοποθετείσαι προσβαλεις .Φιλικα


1ον είμαι κοπέλα! Πόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε;! Έχω γυναικείο όνομα, έχω κοπελιτσα στο avatar και στο gender γράφει female! :P

2ον και εγώ έχω και τα δυο. Το 3GS είναι πολύ ανώτερο εμφανισιακά από το 4άρι που μοιάζει με κακοφτιαγμένο LG. Αν εξαιρέσω την χρήση γυαλιού που το "σώζει" κατά τα άλλα είναι απαίσιο. Δεν είναι καθόλου βολικό στο χέρι γιατί είναι χωρίς καμπύλες και σε μικρά γυναικεία χέρια φτάνει σε σημείο να σε πονάει στις γωνίες όταν το κρατάς...

Ο μόνος λόγος που αρέσει στους περισσότερους είναι επειδή είναι το τελευταίο iphone. Αν κάνεις μια αναζήτηση σε περσινά νήματα τότε που είχε βρεθεί σε μπαρ οι περισσότεροι εδώ μέσα το θεωρούσαν χάλια και μόλις κυκλοφόρησε έγινε ξαφνικά το καλύτερο iphone!!!

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 26/04/2011 - 12:25


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 12:28

1ον είμαι κοπέλα! :P

2ον και εγώ έχω και τα δυο. Το 3GS είναι πολύ ανώτερο εμφανισιακά από το 4άρι που μοιάζει με κακοφτιαγμένο LG. Αν εξαιρέσω την χρήση γυαλιού που το "σώζει" κατά τα άλλα είναι απαίσιο. Δεν είναι καθόλου βολικό στο χέρι γιατί είναι χωρίς καμπύλες και σε μικρά γυναικεία χέρια φτάνει σε σημείο να σε πονάει στις γωνίες όταν το κρατάς...

Ο μόνος λόγος που αρέσει στους περισσότερους είναι επειδή είναι το τελευταίο iphone. Αν κάνεις μια αναζήτηση σε περσινά νήματα τότε που είχε βρεθεί σε μπαρ οι περισσότεροι εδώ μέσα το θεωρούσαν χάλια και μόλις κυκλοφόρησε έγινε ξαφνικά το καλύτερο iphone!!!

1ο sorry δεν προσεξα το female

2o μπορεις να λες την αποψη σου χωρις να προσβαλεις .Φιλικα

Ειναι λογικο κατι καινουργιο παντα στην αρχη σοκάρει .Αν κανω αναζητηση οπως λες σιγουρα θα βρω πολλα παιδια που διαφωνουν μαζι μου, οπως επισης μπορω να βρω αλλα τοσα που συμφωνουν .Οι πωλησεις πάντως του iphone 4 αλλα μας δειχνουν .

#123   dedalos

dedalos

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2011 - 12:45

Την ποιότητα του 4 δεν την αμφισβητεί κανείς αλλά για τον σχεδιασμό του πιστεύω οτι έχουν δίκαιο και οι μεν και οι δε. Σαν εμφάνιση στο ράφι το τέσσερα μοιάζει με κόσμημα αλλα σαν χρήση και αίσθηση στο χέρι για μένα το τρία είναι μακράν καλύτερο.

Τελευταία επεξεργασία από: dedalos, 26/04/2011 - 12:47


#124   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 26/04/2011 - 12:55

Εγώ λέω να αρχίζουμε να μαζεύουμε λεφτά γιατί αν γίνει το μπραφ και ανακοινωθεί τον Ιούνιο... θα τρέχουν τα σάλια μας πάλι...!

#125   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 12:56

Την ποιότητα του 4 δεν την αμφισβητεί κανείς αλλά για τον σχεδιασμό του πιστεύω οτι έχουν δίκαιο και οι μεν και οι δε. Σαν εμφάνιση στο ράφι το τέσσερα μοιάζει με κόσμημα αλλα σαν χρήση και αίσθηση στο χέρι για μένα το τρία είναι μακράν καλύτερο.

δεκτό φιλε μου ,απόψεις ειναι αυτες :)

#126   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 13:33

1ο sorry δεν προσεξα το female

2o μπορεις να λες την αποψη σου χωρις να προσβαλεις .Φιλικα

Ειναι λογικο κατι καινουργιο παντα στην αρχη σοκάρει .Αν κανω αναζητηση οπως λες σιγουρα θα βρω πολλα παιδια που διαφωνουν μαζι μου, οπως επισης μπορω να βρω αλλα τοσα που συμφωνουν .Οι πωλησεις πάντως του iphone 4 αλλα μας δειχνουν .


Συμφωνώ.
Μην κοιτάς όμως τις πωλήσεις για να βγάλεις συμπεράσματα για την εμφάνιση. Όπως και να είναι εμφανισιακά το iphone (οκ δεν λέω να είναι σαν μπακατέλα του '90) όλοι θα τρέξουν να το αγοράσουν :P

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 26/04/2011 - 13:34


#127   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 13:37

Συμφωνώ.
Μην κοιτάς όμως τις πωλήσεις για να βγάλεις συμπεράσματα για την εμφάνιση. Όπως και να είναι εμφανισιακά το iphone (οκ δεν λέω να είναι σαν μπακατέλα του '90) όλοι θα τρέξουν να το αγοράσουν :P

περα απο της πωλήσεις ,τις κριτικές και προσωπικη αποψη δυστυχως δεν μπορω απο αλλου να σε πεισω :)

#128   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 13:39

Λογικό... Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!

#129   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2011 - 13:46

Εγώ δεν ξέρω τι μας έχει κάνει αυτή η κυρία η apple και είτε μας αρέσει είτε όχι πέρνουμε τα μοντέλα της! Αν κοιτάξετε παλιώτερα ποστς μου θα δείτε οτι και μένα δεν ου άρεσε το 4. Εντελώς διαφορετικό απο το 3G που είχα! Εγώ δεν το πήρα για την εμφάνηση του αλλά για τα χαρακτηριστικά του αφού εν συγκρήση με το 3G μου είναι κλάσης ανώτερο!

Παρόλα αυτά απο την πρώτη μέρα που το έπιασα στα χέρια μου λάτρεψα την υφή απο το γυαλί και το μεταλικό benzel! Τώρα πιάνω το 3G και μου φαίνεται στο χέρι πολύ πλαστικούρα! Απόψεις είναι αυτές, γούστα! Όπως είπε και η Μαριαν περι ορέξεως....

#130   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 13:48

Λογικό... Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!

αυτο δεν λεμε τοση ωρα ο καθενας την αποψη του .

#131   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/04/2011 - 14:01

δεν μπορει να μην ειναι κορυφη το επομενο iphone .οσοι δεν το παραδεχοντε ειναι γιατι ειναι πολυ δεμενοι με το παλιο τους iphone .παντα ετσι γινετε.τωρα οσο αφορα το οτι το 3gs με το 4 που λενε μερικοι οτι δεν εχει τρελες διαφορες ειλικρινά απορω αν τα εχουν και τα δυο .το 4 υπερτερη σε ποιοτητα-φωτο-βιντεο-οθονη-gps-ταχυτητα και δεν υπερτερη λιγο σε αυτα αλλα παρα πολυ.ετσι πιστευω θα ειναι και το 5.να υποστηριζεις το παλιο συνεχεια ειναι ανθρωπινο δεν το παρεξηγω :)

#132   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 14:17

δεν μπορει να μην ειναι κορυφη το επομενο iphone .οσοι δεν το παραδεχοντε ειναι γιατι ειναι πολυ δεμενοι με το παλιο τους iphone .παντα ετσι γινετε.τωρα οσο αφορα το οτι το 3gs με το 4 που λενε μερικοι οτι δεν εχει τρελες διαφορες ειλικρινά απορω αν τα εχουν και τα δυο .το 4 υπερτερη σε ποιοτητα-φωτο-βιντεο-οθονη-gps-ταχυτητα και δεν υπερτερη λιγο σε αυτα αλλα παρα πολυ.ετσι πιστευω θα ειναι και το 5.να υποστηριζεις το παλιο συνεχεια ειναι ανθρωπινο δεν το παρεξηγω :)


Συμφωνώ!

Για μένα η εμφάνιση παίζει πολύ μεγάλο ρόλο. Επειδή λοιπόν το 4 δεν μου αρέσει καθόλου εμφανισιακά, και καφέ να έψηνε πάλι δεν θα μου φαινόταν τραγική αναβάθμιση. Παρόλα αυτά το πήρα (δώρο ήταν βασικα), αλλά δεν μπορούσα να το συνηθίσω καθόλου στο χέρι μου οπότε το χαίρεται ο πατέρας μου πλέον και εγώ απέκτησα άλλο δώρο!

Οι κοπέλες όσο geeks και να είμαστε, θέλουμε το gadget να είναι όμορφο... :P

#133   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 14:19

Συμφωνώ!

Για μένα η εμφάνιση παίζει πολύ μεγάλο ρόλο. Επειδή λοιπόν το 4 δεν μου αρέσει καθόλου εμφανισιακά, και καφέ να έψηνε πάλι δεν θα μου φαινόταν τραγική αναβάθμιση. Παρόλα αυτά το πήρα (δώρο ήταν βασικα), αλλά δεν μπορούσα να το συνηθίσω καθόλου στο χέρι μου οπότε το χαίρεται ο πατέρας μου πλέον και εγώ απέκτησα άλλο δώρο!

Οι κοπέλες όσο geeks και να είμαστε, θέλουμε το gadget να είναι όμορφο... :P

ξανα παρε το πισω ,κρατα το λιγο ακομα και θα δεις μετα το 3gs ουτε που θα θες να το δεις :lol:

#134   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/04/2011 - 17:08

Συμφωνώ!

Για μένα η εμφάνιση παίζει πολύ μεγάλο ρόλο. Επειδή λοιπόν το 4 δεν μου αρέσει καθόλου εμφανισιακά, και καφέ να έψηνε πάλι δεν θα μου φαινόταν τραγική αναβάθμιση. Παρόλα αυτά το πήρα (δώρο ήταν βασικα), αλλά δεν μπορούσα να το συνηθίσω καθόλου στο χέρι μου οπότε το χαίρεται ο πατέρας μου πλέον και εγώ απέκτησα άλλο δώρο!

Οι κοπέλες όσο geeks και να είμαστε, θέλουμε το gadget να είναι όμορφο... :P

ετσι ειναι αλλα οσες κοπελες ξερω που εχουν 3gs θελουν να παρουν το 4αρι λογο ομορφιας!γιαυτο σου λεω οτι ειναι θεμα γουστου!και γω οταν ειχα δει το 4αρι στην αρχη ελεγα οτι το 3g-3gs ειναι πιο ομορφο παντος.μετα εχασα το γουστο μου :P

#135   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 26/04/2011 - 17:16

η Μαρία δεν είναι η μόνη κοπέλα που ξέρω να μην της αρέσει το 4! έτσι είναι αυτά, όταν είναι στο καράβι κάποιοι άνθρωποι, και κουνάει θέλουν το και το κινητό τους να πηγαινοέρχεται στο τραπέζι... άλλοι θέλουν να έχει γωνίες και να είναι σταθερό! για όσους ξέρουν από skate το 3 ήταν το κινητό που μπορούσες να κάνεις oli με τα δάχτυλα! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες