Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προστασια του μηλοφωνου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Προστασια του μηλοφωνου

Εσεις τι προστασια προτιματε?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#31   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2011 - 10:59

εγψ χρησιμοποιώ
1. screen protector (για γρατζουνίσματα οθόνης)
2. Θήκη "Xqist"(από Βιέννη) που αγκαλιάζει το κινητό (Μαύρο-Κόκκινο)

επειδή μου έχει πέσει 5-6 φορες απο τα χέρια (απο μικρο υψος) δεν εχει παθει τιποτα !!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: mkokkinas, 25/09/2011 - 11:00


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Psyhomantis

Psyhomantis

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2011 - 11:44

Εντάξει σαν την φυσική ομορφιά δεν έχει...Είναι το πιο ΟΜΟΡΦΟ κινητό με διαφορά...
Αλλα μια μέρα έπεσε απο 1 μέτρο και κάτι σε ξύλο και δεν έπαθε τίποτα...
Αλλα την επόμενη μέρα μου έπεσε απο το κρεβάτι απο 30 εκατοστά σε πλακάκι και έσπασε ένα μικρόοοοοοοοοοοοο μικρόοοοοοοοοοο κομματάκι κάτω αριστερά :( μιλάμε για πολύ μικρό και απο τότε λέω να βάλω στα σίγουρα μια θηκούλα..... :excl:

#33   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/09/2011 - 11:58

Εντάξει σαν την φυσική ομορφιά δεν έχει...Είναι το πιο ΟΜΟΡΦΟ κινητό με διαφορά...
Αλλα μια μέρα έπεσε απο 1 μέτρο και κάτι σε ξύλο και δεν έπαθε τίποτα...
Αλλα την επόμενη μέρα μου έπεσε απο το κρεβάτι απο 30 εκατοστά σε πλακάκι και έσπασε ένα μικρόοοοοοοοοοοοο μικρόοοοοοοοοοο κομματάκι κάτω αριστερά :( μιλάμε για πολύ μικρό και απο τότε λέω να βάλω στα σίγουρα μια θηκούλα..... :excl:

Επαθα ακριβως το ιδιο... Μου επεσε στο πατωμα απο 20 ποντους, φορωντας: Μεμβρανη μπρος και πλαστικη θηκη που το αγκαλιαζε πισω και γυρω γυρω εκτος ομως απο τις 2 μπροστινες μικρες (πανω κ κατω) ακμες του και εσπασε ενα κομματι κατω αριστερα... Καθε μερα το βλεπω και ποναω... Αν ειχα bumper τοτε δεν θα παθαινε τιποτα...

#34   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/09/2011 - 12:09

Αλλες μερες το εχω με bumper&αλλες με θηκη Belkin που ειναι ψιλοφιμε!

#35   Psyhomantis

Psyhomantis

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2011 - 12:34

Επαθα ακριβως το ιδιο... Μου επεσε στο πατωμα απο 20 ποντους, φορωντας: Μεμβρανη μπρος και πλαστικη θηκη που το αγκαλιαζε πισω και γυρω γυρω εκτος ομως απο τις 2 μπροστινες μικρες (πανω κ κατω) ακμες του και εσπασε ενα κομματι κατω αριστερα... Καθε μερα το βλεπω και ποναω... Αν ειχα bumper τοτε δεν θα παθαινε τιποτα...



Κι εγώ αυτό λέω αν είχα πάρει δεν θα είχε πάθει τίποτα τώρα...αλλα είναι πολύ όμορφο χωρίς θήκη....!!
Χάνει πολύ με την θήκη...ακόμα και η αίσθηση όταν το πιάνεις χωρίς θήκη και με θήκη είναι πολύυυ διαφορετική.....αλλα απο το να γίνει πολλά όμορφα κρυσταλάκια καλύτερα να το κρατήσουμε ζωντανό... :P
Πάλι καλά είναι πολύυυυ μικρό κομματάκι ίσα ίσα που το βλέπεις αλλα οσο να ναι σ πονάει... :(

#36   Lucy

Lucy

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 25/09/2011 - 13:07

Κι εγώ αυτό λέω αν είχα πάρει δεν θα είχε πάθει τίποτα τώρα...αλλα είναι πολύ όμορφο χωρίς θήκη....!!
Χάνει πολύ με την θήκη...ακόμα και η αίσθηση όταν το πιάνεις χωρίς θήκη και με θήκη είναι πολύυυ διαφορετική.....αλλα απο το να γίνει πολλά όμορφα κρυσταλάκια καλύτερα να το κρατήσουμε ζωντανό... :P
Πάλι καλά είναι πολύυυυ μικρό κομματάκι ίσα ίσα που το βλέπεις αλλα οσο να ναι σ πονάει... :(

παιδια βαλτε θηκες και screen αφοβα!και εγω ετσι ημουνα,το ηθελα με την φυσικη του ομορφια μεχρι που μεσα στην τσαντα μαλλον καπως επεσε απο την θηκη που το βαζω και απο κατι χαραχτηκε μπροστα..ελαχιστα δλδ παιζει να μπορω να το δω μονο εγω επειδη το θελω να ειναι τελειο αλλα τεσπα το θεμα ειναι οτι απο τοτε screen protector μπρος πισω και bumper για να μην το κλαιω..:)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες