Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iWeb Themes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/05/2011 - 15:27

Nαι αν χρησιμοποιείται και οι 2 Mac και άμα μοιράζεστε συνεχώς το ίδιο αρχείο πάνω στο οποίο θα δουλεύετε.

Πχ. εσύ κάνεις κάποιες αλλαγές. Το ανεβάζεις το site. Σώζεις το αρχείο (όλο το site είναι ένα αρχείο στο iWeb) και το στέλνεις στο φίλο σου.

Επειδή αυτό είναι απίστευτα κουραστικό, η καλύτερη μέθοδος είναι να έχετε ένα φάκελο κοινό μέσω mobileme ή dropbox όπου θα έχετε εκεί το αρχείο μόνιμα και θα το ανοίγετε να το επεξεργάζεστε και να το ανανεώνεται από εκεί!

Έτσι το αρχείο θα σώζετε συνεχώς στο φάκελο που εσείς ορίσατε και έχετε πρόσβαση.

Αν κάνεις το site δώσε λινκ να το δούμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 17/05/2011 - 15:32

Να σαι καλα researcher , θα στο δωσω να μου πεις...! Αν εχω καμμια αλλη απορια ελπιζω να μπορω να σε ξανα-ενοχλησω

#18   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 18/05/2011 - 10:12

Nαι αν χρησιμοποιείται και οι 2 Mac και άμα μοιράζεστε συνεχώς το ίδιο αρχείο πάνω στο οποίο θα δουλεύετε.

Πχ. εσύ κάνεις κάποιες αλλαγές. Το ανεβάζεις το site. Σώζεις το αρχείο (όλο το site είναι ένα αρχείο στο iWeb) και το στέλνεις στο φίλο σου.

Επειδή αυτό είναι απίστευτα κουραστικό, η καλύτερη μέθοδος είναι να έχετε ένα φάκελο κοινό μέσω mobileme ή dropbox όπου θα έχετε εκεί το αρχείο μόνιμα και θα το ανοίγετε να το επεξεργάζεστε και να το ανανεώνεται από εκεί!

Έτσι το αρχείο θα σώζετε συνεχώς στο φάκελο που εσείς ορίσατε και έχετε πρόσβαση.

Αν κάνεις το site δώσε λινκ να το δούμε.

Εμενα για hosting μου ζητησαν το μεγεθος ενος αρχειου για το site που εχω φτιαξει μεσω του iWeb για να μου πουν το κοστος ανα ετος, που βρησκεται λειπον αυτο το αρχειο???

#19   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/05/2011 - 18:44

Researcher για σενα... Ετσι μια γρηγορη δημιουργια..


www.asxortiatis.gr

Τελευταία επεξεργασία από: agihatzi, 27/05/2011 - 18:44





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες