Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Είναι επίσημο: Η Apple ανακοίνωσε το event για τις 4 Οκτωβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
653 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   sergio360

sergio360

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:11

Με τα αμαξια εχω τρελα...Ενταξει,δεν κατηγορω κανεναν,απλα την αποψη μου ειπα να πω...
Με την συμβατοτητα εννοω οτι δεν μπορεις να κανεις βιντεοκληση σε αλλο κινητο εκτος απο iPhone,iPad η Mac(και αυτο μονο αν εχεις wifi διαθεσιμο),αλλιως μονο μεσω Skype....οχι οτι πιο χρηστικο....Μετα,δεν μπορεις να στειλεις και να λαβεις τραγουδια,εικονες κλπ.....Δηλαδη μονο μεσω net η μεσω iTunes....(Αλλη ΠΑΤΑΤΑ απο κει....Ακομα και για να αλλαξεις εστω ringtone πρεπει να κανεις χιλια δυο πραγματα)

Τελευταία επεξεργασία από: sergio360, 28/09/2011 - 21:14


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:12

Με τα αμαξια εχω τρελα...Ενταξει,δεν κατηγορω κανεναν,απλα την αποψη μου ειπα να πω...


Κανενα προβλημα απλα το επισημαινω καθως το ακους συχνα αυτο για το ''χομπι'' σου...

#348   sergio360

sergio360

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:15

Κανενα προβλημα φιλε μου,κουβεντα κανουμε! ;)

#349   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:30

αγοραστε στο ημιχρονο χ2 το γαυρο... 8)

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 28/09/2011 - 21:30


#350   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:38

αγοραστε στο ημιχρονο χ2 το γαυρο... 8)


Φίλε αν θες το πιστεύεις το έπαιξα live με απόδοση 15 το διπλό....Ο Θεός βοηθός..χα χα χα χα

Τελευταία επεξεργασία από: jimmakos, 28/09/2011 - 21:39

Once You Go Mac You Never Go Back

#351   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:44

Φίλε αν θες το πιστεύεις το έπαιξα live με απόδοση 15 το διπλό....Ο Θεός βοηθός..χα χα χα χα


70ευρο στο χ2
και 30 στο διπλο με 15 αποδοση στην 365
αν αξιοποιησει τις ευκαιριες το γυρναει το ματς...
ελπιζω να βαλει και τον αβρααμ μέσα ο βαλβερδε στο 2ο και να βγάλει τον φεισα που είναι πιο αργός και απο ριπλέι

sorry για το οφφτοπικ :)

#352   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:45

70ευρο στο χ2
και 30 στο διπλο με 15 αποδοση στην 365
αν αξιοποιησει τις ευκαιριες το γυρναει το ματς...
ελπιζω να βαλει και τον αβρααμ μέσα ο βαλβερδε στο 2ο και να βγάλει τον φεισα που είναι πιο αργός και απο ριπλέι

sorry για το οφφτοπικ :)


Εσύ έπαιξες πολλά ρε φίλε. 10 ευρώ έβαλα εγώ στο διπλό. Άντε καλή επιτυχία να έχουμε.
Once You Go Mac You Never Go Back

#353   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/09/2011 - 21:48

Εσύ έπαιξες πολλά ρε φίλε. 10 ευρώ έβαλα εγώ στο διπλό. Άντε καλή επιτυχία να έχουμε.


ειπα μπας και μου κάτσει και μου βγει το καινουργιο iphone κουτρα :)

#354   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 23:02

σημερα νομιζω ηταν η πρωτη μερα μετα απο καιρο που δεν υπηρχε καμια νεα fake φωτο του υποτιθεμενου iphone 5 ουτε καμια νεα φημη των χαρακτηριστικων του. καλο αυτο! :rolleyes:

#355   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 23:03

σημερα νομιζω ηταν η πρωτη μερα μετα απο καιρο που δεν υπηρχε καμια νεα fake φωτο του υποτιθεμενου iphone 5 ουτε καμια νεα φημη των χαρακτηριστικων του. καλο αυτο! :rolleyes:


Έπαιζε ο Ολυμπιακός, για αυτό και δεν υπήρχε καμιά κινητικότητα σήμερα. :P

Πάλι κουβά...
Once You Go Mac You Never Go Back

#356   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/09/2011 - 23:09

Έπαιζε ο Ολυμπιακός, για αυτό και δεν υπήρχε καμιά κινητικότητα σήμερα. :P

Πάλι κουβά...


αφηνεις μεσα τον βαριέμαι που ζω φερτε μου ενα ipad να παιξω pro τζεμπουρ και βγαζεις μιραλας?????
αυτό ούτε ο χαβος δεν θα το έκανε...

πάει το κούτρα iphone :lol:

#357   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 23:09

δεν νομιζω και στο εξωτερικο να εβλεπαν ολοι ολυμπιακο... :blush:

Τελευταία επεξεργασία από: ababapanos, 28/09/2011 - 23:09


#358   pabou13

pabou13

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 23:30

Mπορει να βλεπαν την αρσεναλ :lol:

#359   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 28/09/2011 - 23:56

Πω πω,πολλες σελιδες ρε παιδια!!! :P Δεν ξερω αν θα κυκλοφορησει το 5 η το 4S,αλλα εγω λεω μην ταραζεστε και τοσο....Ενα κινητο ειναι στην τελικη....Και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει τα 700-ποσα ευρω θα κανει.....Αμαξι παιρνεις με τοσα λεφτα πλεον... :blink: Ουτε το 4αρι που εχω δεν τα αξιζει σε καμια περιπτωση....Αν δεν το ειχα κερδισει,δεν προκειται να εδινα με την καμια τοσα λεφτα...Οκ,εχει ΤΡΟΜΕΡΟ design και οθονη,αλλα μεχρι εκει....Καμερες υπαρχουν καλυτερες,λειτουργικα καλυτερα(αν δεν εχεις κανει jailbreak δεν αξιζει με την καμια)και επιπλεον δεν εχει συμβατοτητα με τιποτα αλλο εκτος apple....Οποτε....Μηδεν εις το πηλικο!Απλα η ολη φαση με την apple,την ποιοτητα,το design,τα ''περιεργα'' ονοματα που εχουν οι συσκευες τους κλπ εχουν κανει το κοινο να ειναι κολλημενο με τα προιοντα της....Και γω ας πουμε που πηρα το 4αρι,δεν ηθελα να ακουσω για iPhone πιο πριν γιατι ηξερα τι απατη ειναι(απο θεμα τιμης-αποδοσης και συμβατοτητας),απλα τωρα που το ψιλο-εμαθα λεω,οκ,καλο ειναι.Αλλα περισσοτερο σαν fashion item....Αρα περιμενουμε να δουμε το design πρωτα,και ας ελπισουμε να βαλουν και καμια καλη καμερα,γιατι η 5αρα εχει ΠΟΛΥ θορυβο....Ειδικα στις νυχτερινες ληψεις....Αλλα να αναβαθμισω σε 5αρι-4S?ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ!!!!!Τζαμπα λεφτα θα ειναι.....
Τωρα μπορειτε να πεσετε να με φατε :lol:


Πάντως αν κ Παναθηναϊκός έπαιξε καλά ο γαύρος. Σε ότι αφορά τον φίλο που μας την "είπε" έχω να πω ότι ο κάθε ανθρωπος σκορπάει τα χρήματά του οπου τον ευχαριστεί. Σε ρούχα, εξόδους, φαγητό, διασκέδαση, αυτοκίνητα, γυναίκες, υπολογιστές/gadget κλπ κλπ κλπ... Άποψη μου τα προιοντα της Apple με ελαχιστες εξαιρέσεις αξίζουν τα χρήματα που δίνεις. Προσωπικα παραδειγματα: Αγόρασα macbook τον Μαιο του 2008 για 1020 ευρώ ακριβώς. Τη πρώτη βδομάδα του Σεπτέμβρη του 2011 τον αντικατεστησα με ενα νεο macbook pro. Τον παλιο τον χάρισα στον πατερα μου κ πεταει. Καμια βλαβη, ιδια ταχυτητα οπως την μερα που τον αγορασα κ ειμαι σιγουρος πως κ σε 2 ή κ 3 χρόνια μια χαρά θα είναι (σημ: τον αντικατεστησα γιατι 1) πλεον δεν μπορουσε να παιξει ενα νεο game που ηθελα κ 2) τον βαρεθηκα!!!). Το iphone 3g που αγορασα τον Ιουνιο του 2008 το αλλαξα το Πασχα με το 4αρι κ το παλιο το εδωσα στη κοπελα μου η οποια το χρησιμοποιει κανονικά κ λειτουργει άψογα. Τέλος, ένα ipod 160αρι το αγορασα αρχες του 2007 έπαιζε τελεια (με εβγαλε σε ολη τη θητεια μου στον Ε.Σ) κ το πουλησα για 300ευρω φετος το Φεβρουαριο!!!!!!! Θέλω λοιπον να πω ότι ουσιαστικα δεν ειναι ακριβα καθως εχουν το ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ (με αλλες μαρκες) πλεονεκτημα να καθυστερουν πολυ να χανουν την αξια τους κ ταυτοχρονα να μην χαλανε. Ισως οι περισσοτεροι να γνωριζετε οτι υπαρχουν ανθρωποι που χρησιμοποιουν computers της apple της δεκαετιας του '80 ακομη κ σημερα. Οτι πληρωνεις παιρνεις, αποψη μου.


Ααααα!!! Ξέχασα το καλύτερο! Το ipod nano του αδερφου μου του 2003 (νομίζω) πέρασε τα παντα. Το 2009 μου το εφερε πισω αφου τον ειχε βγαλει φανταρο στην ΕΛ.ΔΥ.Κ. Ηταν λυγισμενο στη μεση, με σπασμενη τη μιση οθονη κ ξεχαρβαλωμενο στα πλαγια. Παρολαυτα τα 2gb τραγουδια που ειχε μεσα παιζανε τελεια κ φορτιζε τελεια!!! Απλα το ανοιξαμε για να δουμε πως ειναι μεσα κ το πεταξαμε :D

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 29/09/2011 - 00:01


#360   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/09/2011 - 00:25

καλα εσεις περιμενετε το iPhone την τριτη και εγω περιμενω το audi a3 αντε περαστικα μας και αργοτερα βαλτε το κινητο στον καυστηρα για τον χειμωνα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες