Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Είναι επίσημο: Η Apple ανακοίνωσε το event για τις 4 Οκτωβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
653 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 28/09/2011 - 19:46

εδώ!!!
1ον, λεει iphone 5 αρα να η ονομασία του και 2ον, θα εχει διαφορετικη οθονη απο το 4, αλλιως θα εβγαιναν ενιαια screen protectors.. οπως πχ 3gs-3g...

ελπιζω να μην το εχουν κανει επιτηδες..


Προσπαθούν όλοι να κερδίσουν φήμη από το γεγονός...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 28/09/2011 - 19:57

http://www.alphatv.gr/Alpha-Video/News/%CE%9A%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CF%84%CE%B9%CE%BF-28-09-11.aspx



στο 44,09 του κεντρικου δελτιου τι βλεπετε????


iPhone 4

#333   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:02

ξερουν κατι τα pubic που δεν ξερουμε εμεις?

#334   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:07

ξερουν κατι τα pubic που δεν ξερουμε εμεις?


Οχι. Εγω αμα βάλω στο Store μου iPhone 5 Case ξέρω κάτι?

#335   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:08

ξερουν κατι τα pubic που δεν ξερουμε εμεις?


Εγώ ξέρω ότι τα Public έχουν γίνει....Μην πω καλύτερα. Μια αγορά έκανα από αυτούς και μου έβγαλε πρόβλημα το προϊόν και τα έχω δει όλα...

Τελευταία επεξεργασία από: jimmakos, 28/09/2011 - 20:08

Once You Go Mac You Never Go Back

#336   icemaveric

icemaveric

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Twitter:@amavropoulos13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:08

http://www.alphatv.gr/Alpha-Video/News/%CE%9A%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CF%84%CE%B9%CE%BF-28-09-11.aspx



στο 44,09 του κεντρικου δελτιου τι βλεπετε????



Πολυ σωστος ο φιλος, το 4s/5αρι φαινεται καθαρα και αν κοιταξετε και στο 43,57 φαινετε ακομα καλυτερα. Ειναι το δευτερο τηλεφωνο απο αριστερα.
Αντε να δουμε την Τριτη τι θα δουμε.

#337   Neopas

Neopas

    iPH Contributor

  • 1133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:09

καλα καλα...
δεν εχετε καταλαβει περι τινως προκειται να γινει στην παρουσιαση!


Θα μας παρουσιασουν οτι για φετος δεν θα βγαλουν νεο iPhone!! :lol:

#338   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:10

Μίλαγα το πρωί με έναν φίλο που μένει Αμερική και συζητάγαμε και μου είπε φήμη που κυκλοφορεί εκεί πως θα βγει 4S και ένα ακόμα μικρότερο...Πιο φτηνό φαντάζομαι εννοούσε..
Once You Go Mac You Never Go Back

#339   jimdem

jimdem

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:12

Ανυπομονώ να παρουσιαστεί γιατί αυτό θα είναι το πρώτο μου iPhone :) Μετα απο χρόνια πειραματισμού κατέληξα στο οτι το iOS είναι για μένα και με την ποιότητα της συσκευής κάνει το πιο ολοκληρωμένο πακέτο ;)

#340   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:16

Να πάω...αλλά ios δεν θα έχει!Άσε που εχω εμπειρία απο μια παντοφλα ,το hd2.Τί να το κανω το S2?Να τις κάνω ζευγάρι; :lol:

:lol: :lol: :lol:
p.s δεν βαρεθήκατε για τα μέτρα και τις περικοπές ολη μέρα ειδήσεις τα ακούτε πρέπει να τα βγάζουμε και πάνω στο topic κυκλοφορίας του iphone.έλεος δηλαδή.lets f***in talk iphone.ONLY!

#341   sergio360

sergio360

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:36

Πω πω,πολλες σελιδες ρε παιδια!!! :P Δεν ξερω αν θα κυκλοφορησει το 5 η το 4S,αλλα εγω λεω μην ταραζεστε και τοσο....Ενα κινητο ειναι στην τελικη....Και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 700-ποσα ευρω θα κανει.....Αμαξι παιρνεις με τοσα λεφτα πλεον... :blink: Ουτε το 4αρι που εχω δεν τα αξιζει σε καμια περιπτωση....Αν δεν το ειχα κερδισει,δεν προκειται να εδινα με την καμια τοσα λεφτα...Οκ,εχει ΤΡΟΜΕΡΟ design και οθονη,αλλα μεχρι εκει....Καμερες υπαρχουν καλυτερες,λειτουργικα καλυτερα(αν δεν εχεις κανει jailbreak δεν αξιζει με την καμια)και επιπλεον δεν εχει συμβατοτητα με τιποτα αλλο εκτος apple....Οποτε....Μηδεν εις το πηλικο!Απλα η ολη φαση με την apple,την ποιοτητα,το design,τα ''περιεργα'' ονοματα που εχουν οι συσκευες τους κλπ εχουν κανει το κοινο να ειναι κολλημενο με τα προιοντα της....Και γω ας πουμε που πηρα το 4αρι,δεν ηθελα να ακουσω για iPhone πιο πριν γιατι ηξερα τι απατη ειναι(απο θεμα τιμης-αποδοσης και συμβατοτητας),απλα τωρα που το ψιλο-εμαθα λεω,οκ,καλο ειναι.Αλλα περισσοτερο σαν fashion item....Αρα περιμενουμε να δουμε το design πρωτα,και ας ελπισουμε να βαλουν και καμια καλη καμερα,γιατι η 5αρα εχει ΠΟΛΥ θορυβο....Ειδικα στις νυχτερινες ληψεις....Αλλα να αναβαθμισω σε 5αρι-4S?ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ!!!!!Τζαμπα λεφτα θα ειναι.....
Τωρα μπορειτε να πεσετε να με φατε :lol:

#342   sergio360

sergio360

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:37

Πω πω,πολλες σελιδες ρε παιδια!!! :P Δεν ξερω αν θα κυκλοφορησει το 5 η το 4S,αλλα εγω λεω μην ταραζεστε και τοσο....Ενα κινητο ειναι στην τελικη....Και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 700-ποσα ευρω θα κανει.....Αμαξι παιρνεις με τοσα λεφτα πλεον... :blink: Ουτε το 4αρι που εχω δεν τα αξιζει σε καμια περιπτωση....Αν δεν το ειχα κερδισει,δεν προκειται να εδινα με την καμια τοσα λεφτα...Οκ,εχει ΤΡΟΜΕΡΟ design και οθονη,αλλα μεχρι εκει....Καμερες υπαρχουν καλυτερες,λειτουργικα καλυτερα(αν δεν εχεις κανει jailbreak δεν αξιζει με την καμια)και επιπλεον δεν εχει συμβατοτητα με τιπο%C

#343   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 28/09/2011 - 20:46

Πω πω,πολλες σελιδες ρε παιδια!!! :P Δεν ξερω αν θα κυκλοφορησει το 5 η το 4S,αλλα εγω λεω μην ταραζεστε και τοσο....Ενα κινητο ειναι στην τελικη....Και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 700-ποσα ευρω θα κανει.....Αμαξι παιρνεις με τοσα λεφτα πλεον... :blink: Ουτε το 4αρι που εχω δεν τα αξιζει σε καμια περιπτωση....Αν δεν το ειχα κερδισει,δεν προκειται να εδινα με την καμια τοσα λεφτα...Οκ,εχει ΤΡΟΜΕΡΟ design και οθονη,αλλα μεχρι εκει....Καμερες υπαρχουν καλυτερες,λειτουργικα καλυτερα(αν δεν εχεις κανει jailbreak δεν αξιζει με την καμια)και επιπλεον δεν εχει συμβατοτητα με τιπο%C


Εσένα μπορει να συ είναι αχρηστο, αλλα Για μένα είναι το Δεξί μου χέρι.

#344   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:08

Πω πω,πολλες σελιδες ρε παιδια!!! :P Δεν ξερω αν θα κυκλοφορησει το 5 η το 4S,αλλα εγω λεω μην ταραζεστε και τοσο....Ενα κινητο ειναι στην τελικη....Και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 700-ποσα ευρω θα κανει.....Αμαξι παιρνεις με τοσα λεφτα πλεον... :blink: Ουτε το 4αρι που εχω δεν τα αξιζει σε καμια περιπτωση....Αν δεν το ειχα κερδισει,δεν προκειται να εδινα με την καμια τοσα λεφτα...Οκ,εχει ΤΡΟΜΕΡΟ design και οθονη,αλλα μεχρι εκει....Καμερες υπαρχουν καλυτερες,λειτουργικα καλυτερα(αν δεν εχεις κανει jailbreak δεν αξιζει με την καμια)και επιπλεον δεν εχει συμβατοτητα με τιποτα αλλο εκτος apple....Οποτε....Μηδεν εις το πηλικο!Απλα η ολη φαση με την apple,την ποιοτητα,το design,τα ''περιεργα'' ονοματα που εχουν οι συσκευες τους κλπ εχουν κανει το κοινο να ειναι κολλημενο με τα προιοντα της....Και γω ας πουμε που πηρα το 4αρι,δεν ηθελα να ακουσω για iPhone πιο πριν γιατι ηξερα τι απατη ειναι(απο θεμα τιμης-αποδοσης και συμβατοτητας),απλα τωρα που το ψιλο-εμαθα λεω,οκ,καλο ειναι.Αλλα περισσοτερο σαν fashion item....Αρα περιμενουμε να δουμε το design πρωτα,και ας ελπισουμε να βαλουν και καμια καλη καμερα,γιατι η 5αρα εχει ΠΟΛΥ θορυβο....Ειδικα στις νυχτερινες ληψεις....Αλλα να αναβαθμισω σε 5αρι-4S?ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ!!!!!Τζαμπα λεφτα θα ειναι.....
Τωρα μπορειτε να πεσετε να με φατε :lol:


Εσυ με τι εχεις τρελα στη ζωη σου? Με τα αμαξια? με τις μηχανες? με τους υπολογιστες? με τον Ολυμπιακο μηπως? Ε εμεις εχουμε με τα κινητα, τοσο απλο ειναι, οπως δεν σε κατηγορω για τα δικα σου χουγια ετσι μην μας κατηγορεις και συ για τα δικα μας...

Τελευταία επεξεργασία από: sayian, 28/09/2011 - 21:09


#345   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:10

Πω πω,πολλες σελιδες ρε παιδια!!! :P Δεν ξερω αν θα κυκλοφορησει το 5 η το 4S,αλλα εγω λεω μην ταραζεστε και τοσο....Ενα κινητο ειναι στην τελικη....Και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 700-ποσα ευρω θα κανει.....Αμαξι παιρνεις με τοσα λεφτα πλεον... :blink: Ουτε το 4αρι που εχω δεν τα αξιζει σε καμια περιπτωση....Αν δεν το ειχα κερδισει,δεν προκειται να εδινα με την καμια τοσα λεφτα...Οκ,εχει ΤΡΟΜΕΡΟ design και οθονη,αλλα μεχρι εκει....Καμερες υπαρχουν καλυτερες,λειτουργικα καλυτερα(αν δεν εχεις κανει jailbreak δεν αξιζει με την καμια)και επιπλεον δεν εχει συμβατοτητα με τιποτα αλλο εκτος apple....Οποτε....Μηδεν εις το πηλικο!Απλα η ολη φαση με την apple,την ποιοτητα,το design,τα ''περιεργα'' ονοματα που εχουν οι συσκευες τους κλπ εχουν κανει το κοινο να ειναι κολλημενο με τα προιοντα της....Και γω ας πουμε που πηρα το 4αρι,δεν ηθελα να ακουσω για iPhone πιο πριν γιατι ηξερα τι απατη ειναι(απο θεμα τιμης-αποδοσης και συμβατοτητας),απλα τωρα που το ψιλο-εμαθα λεω,οκ,καλο ειναι.Αλλα περισσοτερο σαν fashion item....Αρα περιμενουμε να δουμε το design πρωτα,και ας ελπισουμε να βαλουν και καμια καλη καμερα,γιατι η 5αρα εχει ΠΟΛΥ θορυβο....Ειδικα στις νυχτερινες ληψεις....Αλλα να αναβαθμισω σε 5αρι-4S?ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ!!!!!Τζαμπα λεφτα θα ειναι.....
Τωρα μπορειτε να πεσετε να με φατε :lol:

Σε τι ακριβώς ασυμβατοτητα αναφερεσαι γιατί δεν κατάλαβα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες