Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

επιδοτηση απο vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2011 - 13:57

γεια χαρα, εχω επιδοτηση απο vodofone και ενδιαφερομουν για το ipad? υπαρχει περιπτωση να εχει η voda το ipad ή να γινεται μεταφορα επιδοτησης? θυμαμαι κατι παρομοιες συζητησης πριν κατι μηνες...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2011 - 13:58

Ρώτησες στην εξυπηρέτηση πελατών..?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:04

οχι δεν πηρα ακομα τηλεφωνο... ελεγα να παρω ενα iphone 4 και να το πουλησω αλλα μετα σκεφτηκα εαν υπαρχει το ενδεχομενο για ipad.. απλα ρωτησα εαν το εχει κανεις κανεις

#4   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:07

Ένας φίλος μου μου είπε ότι έτσι θα το κάνει αλλά δεν ρώτησα εταιρεία να σου πω .

Και εγώ έχω τώρα επιδότηση και περιμένω το 5 να πάρω δύο τεμάχια που δικαιούμαι και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα μέχρι να βγει.. :P

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#5   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:09

Εαν παρεις την επιδοτηση πχ απο το Πλαισιο (που συνεργαζεται με τη Vodafone), μπορεις να χρησιμοποιησεις το ποσο της επιδοτησης για να παρεις ο,τι θελεις (και οχι μονο συσκευες κινητης)

#6   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:13

Εαν παρεις την επιδοτηση πχ απο το Πλαισιο (που συνεργαζεται με τη Vodafone), μπορεις να χρησιμοποιησεις το ποσο της επιδοτησης για να παρεις ο,τι θελεις (και οχι μονο συσκευες κινητης)

Δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο. Η επιδότηση αφορά μόνο συσκευή κινητού ή έκπτωση στο πάγιο. Δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις ούτε για αξεσουάρ κινητουνπχ handsfree. 8) 8)

#7   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:19

Δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο. Η επιδότηση αφορά μόνο συσκευή κινητού ή έκπτωση στο πάγιο. Δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις ούτε για αξεσουάρ κινητουνπχ handsfree. 8) 8)


Για να το αναφερω, σημαινει οτι το εχω κανει και συγκεκριμενα στο πλαισιο Θεσ/νικης.
Πληρως επιβεβαιωμενο απο εμενα.

#8   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:19

Δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο. Η επιδότηση αφορά μόνο συσκευή κινητού ή έκπτωση στο πάγιο. Δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις ούτε για αξεσουάρ κινητουνπχ handsfree. 8) 8)



Συγκεκριμενα στο πλαισιο,μπορεις να παρεις οτι εσυ θες.Κανεις ανανεωση συμβολαιου,σου κοβει πιστωτικο,και εχεις δικαιωμα να αγορασεις οτι θες.
Πηρα τον Ιουνιο αντι για συσκευη κινητου,dslr μηχανη.

#9   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:20

Ακριβως οπως τα λεει και ο Ηλιας παραπανω.
Και εγω εκοψα ενα πιστωτικο και το χρησιμοποιησα αργοτερα σε μια αγορα μου.

#10   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:21

Συγκεκριμενα στο πλαισιο,μπορεις να παρεις οτι εσυ θες.Κανεις ανανεωση συμβολαιου,σου κοβει πιστωτικο,και εχεις δικαιωμα να αγορασεις οτι θες.
Πηρα τον Ιουνιο αντι για συσκευη κινητου,dslr μηχανη.



ηλια δλδ μου λες οτι εαν παω για ανανεωση της vodafone στο πλαισιο θα μπορω να παρω το ipad αντι για οποιαδηποτε αλλη συσκευη?

#11   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:22

Αυτό που λέει ο yellowsoldier γίνεται. Εγώ για παράδειγμα όταν είμουν στην Wind παλιά δεν είχα τι να την κάνω την επιδότηση τόσο μικρή που ήταν αγόρασα αξεσουάρ κινητού (bluetooth).

#12   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:22

Για να το αναφερω, σημαινει οτι το εχω κανει και συγκεκριμενα στο πλαισιο Θεσ/νικης.
Πληρως επιβεβαιωμενο απο εμενα.

Ok δεν σε αμφισβητώ ίσως να έχει αλλάξει τώρα. Πέρυσι τέτοιον καιρό που είχα επιδότηση δεν γινόταν. Είχα πάει στο πλαίσιο να πάρω μια φωτογραφική μηχανή και μου είπαν ότι μπορώ να αγοράσω μόνο κινητο. :rolleyes: :rolleyes:

#13   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:23

ηλια δλδ μου λες οτι εαν παω για ανανεωση της vodafone στο πλαισιο θα μπορω να παρω το ipad αντι για οποιαδηποτε αλλη συσκευη?


Μπορεις να χρησιμοποιησεις την επιδοτηση για να παρεις οτιδηποτε πουλαει το πλαισιο.

#14   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:25

Ok δεν σε αμφισβητώ ίσως να έχει αλλάξει τώρα. Πέρυσι τέτοιον καιρό που είχα επιδότηση δεν γινόταν. Είχα πάει στο πλαίσιο να πάρω μια φωτογραφική μηχανή και μου είπαν ότι μπορώ να αγοράσω μόνο κινητο. :rolleyes: :rolleyes:


No hard feelings φιλε μου!
Και εγω εχει περιπου κανενα 6μηνο που ειχα κανει την ανανεωση.

#15   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2011 - 14:26

ηλια δλδ μου λες οτι εαν παω για ανανεωση της vodafone στο πλαισιο θα μπορω να παρω το ipad αντι για οποιαδηποτε αλλη συσκευη?

Όχι φίλε αυτό ΔΕΝ γίνεται. Αν έχεις πάρει επιδότηση για iPhone, τότε η επιδότηση είναι αποκλειστικά για iPhone. Εναλλακτικά μπορείς να πάρεις iPad μόνο αν αυτό είναι 3G και κάνεις και επιπλέον σύνδεση data.
Αν έχεις πάρει επιδότηση συσκευής γενικά και αόριστα, τότε ΝΑΙ μπορείς να πάρεις πιστωτικό σημείωμα για το ποσό της επιδότησης και να πάρεις ότι θέλεις, όποτε θέλεις (άρα και iPad).
Αυτά στα λέω, έχοντας ακριβώς το ίδιο θέμα 15 μέρες πριν με voda & plaisio, έχοντας 350€ επιδότηση για iPhone.
Τελικά προτίμησα την έκπτωση στο πάγιο 35% + 60€ επιδότηση συσκευής γενικά (που μετατράπηκε σε σκληρό δίσκο)

Τελευταία επεξεργασία από: kdelios, 02/09/2011 - 14:32


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες