Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Είναι επίσημο: Η Apple ανακοίνωσε το event για τις 4 Οκτωβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
653 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:05

Πες τα ρε Κώστα γιατί είδα τραγικές τιμές σήμερα λες και θα το πάρουν όλοι αυτοί σήμερα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   petran66

petran66

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:06

Παιδιά ακόμα έχει θέμα το πράγμα και μην σκοτώνετε τα 4άρια όπως το χειμώνα με τα iPad1 που είχαν κατακλήσει τις αγγελίες .

1. Το 5 δεν βγήκε ακόμα και δεν ξέρουμε αν αρέσει σε όλους.

2. Το 5 δεν ξέρουμε σε τι τιμή θα είναι.

3. Το iPhone 5 δεν γίνεται jb ακόμα οπότε οι λάτρεις του jb καλό είναι να περιμένουν.

4. Το 5 δεν θα έρθει πριν τα τέλη Νοεμβρίου και η διαθεσιμότητα θα είναι με το σταγονόμετρο όπως πάντα .

Οπότε καλό είναι να κάνετε λίγο υπομονή και αν ακόμα θέλετε να πουλήσετε τα 4άρια πουλήστε τα και όχι να τα σκοτώσετε.

Συμφωνώ απόλυτα!!

#303   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:06

Παιδιά ακόμα έχει θέμα το πράγμα και μην σκοτώνετε τα 4άρια όπως το χειμώνα με τα iPad1 που είχαν κατακλήσει τις αγγελίες .

1. Το 5 δεν βγήκε ακόμα και δεν ξέρουμε αν αρέσει σε όλους.

2. Το 5 δεν ξέρουμε σε τι τιμή θα είναι.

3. Το iPhone 5 δεν γίνεται jb ακόμα οπότε οι λάτρεις του jb καλό είναι να περιμένουν.

4. Το 5 δεν θα έρθει πριν τα τέλη Νοεμβρίου και η διαθεσιμότητα θα είναι με το σταγονόμετρο όπως πάντα .

Οπότε καλό είναι να κάνετε λίγο υπομονή και αν ακόμα θέλετε να πουλήσετε τα 4άρια πουλήστε τα και όχι να τα σκοτώσετε.

Απολύτως σωστός. Στη χώρα μας είμαστε σχεδόν δυο μήνες μακριά απο το release, οπότε η ανακοινωση του νέου iPhone το μόνο που θα κάνει είναι να δημιουργήσει ένα καλο hype για το υπάρχον μοντέλο. Δεν πρόκειται να υποχωρήσει για αυτο το διάστημα η ΤΙΜΗ μεταπωλησης. Μετα θα ακολουθηθει η φυσιολογική πορεία των πραγμάτων...

Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 28/09/2011 - 18:10


#304   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:12

Εγώ είχα σήμερα το Galaxy s2 για να το δω τι πράγμα είναι αυτό τέλος πάντων .

Η οθόνη του που είναι ποιο μεγάλη είναι αρκετά θετικό αλλά και παράλληλα μειονεκτικό ως προς το μέγεθος σαν συσκευή .

Oπότε λίγο υπομονή στους ανυπόμονους γιατί μπορεί να βρεθούν προ εκπλήξεων όπως μερικοί κάτοχοι iPad1 που τα πούλησαν και πήραν το 2 και μετά έτρεχαν να ξανά πάρουν πάλι το 1.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#305   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:14

Συμφωνώ με Kostasrodos29. Κ να το πουλήσει κάποιος αυτή τη στιγμή θα μείνει χωρίς κινητό για 2 μήνες το λιγότερο αν παει αποκλειστικά για το καινούριο iPhone. Στο 3GS έκανε 2 χρόνια να φτάσει η τιμή του 300 ευρώ στο 4 θα πέσει απευθείας; Εμένα προσωπικά 50-100 ευρώ λιγότερα δε μου λένε κάτι. Εδώ θα σκάσω 700-800 στα 100 ευρώ θα κολλησουμε;; Έτσι θα σκεφτόμουν αν έπαιρνα το καινούριο μοντέλο..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#306   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:15

προσωπικά δεν νομίζω να τρέξω να πάρω πάλι το 4 όταν εχω στα χέρια μου το 5 και ας γίνει σε 6 μήνες jb... θα δούμε!

#307   agelosd82

agelosd82

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:18

πας σε γαλαξία ες δύο :lol: σιγά ίδιο το χουν κάνει με το iphone απλά γράφει samsung :lol: :P

Να πάω...αλλά ios δεν θα έχει!Άσε που εχω εμπειρία απο μια παντοφλα ,το hd2.Τί να το κανω το S2?Να τις κάνω ζευγάρι; :lol:

#308   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:19

ειναι αληθεια οτι η τιμη θα ειναι περιπου στα 700ευρο??????

#309   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:20

Παιδιά ακόμα έχει θέμα το πράγμα και μην σκοτώνετε τα 4άρια όπως το χειμώνα με τα iPad1 που είχαν κατακλήσει τις αγγελίες .

1. Το 5 δεν βγήκε ακόμα και δεν ξέρουμε αν αρέσει σε όλους.

2. Το 5 δεν ξέρουμε σε τι τιμή θα είναι.

3. Το iPhone 5 δεν γίνεται jb ακόμα οπότε οι λάτρεις του jb καλό είναι να περιμένουν.

4. Το 5 δεν θα έρθει πριν τα τέλη Νοεμβρίου και η διαθεσιμότητα θα είναι με το σταγονόμετρο όπως πάντα .

Οπότε καλό είναι να κάνετε λίγο υπομονή και αν ακόμα θέλετε να πουλήσετε τα 4άρια πουλήστε τα και όχι να τα σκοτώσετε.



Δεν νομίζω να καθυστερήσει τόσο πολύ να έρθει Ελλάδα. Το ipad 2 καθυστέρησε πολύ γιατί υπήρχε μεγάλη έλλειψη σε όλο τον κόσμο. Δεν πιστεύω να την πατήσει πάλι η apple τώρα με το νέο iphone. Ίσως γι αυτό να καθυστέρησε κιόλας τόσο πολύ να το ανακοινώσει, για να είναι σίγουρη ότι θα έχει συσκευές να πουλήσει. Άλλωστε και όταν κυκλοφόρησε το iphone 4, δεν θυμάμαι να υπήρχε ιδιαίτερο πρόβλημα με τη διαθεσιμότητα.

Συμφωνώ για το jb. Δεν ξέρουμε πότε θα βγει, αν και οι φήμες λένε ότι θα είναι έτοιμο σύντομα.

Τέλος, θεωρώ τις τιμές που βλέπω στις αγγελίες απόλυτα φυσιολογικές στα 400 ευρώ, μιας και μιλάμε για μια συσκευή 1,5 χρόνου σχεδόν και είμαστε στα πρόθυρα του επόμενου μοντέλου. Ίσα-ίσα, πιστεύω ότι όποιος θέλει να το πουλήσει, θα πρέπει να βιαστεί, γιατί αν το επόμενο μοντέλο ανακοινωθεί στην ίδια τιμή (το πιθανότερο σενάριο) τότε η αξία του iphone 4 θα πέσει και κάτω από τα 400 ευρώ.

#310   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:22

Δεν νομίζω να καθυστερήσει τόσο πολύ να έρθει Ελλάδα. Το ipad 2 καθυστέρησε πολύ γιατί υπήρχε μεγάλη έλλειψη σε όλο τον κόσμο. Δεν πιστεύω να την πατήσει πάλι η apple τώρα με το νέο iphone.

lol το iPad 2 καθυστέρησε??? 10 Μαρτίου USA 25 Ελλάδα, δεν θα το έλεγα καθυστέρηση

#311   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:26

lol το iPad 2 καθυστέρησε??? 10 Μαρτίου USA 25 Ελλάδα, δεν θα το έλεγα καθυστέρηση



lol και ξανά lol Στις 26 ήρθε Ελλάδα (25 ήταν αργία). Και ήρθαν κάποια ελάχιστα κομμάτια. Μετά όλοι περίμεναν για την επόμενη παρτίδα που ήρθε μετά το Πάσχα.

lol και ξανά lol Δεν ξέρω πως θα το έλεγες, αλλά μάλλον δεν θυμάσαι καλά.

#312   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:34

Let's talk iPhone.. Μήπως επειδή θα μιλάει με το Nuance?

#313   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:37

το θέμα είναι ότι μετά από 15, 16 μέρες ήρθε άσχετο ποσά κομμάτια αλλά όσοι πραγματικά το ήθελαν είχαν μπει σε λίστα αναμονής και το είχαν στις 26... έτσι και με το 5, προσωπικά είμαι ήδη σε 4 καταστήματα ήδη σε λίστα αναμονής... φαντάζομαι πρώτη μέρα που θα έρθει θα το εχω

#314   unforgiven

unforgiven

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:43

το θέμα είναι ότι μετά από 15, 16 μέρες ήρθε άσχετο ποσά κομμάτια αλλά όσοι πραγματικά το ήθελαν είχαν μπει σε λίστα αναμονής και το είχαν στις 26... έτσι και με το 5, προσωπικά είμαι ήδη σε 4 καταστήματα ήδη σε λίστα αναμονής... φαντάζομαι πρώτη μέρα που θα έρθει θα το εχω

Πού έχει λίστα;

#315   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:49

Σόρρυ παιδιά αλλά έχω μια απορία που με τρώει εδώ και 16 σελίδες με τα post "μας".
Όλους εσάς δεν σας έχουν κόψει τους μισθούς??
Γιατί και γώ πούλησα το 4αράκι μου..αλλά το έκανα έκτακτη εισφορά!!!
Ας χαλαρώσουμε λιγάκι και ας μαζέψουμε και κάνα φράγκο..γιατί έρχεται πετρέλαιο..τέλη κυκλοφορίας και πολλά άλλα(είμαι σίγουρος)
Χωρίς παρεξήγηση...απλά ανησυχώ με όλους εμάς..
Πάντα φιλικά

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)