Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ringtone maker προγραμμα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Panos13

Panos13

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 22:11

Καλησπερα παιδια, υπαρχει κανενα free προγραμμα να φτιαχνω ringtones για το iphone 3gs; εχω κατεβασει αρκετα αλλα πολλα ειναι trial και μπορεις να φτιαξεις μονο 2-3 τραγουδια και για λιγο χρονο... και στο τελος πρεπει να τα αγορασεις... υπαρχει καποιο free; ευχαριστω για την βοηθεια σας!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nosgr

nosgr

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Twitter:@nosgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 31/05/2011 - 22:14

Εγω βολευτηκα με το audiko (unlimtones) απο το cydia. Εχει ετοιμα ringtones, επιλεγεις και στο κατεβαζει! Διαδορετικα δοκιμασε το Ringtunes app.

#3   Panos13

Panos13

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 22:18

βασικα στον υπολογιστη θελω το προγραμμα να τα φτιαχνω και μετα να τα περναω.. οχι μεσα απο το κινητο... λαθος το ανεφερα και εγω..

#4   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/05/2011 - 23:01

Υπάρχει το iRinger.

ezgif_com_crop_2.gif


#5   Darudakos

Darudakos

    iPH Contributor

  • 1077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/06/2011 - 10:16

Βασικά καλό και χρυσό το unlimtones αλλά η ποιότητα στο 95% των τραγουδιών είναι απο μέτρια ως χάλια.
Γι'αυτο λοιπόν φτιάχνω τα τραγουδάκια με το virtual dj όπως θέλω εγώ (τα αποθηκεύω ως mp3) και στη συνέχεια χρησιμοποιώ
ένα πρόγραμμα της xilisoft, το οποίο λέγεται iphone ringtone maker, το οποίο το μετατρέπει απο mp3 σε m4r xωρίς το περιορισμό των 30 δευτερολέπτων
(κάτι το οποίο δεν κάνει το audiko).
Πιστέψτε καμία επαφή στη ποιότητα.Αρκεί βέβαια το αρχικό τραγούδι να μην είναι απο youtube κατεβασμένο,να το έχετε βρει κάπου σε cd rip ποιότητα.

Τα παραπάνω προγράμματα υπάρχουν σε πολλούς torrent trackers (δεν είναι ανάγκη να ψάξετε σε ελληνικούς)..
Όποιος θέλει help pm!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες